כשהייתה רק בת עשרים, לפני שש שנים, היא התגלתה בשמי הזמר המקומי כשהשתתפה בכוכב נולד ואף הגיעה למקום השני.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

מאז מארינה מקסימיליאן בלומין השתחררה מכבלי הריאליטי והפכה לאחת הדמויות המוערכות והצבעוניות בתעשיית המוסיקה, כשהיא מקפידה להמציא את עצמה מחדש בכל פעם, הן מבחינת היצירה, ההופעה על הבמה, ואפילו המראה החיצוני. "כשהייתי קטנה חלמתי להיות זמרת ולהופיע בפני אנשים. תמיד ראיתי את זה כיעוד", היא משתפת.

באשר לשינוי הפיזי שעברה היא מצהירה שהמראה המצודד הגיע בזכות שינוי בהרגלי החשיבה והאכילה שלה: "היום אני אוכלת מהכל אבל פחות ומתענגת על אוכל יותר מפעם. פשוט משתדלת שלא להכביד על הקיבה. התמכרתי להרגיש קלילה".

עם סטטוס טרי ומחודש של רווקה מבוקשת אחרי שנפרדה לאחרונה מבעלה, ורגע לפני שהיא משיקה את אלבומה הראשון, הנקרא Step into my world היא התייצבה מצויידת בטונות של כריזמה, אמביציה ויופי לשער "לאשה" והפקת אופנה ייחודית. בין החלפת סטים ומראות היא העניקה הצצה לאחורי הקלעים ושיתפה בעובדות נוספות עליה, שהופכות אותה למה שהיא.

נרגשת לקראת יציאת השירים החדשים שכתבה והלחינה בעצמה, רובם באנגלית ואחד ברוסית, בהפקתו הצמודה של עופר המאירי, כשבנוסף היא אוחזת זו השנה הרביעית בתואר הפרזנטורית של חברת האופנה "עונות", קבלו את כל הפרטים; הפעם הראשונה בה הופיעה על הבמה בחייה, דרך התפקיד הבא שהיא עומדת לגלם, וכמה קילוגרמים הצליחה להשיל ממשקלה?

צפו בשיר החדש TANGO:

  • הלבשה קרן נתנזון ויץ: ICE CUBE