לפני כארבע שנים, כשטיטי איינאו רק החלה את שירותה הצבאי ולא חלמה אפילו על כך שיום אחד תהיה מלכת היופי של ישראל, היא שובצה בקורס בבסיס מחווה אלון, המיועד לבנות העדה האתיופית במטרה לשלבן באופן טוב יותר במערכת.

>>> עוד חדשות על טיטי? בואו להיות חברים של תחרות מלכת היופי בפייסבוק!

לקראת החגים היא שבה למקום, מצויידת בתואר המחייב ובתיקים מלאים מוצרי איפור וטיפוח, מתנה לתחילת השנה החדשה עבור כל החיילות העולות והבודדות, שהחלו את אותו המסלול שהיא מכירה היטב. כל זאת במסגרת שיתוף פעולה מתמשך של הנהלת תחרות מלכת היופי, מגזין לאשה וקרן לב"י, שיזמו את הפרוייקט המשלב בין ערכי הזכיה לפעילות חברתית למען הקהילה.

הדרך של טיטי: העולה היתומה שהפכה לקצינה ולמלכת יופי

עבור איינאו זו לא הייתה הפעם הראשונה שהיא מגיעה לתת דוגמא אישית, אבל עם כניסתה בשערי הבסיס מיד עלו בה הזכרונות, היכן למדה, אכלה, ישנה או רצה.

באולם מול מאות חיילות, לצד הענקת השי ותווים לחג, היא קיבלה בעצמה תעודת הוקרה על תרומתה והוזמנה לספר גם על חייה. "אני באה לעודד ולחשוף מי אני, כשהכי חשוב לי זה לתת להן מוטיבציה", היא העידה.

על הבמה היא שיתפה אותן בדרך הארוכה שעשתה מילדה באיתיופיה שאיבדה את הוריה, דרך העליה לארץ, לימוד השפה, ההתאקלמות, השירות כקצינה, ועד רגע בוא הוכתרה וכל מה שבא בעקבותיו.

את הביקור סיכמה ברצון להעביר מסר ש"החיים יכולים לקחת אותך לכל מיני כיוונים, ואם אתה מאמין בעצמך אתה תגיע לשם".

____________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי: