במהלך השנה הקרובה אורנה דץ תחליף קידומת ותחגוג יומולדת 50. מה שבטוח משבר גיל העמידה רחוק ממנה שנות אור, כשבחודשים האחרונים היא חווה פריחה אישית ומקצועית, שבאה לידי ביטוי בעשייה מרובה ויציבה, זוגיות נהדרת ותוכניות לעתיד.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

בריאיון לכתבת השער בשבועון "לאשה" היא מאשרת כי היא חשה בנוח עם השינויים שמביא איתו הגיל ומייחסת את המראה הצעיר לגנים טובים ופעילות ספורטיבית.

אז מה על הפרק? זאת עונה שנייה ברציפות בה היא משמשת כפרזנטורית לרשת האופנה "סבנטין", מתכוננת לסבב ההופעות של "מותק של פסטיבל" בחנוכה ומופיעה ברחבי הארץ עם "טיף וטף" לצד בעלה לשעבר משה דץ, איתו היא נמצאת ביחסים חמים וקרובים. השניים משתפים פעולה כבר שנתיים וממשיכים לפתח את המותג שהקימו יחד.

"אני מאחלת לכל מי שנפרד או מתגרש, שימצא את הדרך לחזור להתנהל בצורה נעימה, למען הילדים וגם בשביל עצמך", היא אומרת, "זה אפשרי, אם מוותרים על אגו. בכל זאת, זה בן אדם שבחרתי לחיות איתו הרבה שנים ואין שום הצדקה לא להיות בקשר, רק בקונסטלציה אחרת".

עוד נציגות משפחתית שנכנסה לאחרונה לשואוביזנס, הוא הבן הבכור עומר, שבימים אלו מתמודד בתוכנית "הכוכב הבא", דץ מעידה שהיא נרגשת ורוצה לגונן עליו מפני ביקורות רעות, אבל מוסיפה שכבר מילדות היה ברור שזה הכיוון שלו ובכל הופעה על הבמה הטלוויזיונית, יש גאווה גדולה בבית.

באשר לחזרה שלה לעמדת ההנחיה, בימים אלו היא עובדת על הפרויקט הבא, אחרי שתוכנית הבוקר אותה הגישה מדי יום בערוץ 10, הורדה מהמסך לפני כחצי שנה, בשל מכירת תוכן שיווקי. במישור האישי, הכי הרבה אושר מסבה לה הזוגיות אותה מתחזקת כבר עשרה חודשים, עם עורך דין בשם אהרון רוזה, איתו גם נסעה לאחרונה לחופשה בקאריביים.

  • עוד בווידאו: אז מהם היתרונות בקשר של פרק שני? האם יש בה כעס על כך שהתוכנית בהגשתה לא שבה למרקע? ומה היא מאחלת לעצמה?