עשרים שנה חלפו מאז מירי בוהדנה, סוג של אייקון במונחי עולם הבידור המקומי, קיבלה את השער הראשון שלה ב"לאשה".

השנה הייתה 1995 ובוהדנה, בזמנו נערה צעירה בת 17, זכתה במקום השני בתחרות מלכת היופי וקיבלה את הטייטל נערת ישראל.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

>>> להורדת אפליקציית הטיפים GIRLZ מבית "לאשה"

זו היתה פריצת הדרך של מי שבהמשך הפכה לאחת הדוגמניות העסוקות בארץ, עם קריירה עתירת קמפיינים ופרסומות, הפכה לסמל סקס ולאייטם מבוקש במדורי הרכילות ובקרב צלמי הפאפרצי,שידרגה את מעמדה ושיחקה בסדרות טלוויזיה, בפסטיגלים והצגות - וגם הנחתה תוכניות.

במקביל היא מתחזקת זוגיות יציבה עם איש העסקים בבו קובו, כשלפני כמעט שמונה שנים, ילדה את בנה הבכור, בן, ובהמשך הרחיבה את המשפחה כשילדה את אסתר, היום בת ארבע ואחריה הגיע רפאל, היום בן השלוש.

כיום, בגיל 37, היא עדיין שומרת על מעמדה אבל מקפידה על מינון שמאפשר לה להקדיש את מירב זמנה לבית והילדים, תוך כדי תחזוקת הקריירה המצליחה. "זה עדיין לא סוף הקריירה מבחינתי, אז אני לוקחת הכל באיזי", היא מכריזה במהלך צילומי השער לגיליון "לאשה" החדש.

בימים אלה היא שוב עסוקה ומתמרנת בין שני הסטטוסים התובעניים, משתתפת בחזרות למחזמר "נסיך מצרים" שיעלה בפסח שם היא משחקת לצד גיא זוארץ ורינת גבאי ובעוד שבוע יחלו צילומי העונה השנייה של התוכנית "משחקי השף", אותה היא מנחה. בנוסף, היא משמרת את מעמדה כפרזנטורית של תכשיטי רויאלטי ובעוד מספר חודשים תעבור לוילה המשפחתית החדשה שהולכת ונבנית בארסוף.

  • את הראיון שערכה דנה חלוץ עם מירי תוכלו לקרוא בעמוד 32 בגיליון "לאשה" החדש