עונת החתונות כבר כאן. מאות - אם לא יותר - זוגות יצעדו יחד אל עבר החופה, ינדרו נדרים, ישברו כוסות ויהפכו, בנוכחות קרוביהם, להיות משפחה אחת באיחוד מרגש.

כה חבל שלאף אחד לא יהיה ממש אכפת מזה, כי כולם יהיו עסוקים בלנסות להבין מה לכל הרוחות קורה בחתונה של בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי.

אז כן, עונת החתונות של 2013 עומדת בסימן חתונה אחת (טוב, שתיים, אבל תיכף נדבר על האקסית של בראד פיט) שתאפיל על כולם וכבר זכתה - עוד לפני שהתקיימה - לתואר "חתונת העשור" ואפילו "חתונת המילניום". כי אין ספק ש-13 שנה לתוך המילניום החדש זה כבר זמן מעולה לסכם אותו.

>> ומה יהיה בחתונה של המתחרים, ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו? כל הפרטים כאן בפנים

תגידו מזל טוב, בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי סוף סוף מתחתנים. בצרפת. או בהודו. או על יאכטה. או עושים חתונה כפולה עם ג'ניפר אניסטון. והם יגיעו במסוק. או על סוסי פוני. או על שמונה פילים. או על גבי דרקון מעופף יורק אש. ומה שהכי מוזר שחוץ מהשמועה עם הדרקון, כל שאר השמועות הן לגמרי אמיתיות. אם כי בהתחשב בקצב השמועות הרצחני שרץ לגבי החתונה, לא היינו פוסלים את אופציית הדרקון על הסף.

עזבו עובדות, תביאו פילים

אין ספק שהעיתונות האמריקאית רודפת הסקופים תעשה הכל כדי להשיג איזשהו שביב אינפורמציה על האירוע הכי מדובר של השנה (מצד שני, האירוע השני הכי מדובר היה שעדן הראל ועודד מנשה ילדו שוב, אז בואו ניקח בפרופורציות את השנה הזו. אלא שעושה רושם שבחודש האחרון אמרו לעצמם העיתונאים "נה, לעזאזל עם כל בדיקת העובדות הזו, בואו פשוט נלך על מדע בדיוני".

דבר אחד אנחנו כן יודעים (כמעט) בודאות: על פי דיווח אמין למדי של הצהובון "סאן" בראד פיט הגיש בקשה רשמית לשלטונות ארצות הברית בחודש פברואר האחרון למתן רישיון נישואין. על פי החוק האמריקאי, מרגע הגשת הבקשה יש לזוג 90 יום להינשא. ועכשיו אתם יכולים להבין למה כל העיתונות האמריקאית והעולמית נמצאת באקסטזה ובטירוף חושים.

"בראד ואנג'לינה השאירו להם מעט מאוד זמן כדי להתחתן בגלל הדד-ליין של רשיון החתונה", אמר מקור המקורב לשניים לצהובון. "כמה חודשים זה כלום כשאתה מתכנן חתונה, במיוחד כזו כמו שלהם. כל הנתונים מצביעים על כך שהם יתחתנו במאי בצרפת ממש אחרי סיום פסטיבל קאן".

מי שחיזק את השמועות על חתונה באחוזה הפרטית של השניים, שאטו מיראבל (ששוויה, אגב, לא יותר מ-55 מיליון דולר פעוטים) בדרום צרפת הוא לא אחר מאשר לוסיל מייקל, אחד ממעצבי הפרחים הנחשבים בארצות הברית, שנשכר על ידי הזוג לחתונה שהדליף לא מעט פרטים על החתונה.

"התוכנית היא שהאורחים יעברו מפלים של מים ויהיו פונים מקפצים בכל הדרך מהחנייה אל האחוזה עצמה, מרחק של קילומטר לערך", הדליף לוסיל. "כבר כשהאורחים חונים תחכה משפחת פיט-ג'ולי בהרכב מלא על שמונה פילים והם ינופפו לבאים לשלום. הפילים היו רעיון של הילדים, אבל בראד התאהב בו והוא מקווה שזה יגרום לאורחים לחייך".

או להזדעזע, מה שיבוא קודם.

כמו כן, חשף לוסיל בראיון למגזין "גרציה" שהזוג הזמין ממנו פרחים בשווי 30,000 דולר וששלוש הבנות יהיו נערות הפרחים. הזוג, יש לציין, רתח על ההדלפה הלא מתוכננת, ולא מעט עיתונים ואתרים גרסו שהוחלט להחליף את כל האירוע.

אבל לא רק ההדלפה הלא מתוכננת גרמה לכולם לחשוב שהחתונה תהיה במקום אחר, אלא גם החוק הצרפתי, שהודיע לזוג שלא יאשר את נישואיהם שכן בצרפת מותר להתחתן אך ורק בעירייה, או במוסד רשמי המוכר על ידה. ואם הממשל הצרפתי לא יכיר בחתונה הרי שגם האמריקאי לא יוכל להכיר בחתונה, וככה יוצא שסתם סחבנו לצרפת שמונה פילים ועשרות סוסי פוני, מה שיגרום לכולם להרגיש די מטופשים.

ומפה, כמו שאתם יכולים לנחש, השמועות התחילו לרוץ.

הטבעת נפלה

שמועה אחת שכבר אפשר לפסול (כנראה) על הסף היא שהזוג כבר בעצם התחתן ולא טרח לספר לאף אחד, כפי שדיווח מגזין "אוקיי". מקור הדיווח בטבעת זהב פשוטה שנצפתה על אצבעתה של אנג'לינה ג'ולי, מה שגרר גל שמועות בלתי ניתן לעצירה ששיאו, כאמור, בכתבה של שמונה עמודים במגזין.

עם זאת, לא פילים ולא פוני. הטבעת, כך מסתבר, היא לא אחרת מאשר הטבעת של סב-סבתו של פיט, שעוברת במשפחה מזה דורות. ומה ג'ולי עושה איתה על היד? או, טוב ששאלתם. במשלחת האחרונה שיצאה איתה ג'ולי לקונגו ולרואנדה התלבטה הגברת אם להשאיר את טבעת האירוסין שלה, ששוויה רק רבע מיליון דולר, בבית, כשאמרה שזה "לא יאה" להביא חפץ יקר כל כך לאזור מוכה עוני כל כך. מי שהתבאס מהעובדה שג'ולי לא תלך עם טבעת אירוסין (כזכור, השניים התארסו באפריל שעבר) היה פיט שמצא פתרון מקורי והעניק לג'ולי את הטבעת ה"פשוטה" הנ"ל. ג'ולי, שהתרגשה מאוד הן מהמחווה והן מהטבעת, החליטה להסתובב איתה כל הזמן ובעצם להחליף את טבעת האירוסין שלה בזו.

קשה לדעת מה רציני ומה לא בכל הקשור לחתונה המתקרבת, שכן השמועות מתחלפות בקצב רצחני. כל יומיים-שלושה לערך עולה שמועה חדשה, כשהלהיט התורן האחרון הייתה חתונה בהודו, בעיר ג'ודהאפור, בחתונה הודית מסורתית.

הדבר, יש לציין, לא מופרך כל כך, שכן קרבתם של הזוג לגורו אדהיטם ויגיאן סאטסטנג קנדרה ידועה ומוכרת, והאשראם שלו ממקום ב"עיר הכחולה", כינויה של ג'ודהאפור. כמו כן נמסר שלא מעט כוכבים הוליוודי יטיסו את עצמם להודו והגורו ראם לאל סיאג בן ה-84, הידוע בציבור כמורם הרוחני של השניים, יהיה זה שיחתן אותם.

אבל ההיסטוריה ההודית, ראוי להזכיר, לא ממש מאירה מזל לאמריקאים, ושני זוגות הוליוודיים קודמים - קייט פרי וראסל בראנד, וליז הארלי וארון נאיאר - מצאו את עצמם מתגרשים מהר מאוד אחרי חתונה מפוארת בהודו.

שמועות נוספות הן על חתונה בשווי מיליון וחצי יורו בקאריביים, כשהזוג אמור לשכור שמורה שעלותה 500,000 יורו ללילה, סכום פעוט עבור השניים. השמורה יכולה לארח עד 120 אורחים, שאמורים לחגוג במשך שלושה ימים ברציפות. שמועה חדשה יחסית נוספת היא שהזוג החליט לנדור נדרים בסאן טרופה לאחר שיגיעו לשם ביאכטה הפרטית והחדשה שלהם, ששווייה כשמונה מיליון דולרים, אך אין הצלבה ודאית עם אף אחת מהשמועות.

ובינתיים, בעולמה של ג'ן

אבל מה שהכי מעניין את האמריקאים הוא שכמו בכל סרט טוב, גם כאן יש זוג מתחרה. על השמועות על חתונתם הממשמשת של ג'ניפר אניסטון וג'סטין ת'רו כבר כתבנו כאן בהרחבה, ובכל זאת דומה שהריב הסמוי מעלה הילוך. אתרי הרכילות ידעו לדווח שגם אניסטון וגם ג'ולי רצו טקסים "קטנים וצנועים", אולם משגילו שהחתונה נערכת בערך באותו תאריך שתיהן רוצות עכשיו חתונות כמה שיותר גדולות ומפוארות. בנוסף לתחרות הסמויה יש לזכור שלזוגות יש לא מעט חברים משותפים שלא ממש רוצים לעמוד מול הדילמה איזה זוג הם אוהבים יותר.

וזה מוזר, האמת, כי רק לפני חודש קיבלנו טיפ חם על שלום בית בין הזוג, ואניסטון אפילו אמרה למקורביה שהיא מוכנה לבוא לחתונה של אנג'לינה את פיט, בתנאי, כמובן, שתקבל הזמנה. משנשאל על כך פיט אמר שישמח לראות את אניסטון בחתונתו וישמח עוד יותר להזמין אותה.

אלא שאז גילו שני הזוגות ששניהם מתכננים להינשא בחודש מאי, והכל השתנה. "כל הרצון הטוב הזה לשלום בית יעוף דרך החלון אם התאריך של בראנג'לינה יהיה אפילו קרוב לשל אניסטון", אמר מקור לסאן. "אניסטון ות'רו מתכננים את החתונה כבר חודשים, והיא ללא ספק תראה זאת כניסיון להתעלות עליה, ותתחיל מלחמת עולם על האורחים ההוליוודיים. היא יודעת שהחתונה שלה תישפט רק לפי כמות הכוכבים שתהיה שם, והם ללא ספק ילחמו עד חורמה על כל אחד".

אגב, לפני כחודש רצו ברשת שמועות (כנראה שלא מבוססות ומתיחה של אחד באפריל שיצאה משליטה) שאניסטון ופיט יערכו חתונה כפולה באותו המקום, אבל זה לא מבוסס. שמועה הרבה יותר מבוססת היא טענתו של הדיילי מייל שאניסטון זועמת על הכוונה של הזוג המתחרה להינשא, ודחתה את חתונתה לסוף יולי, תוך כדי ריב גדול עם ג'סטין ת'רו.

הרבה פרטים, מעט אינפורמצה, הרבה מאוד אינטריגות ועניין. אכן, עונת החתונות כבר כאן, והשנה, כך נראה, היא לוהטת מתמיד.