10 מועמדות נבחרו לחצי הגמר בתחרות מלכת היופי. אחרי שהתאוששו מהמתח ומההתרגשות, ציפתה להן מיד עוד משימה: להצטלם להפקת אופנה בקולקצית האביב של גולף. המיקום שנבחר לצילומים היה מדליק במיוחד: קרקס פלורנטין.

עוד אופנה? בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק!

עמית הררי ותמר סיקורסירב (צילום: רונן פדידה)
עמית הררי ותמר סיקורסירב (צילום: רונן פדידה)

רונן פדידה, שצילם את ההפקה, אוהב את התוצאה: "הלוקיישן היה פשוט מהמם, נכנסנו לווייב של הקרקס. הלוליינים והשחקנים של המקום הוסיפו השראה ולא היו חסרים לנו רעיונות.

"המועמדות התמודדו עם זה ממש טוב. כולן השתדלו להיות מקצועיות, לא התלוננו ועשו כל מה שביקשנו מהן, כולל לעלות על נדנדת הטרפז, לעמוד בין שני יורקי אש, לג'נגל ואפילו לנסות לרכב על חד אופן".

גם חגית נאור, המנהלת המסחרית של גולף, התפעלה מהמסירות. "המועמדות היו צריכות להיות כאן גם דוגמניות וגם קצת לולייניות והן עמדו במשימה".

הקולקציה היא מהקו הגבוה של גולף, COLLECTION. "בחרנו להפקה תמונת פתיחה בשחור לבן ולתמונות הנוספות פריטים במשחק של שילובים לא קונבנציונלים, הדפסים גרפים לצד דפוסים. כללנו גם את הצבעוניות הפסטלית, שהיא מאסט לקיץ 2014".

ואנחנו מוסיפים בונוס: תמונות של מלכת היופי הנוכחית, טיטי איינאו, מדגמנת את הקולקציה. רק לפני שנה גם היא היתה דוגמנית מתחילה ועכשיו - תראו איזה מקצוענית.

טיטי איינאו בקולקציית גולף (צילום: יניב אדרי)
טיטי איינאו בקולקציית גולף (צילום: יניב אדרי)

________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: