כשעברי לידר נשאל על מוסר העבודה שלו הוא זוקף אותו לזכות הוריו, שבראשית ילדותו גרו בקיבוץ וקמו מוקדם בבוקר כדי ללקט תפוחי אדמה או לקטוף תפוזים. אז נכון שהוא עצמו לא צריך להזיע פיזית, אבל בימים אלו בהחלט משקיע ימים ולילות כדי לקטוף את פירות הקריירה שלו ומדבר על התקופה רווית העשייה בשער מגזין "לגבר".

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

כבר שנים שלידר (39), נמצא בפסגת העשייה המוסיקלית בארץ ונחשב לאחד מהאמנים הישראליים המצליחים והמובילים, כעת גם בזירה הבינלאומית עם הצמד TYP שהקים יחד עם ג'וני גולדשטיין. בימים אלו הוא מחלק את זמנו בין עבודה על אלבום חדש, לבין השתתפות בתוכנית "האקס פקטור" שעלתה למסך וזוכה עד כה לאחוזי צפייה גבוהים במיוחד.

בפאנל השופטים לצד שירי מימון, משה פרץ ורמי פורטיס, כשעל עמדת ההנחיה הופקדה בר רפאלי, לידר מעביר ביקורת ואומר כן או לא למתמודדים שמקווים שיגלו אותם על הבמה הגדולה של היכל נוקיה, ולעתים זוכה להשוואה לסיימון קאוול - אבי הפורמט.

למרות שהוא עצמו עשה דרך שונה בכדי לקבל הכרה, הוא טוען שמדובר בפלטפורמה לגיטימית לחלוטין שפשוט לא הייתה בזמנו. "אני חושב שזו קלישאה לקרוא להשתתפות בריאליטי קיצור דרך", הוא אומר, "כי ההזדמנות לפרסום המיידי ולשים רגל בדלת, לא מבטיחה קריירה במוסיקה ולא הופכת את זה להרבה יותר קל".

פרויקט נוסף בו הוא שותף הינו ליין הלבשה לגברים שיצא תחת שמו ברשת האופנה קסטרו, שכולל חולצות מכופתרות, גופיות, ז'קטים, פריטי עור כמו מעיל אופנוענים, חולצות אריג מחויטות עם טוויסט ספורטיבי וחליפות מחויטות. "בין אופנה ומוסיקה יש קשר חזק. זה משהו שאני שמתעסק איתו הרבה וגירה לי את בלוטות החשק לחצות את הקווים ולעצב".

  • עוד בראיון המלא עם עברי בשבועון "לאשה": על יחסיו עם נשים, על החיים עם בן זוגו ועל התוכניות לעתיד