לא תמיד אנחנו זוכרים את זה, אבל סקס הוא דבר די מצחיק בסך הכל. ובעוד שאנחנו נוטים לשכוח את זה (ובואו נודה בזה, אנחנו די נוטים לעשות את זה), טוב שיש סטנדאפיסטים שיזכירו לנו שעדיף לצחוק מאשר, אתם יודעים, לא להתקשר בבוקר שאחרי.

ברשת מסתובבים אלפי קטעי סטנד אפ על סקס. אי אפשר אפילו להתחיל לחפש מבלי לטבוע בחומר. לכן, כשבאנו לבחור את ששת המצחיקים ביותר התכוונו לאלו שהופיעו בחיפוש הראשון ביו-טיוב. סתם. התכוונו לאלו שהכי הצחיקו אותנו.

אתם, כמובן, מוזמנים לחשוב אחרת, ואתם טועים, אבל זו כבר באמת לא הבעיה שלנו. אם בכל זאת אתם משוכנעים שיש לכם קטע מצחיק יותר, נשמח אם תשלחו לנו אותו (רואים את תיבת הטוקבקים למטה? אז זה כמו תיבת שירות, רק שאנחנו אשכרה קוראים את מה שאתם כותבים) ונפרסם אותו בהקדם.

על ויברטורים, רומנטיקה ומה שביניהם

צ'לסי הנדלר היא, ללא ספק, אחת הנשים הכי מוכשרות באמריקה. מעבר לעובדה שהיא בחורה יפיפייה (אבל לא הצליחה להיכנס לרשימת היפות והמצחיקות שלנו) היא אחת הנשים הכי מצחיקות בעולם היום. במיוחד, אגב, כשהיא מדברת על סקס.

איך משכיבים נשים, ומה עושים עם הטלפון שאחרי

מיץ' פאטל הולך והופך בהדרגה לאחד הקומיקאים הכי פופולריים בארצות הברית, והאמת היא שבצדק מוחלט. לאף אחד לא ממש ברור אם הוא משחק אותה אידיוט או שהוא גילה בוקר אחד שהוא כזה והחליט להתפרנס מזה, אבל דבר אחד בטוח: הוא מצחיק. מאוד.

יד המקרה: אוננות או סקס?

קצת לפני שהפכה להיות כה פופולרית (אחת מ-12 הקומיקאים הכי טובים בעולם, אם אתם רוצים להסתמך על "אנטרטינמנט וויקלי"), ג'ן קירקמן הייתה סתם עוד בחורה שהופיעה במועדונים קטנים וניסתה ללמד את הקהל דבר או שניים על אוננות נשית. לא תמיד זה עבד לה (ברוב מדינות הדרום נחשבת קירקמן לקומיקאית מוקצה), אבל זה תמיד גורם לחייך.

לא גמרת? זו אשמתך!

אנחנו לא ממש בטוחים אם צריך להציג את קרלוס מנסיה, ובכל זאת: תכירו, קרלוס מנסיה. פה גדול, סגנון חצוף ובוטה, אבל כמה תובנות שיקרעו אתכם מצחוק.

פורפליי וצרות אחרות

בואו נודה באמת: אנחנו מחבבים קומיקאים אוסטרליים. בואו נודה באמת #2: אנחנו מחבבים אנשים שחטפו מכה חזקה בראש ומאז הפכו להיות קומיקאים. בואו נודה באמת #3: אנחנו מחבבים אנשים שהם שניהם. לרוע המזל, היחיד שעונה על כל הקריטריונים עונה גם לשם ג'ים ג'פריס. כשהיה סטודנט באנגליה פרצו שודדים לבית שלו ושל חברתו והכו אותו בראשו עם מצ'טה. ג'פריס התאושש, החל לצחוק על זה, ובהדרגה הפך לאחד הסטנדאפיסטים המוכרים באמריקה. והנה מה שהוא חושב על סקס.

איך נראה סקס כשנשואים?

בעינינו, סתם שתדעו, לואיס סי.קיי הוא הגדול מכולם. נכון, הוא בוטה, הוא ישיר, הוא הדבר הכי רחוק שיש מפוליטקלי קורקט אבל - וזה אבל גדול - הוא גם אחד האנשים הכי משעשעים על הפלנטה. עם תובנות חדות כתער על החיים, לואיס סי.קיי לא מרחם גם על אשתו (ממנה הוא הספיק להתגרש בינתיים. לא מפתיע, בהתחשב בקטע שלמטה) והסקס ביניהם. אתם, בהנחה ואתם לא אשתו, מוזמנים להתמוגג.