לפני חודש, יוליה גלושקו (24.5) הרגישה איך היא מתחילה לקטוף את פירות ההשקעה, כשהעפילה לסיבוב השלישי בתחרות הרולאן גארוס, אליפות צרפת הפתוחה והיוקרתית - ועלתה בדירוג העולמי למקום מכובד. עכשיו כשהיא במקום ה - 79, היא נפלה בהגרלה קשה בתחרות וימבלדון מול המדורגת מספר 19 בעולם ופיינליסטית מהשנה שעברה והודחה כבר בסיבוב הראשון.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

בצילומי שער "לאשה" שנערכו טרם נסיעתה, היא שיתפה כי גם במקרה של הפסד, לא תמצאו אותה מסתגרת בבית לאחר מכן. "זה עולם מטורף, קשה להבין את זה, אלא אם כן אתה שחקן או מאמן. אם אתה מפסיד וכל שבוע אתה הרי מפסיד, אין לך זמן להיכנס לדיכאונות ולהתבאס מזה, אתה אורז מזוודה ונוסע לתחרות הבאה".

גלושקו, הבטחה רעננה בטניס הישראלי, נולדה באוקראינה ועלתה לארץ בגיל תשע. הוריה, סרגיי ואולגה, הם שניהם מאמני טניס, אביה מנהל מועדון טניס ביישוב רעות ואמה אף היא מאמנת שם, כך שאת האהבה למחבט והכדורים הצהובים היא ספגה עוד מהבית.

לנסיעות שלה מסביב לעולם מצטרף אליה לא פעם בן זוגה, סבסיטיאן, ניו זילנדי שאימו הולנדית ואביו ישראלי, שהיה אף הוא שחקן טניס מקצועי ופרש לפני מספר חודשים. " לתמיכה שלו יש חלק גדול מההצלחה שלי", היא אומרת בחיוך.

  • עוד בווידאו: אז מה יחסיה עם שחר פאר, המדורגת מקום אחד מעליה בדירוג העולמי? איך נראה אורח החיים שלה? והאם יש לכלוכים מאחורי הקלעים של "הספורט הלבן"?