המדור עוקב אחרי המשתתפות בתחרות מלכת היופי לאורך כל הדרך, מרגע שהן מתחילות את המיונים עד שנים אחרי הזכייה. בגלל זה כשבר מרום, מלכת החן לשעבר, התארסה – המדור התרגש והזיל דמעה כמו הדודה הכי סנטימנטלית.

עוד חדשות על תחרות מלכת היופי? בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק!

"אחרי חצי שנה יחד ידעתי שזה הוא"

"אני ואמיר (אביטן) כבר שנתיים ביחד. הוא הבעלים של ועד בית, המקום שאני עובדת בו כברמנית, והכרנו שם.

"כבר אחרי איזה חצי שנה שהיינו יחד ידעתי שזה הוא. לא מזמן היינו אמורים לטוס לחו"ל אבל ביטלנו את הטיסה בגלל עבודה. אחרי הביטול פיצינו את עצמנו ביום כיף בבית מלון, הרמנו כוסית שמפניה והוא הציע לי".

את עוד לא בת 24, זה לא גיל צעיר להחליט על חתונה?

"זה קצת צעיר אבל שזה זה - זה זה".

שמלה: סגנון ומעצב/ת.

"עדיין לא יודעת מי יעצב אבל ברור לי שזה יהיה הכי קלאסי בעולם".

קריירת הדוגמנות ממשיכה לנסוק

את ההכנות לחתונה בר תצטרך לקמבן בלו"ז צפוף שכולל לימודי תואר שני באמנות והמשך הצילום, תחום שלמדה והיא ממשיכה להתפתח בו: "זה הדבר שאני רוצה לעשות בחיים". בין השאר היא צילמה נשים בהיריון, את חברתה השורדת אלין לוי וצילומי בוק לדוגמניות.

כשאת עובדת עם דוגמניות, יש יתרון לזה שאת עצמך דוגמנית?

"ברור. אני יודעת איך לכוון אותן, מה להגיד כדי שהתמונה תצא מקצועית ושהדוגמנית תרגיש בנוח".

אפרופו דוגמנות, בר ממשיכה לנסוק: אחרי שהשתתפה בתפקיד הראשי בסרטון הפרסומת של קוקה קולה מיני לצד דמותה באנימציה, היא תשתתף בפרסומת הבאה של החברה וגם הפעם בתפקיד ראשי.

בנוסף היא הצטלמה לקמפיין פוקס, אחרי שהחברה נפרדה מבר רפאלי ונועם טור כפרזנטורים. החברים שלה קוראים לה ברבור. צודקים, לא?

שני חזן: לב פלוס כשרון

ושני חזן, מלכת היופי לשנת 2012, ממשיכה להיות הבחורה הכי מגניבה בעיר. היא מתנדבת למען וראייטי, פעילות שהתחילה בה כמלכת יופי. במקביל היא שוקדת על יצירת מוזיקה מקורית. איזה כיף ששני הדברים השתלבו בהופעה חגיגית לצורך גיוס כספים לארגון.

שני, זמרת בתחילת הדרך (אם כי היא לומדת פיתוח קול כבר שבע שנים), התבקשה להשתתף בהופעה של עילי בוטנר וילדי החוץ בחיפה.

"בתחילת הערב עזרתי למכור כרטיסים בקופות ואחר כך עליתי לבמה, שרתי את 'מה שלא הספקתי לומר'. נפגשתח עם עילי קודם לחזרה והוא בנאדם מקסים, היה מאוד כיף לעבוד איתו ועם ילדי החוץ.

"זאת הפעם הראשונה שאני מתארחת בהופעה של אמנים בסדר גודל כזה, היה כיף וגם סופר מרגש לעשות את זה עם אמנים שכבר עושים את זה הרבה שנים".

יופי כובש, מקומי ובינלאומי

ושלי רגב, גם היא בוגרת התחרות, הולכת בחריצות מאודישן לאודישן וקוטפת הצלחות: היא השתתפה בפרסומות של אלעל, הצטלמה לקטלוג של KIKI, בעיצובה של ענת כהן שר ישראל, ושל המאפרת ומעצבת השיער שני לוי. היא גם חרכה מסלולי תצוגות ובנוסף היא גמרה ללמוד משחק מול מצלמה.

חברת הקוסמטיקה "כנען" בחרה בה להצטלם לסרטון לפרסום המוצרים. הצילומים היו בים המלח, שלי צעדה על החוף הלבן, צפה בים והתמרחה בבוץ.

מהחברה שמחו לפרגן ולומר שהם בחרו בשלי "בשל יופיה הכובש, שהוא גם מקומי ישראלי אבל גם בינלאומי".

שלי, לאן פנייך?

לחו"ל. אני בקשר עם כמה סוכנויות, בודקת אופציות". תגידי שאנחנו ממליצים.

שלי רגב בקטלוג של KIKI. איפור: נטע צוקר (צילום: תום דרור)
שלי רגב בקטלוג של KIKI. איפור: נטע צוקר (צילום: תום דרור)

____________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: