כשהם לא עסוקים בלהציק לכל העולם המערבי או לאיים על קיומה של ישראל, מסתבר שלאיראנים יש עוד כמה תחביבים שלא ידענו עליהם. הם – כן, כן – עושים סקס. או, לפחות, לפי מדריך הסקס הראשון בהיסטוריה של איראן, מנסים לעשות אותו.

הסקס באיראן - ולא צריך די.וי.די כדי לדעת את זה - לא משהו. מהמעט שמצליח לזלוג מהפלנטה המשונה הזו אל העולם החיצון אנחנו יודעים שכמות מקרי האונס והאלימות נגד נשים במדינה היא אחת מהגבוהות בעולם. אלא שכנראה שגם בין הזוגות הנשואים הכימיה המינית לא משהו. אם, כאילו, אפשר בכלל לקרוא לזה כימיה מינית.

אבל לא לדאוג, יש פתרון. וגם ברפובליקה האיסלאמית השמרנית ביותר, מסתבר, קיים רצון עז שתושביה יהנו ממשגלים איכותיים. אז מה עושים? ברור, מוציאים די.וי.די שילמד את כו-לם לעשות סקס.

אז קבלו את האיש הכי סקסי באיראן, ד"ר מוחמד מאג'ד, שלא נראה יום יותר מבן 150. עד עכשיו, האמת, לא ברור לנו אם הוא נבחר להדריך בגלל הידע הרב שלו בסקס או העובדה שמספיק לתת בו מבט אחד כדי שיצא לך החשק המיני לחודש וחצי.

אבל אנחנו מגזימים, כמובן. בניגוד למה שהייתם מצפים, מאג'ד מציג השקפת עולם די מתקדמת ומנסה ללמד את הגברים איך עושים את זה נכון. ומסתבר שיש להם הרבה מה ללמוד, כי השלב ראשון, דרך אגב, הוא: תתקלחו.

"סקס צריך להתרחש בסביבה נעימה", פותח מאג'ד. “לכן, השימוש בבשמים ובאיפור הוא הכרחי. גברים צריכים להכין את עצמם יותר מנשים משום שגברים שונים מנשים, בעיקר בריח הגוף. אם נתקלח, נהיה נקיים, ואז איפור לפנים ולגוף שלנו הוא הכרחי כדי שלנשים יהיה חשק לשכב איתנו".

אז כן, מה אתם יודעים, אם נתקלח נהיה נקיים, וקצת ליפ גלוס ואיי ליינר וכולנו נעורר תשוקה בנשותינו. או, כאילו, תהיות עזות אם אנחנו מתכוונים לצאת מהארון, אבל זה ללא ספק אחד מהשניים. נמשיך? למה לא.

"השלב הבא הוא נשיקה", מסביר הד"ר. “שלב הנשיקה יכול להיות גם שלב ארוך, ומדובר ביצירת קשר יפיפה. המשיכו בזה מספר שניות".

שמעתם? מספר שניות! מספיק עם כל החיפופים שהלכו כאן עד עכשיו!

אורגזמה דרך האוזן

"המגע", קובע הד"ר, “צריך להיות עדין מאוד. אסור להשתמש בכח כדי לגעת. גע בה בפנים, בלחיים, בצוואר ובכל מקום הכרחי אחר. לפי האמונות הדתיות שלו, המגע צריך להיות לפי טעמה של האישה. זה אומר שהאישה אומרת לך היכן לגעת. אל תיגע בשום מקום ללא סיבה".

מה נגיד לכם, מצד אחד מתחשק לצחוק על זה, מצד שני, יש לנו הרגשה שיש גם כמה גברים ישראלים שלא שמעו על פור-פליי אף פעם ואין להם מושג מה ההבדל בין לגעת ולחלוב. גם העובדה שרק לאישה מותר להגיד איפה לגעת בוודאי תמצא חן בעיני כמה נשים בקהל.

"האורגזמה הנשית", הוא ממשיך, “תגיע מהר יותר באמצעות מגע באוזניים או בסנטר”.

לעזאזל. ידענו שנצטרך להגיע לחלק הזה שבו אנחנו מסבירים לד"ר הנחמד שלאישה יש גם דברים מתחת לפנים. ואיך נגיד את זה בעדינות? בבואך להעניק לאישתך אורגזמה באמצעות מגע אז, אה, זה לא יקרה בעזרת שפשוף אינטנסיבי של הסנטר, כן?

אנחנו קצת מרחמים עד עכשיו על הבחורים המסכנים שיושבים מול הדי.וי.די חסרי אונים ומשפשפים את האוזן של נשותיהם ומחכים לאורגזמה המיוחלת. והם יחכו עוד הרבה הרבה זמן, כנראה.

אבל עזבו אתכם משטויות, בואו נגיע לעניין עצמו. “המשגל מתחיל כאשר הגבר והאישה פונים לזה לזה", מסביר הד"ר בחביבות. “אנחנו קוראים למגע המיני 'עצור והתחל', כלומר התחל לנוע, ואז תפסיק. ואז תתחיל שוב".

אה, ד"ר? אלה הוראות ליציאה מחניה בדיזנגוף, לא לסקס. סיירסלי? התחל לנוע? ואז תפסיק? ואז תתחיל שוב? למה, הוא קודח נפט? טוב, רגע, זה בטח משתפר בהמשך.

"העצירה אמורה להימשך כשנייה, ואז תנוע שוב. ותעצור שוב. ותנוע שוב. גם האישה צריכה לזוז עם הגבר ושניכם צריכים לעשות זאת בתנועות מכניות. זה לא צריך להיות רק שהאישה שוכבת על הגב והגבר זז. אלוהים אומר לנו: 'תנועה ממך, ברכה ממני'. אם אתן הנשים רוצות להגיע לאורגזמה, גם אתן צריכות לזוז".

מה ששכח הרופא הנפלא להסביר זה שאם אתן הנשים רוצות להגיע לאורגזמה אתן צריכות, אה, לעשות סקס. הדבר הזה שם למעלה, ובכן, נשמע במקרה הטוב כמו פעילות מזורה במיוחד במכון הכושר ובמקרה הרע אנחנו מעדיפים שלא לחשוב על זה.

גמרת? עכשיו תתעלפי

"יש לנו גם את מה שמכונה 'קולות סקס'”, מוביל אותנו הד"ר הטוב אל עבר הארץ המובטחת. “כלומר, בזמן המשגל הזוג צריך להחליף מילים רומנטיות. או אז, הסיפוק מגיע כאשר הגבר פולט זרע והאישה כמעט מתעלפת".

טוב. אחלה. מי מתנדב לספר לד"ר הנחמד שהרוב המוחלט של הנשים לא רק שלא מתעלפות, אלא הן די מסופקות אם הן בכלל הרגישו משהו?

אבל הד"ר מציע שלא להסתפק בפליטה ואף לבדוק אם היא הגיעה לאורגזמה. ואיך עושים את זה? או, טוב ששאלתם.

"יש שלושה סימנים", הוא אומר, “לדעת שהאישה הגיעה לאורגזמה. הסימן הראשון הוא ש'קולות הסקס' נפסקו. הסימן השני הוא שהיא נהיית עייפה. והסימן השלישי הוא שהיא נהיית כבדה יותר. נסו להרים את נשותיכם לאחר סקס, ותגלו שהן כבדות יותר".

כן, ד"ר, זה רק, כאילו, הן כבדות יותר כי אתה כרגע הגעת לאורגז... אתה יודע מה? לא חשוב. כן. זה בגלל שהן כמעט התעלפו. נכון. זה גם הן שנהיות ישנוניות אחר כך. אחלה עבודה! אל תתן לנו לעצור אותך!

"לסיום", מקנח הד"ר, “הייתי שמח למסור מסר אישי. במשך הילדות שלנו גרמו לנו לפחד מסקס. הפכו את זה לחוויה מפחידה, מה שגם ללא מעט נשים לחוות פריג'ידיות. הכאב שנשים מרגישות בזמן החדירה הוא דימיוני. משגל אינו כואב. הוא מהנה".

כן. משגל הוא מהנה. זה רק שהחפירות הארכיאולוגיות שלימדת לעשות כאן קצת נראות לנו, אה, לא הדבר הכי נעים בעולם. אבל היי, אין ספק שמדובר בהתקדמות. עכשיו אנחנו יודעים בדיוק איך חברינו האיראנים מתפקדים במיטה. או, לפחות, עכשיו יש לנו סוף סוף הסבר הגיוני למה הם כל כך עצבנים על כל העולם.