שנה חדשה היא תמיד הזדמנות להסתכל אחורה על כל ההישגים שנצברו במהלכה, עידן רייכל שמככב השבוע של שער "לגבר" בהחלט יכול להיות מרוצה.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

>>> חפשו אותנו באינסטגרם: LAISHAMAG צפו בתמונות מאחורי הקלעים של הפקת הגיליון החדש, וקבלו הצצה לגיליונות הבאים

בפן המקצועי, אחרי שנים של עבודה בזירה הארצית והבינלאומית הוא זכה להכרה חובקת עולם, שהובילה אותו לשיאים חדשים. הוא הוציא את אלבומו החמישי במספר בשם "רבע לשש", הופיע בפני הנשיא ברק אובמה בארוחת הערב הרשמית שנערכה לכבודו בעת ביקורו ההיסטורי בישראל, בהמשך אלישיה קיז שהגיעה להופעה בהיכל נוקיה בתל אביב, החליטה ליצור עימו קשר במפתיע ולארח אותו על הבמה, ואז הוא גם שיתף פעולה עם הזמר פטריק ברואל מי שמכונה "שלמה ארצי הצרפתי", שהופיע בארץ אל מול חמשת אלפים איש.

לצד השקת המופע החדש של האלבום, גם השנה הקרובה עומדת להיות מרגשת במיוחד עבורו. בעוד כשלושה חודשים הוא צפוי להפוך לראשונה לאב לבת, מיחסיו עם זוגתו דמאריס בת ה 25. השניים מכירים כבר חמש שנים, אחרי שרייכל הגיע לפסטיבל מוסיקה בוינה, אוסטריה. הם נפגשו במקרה מאחורי הקלעים ופצחו במערכת יחסים שכללה הרבה נסיעות מעבר לים. היא אגב, גם זו שאחראית על הסרת הראסטות המפורסמות שלו, כסוג של אולטימטום שהציבה בנושא.

לבסוף היא החליטה לעבור בשבילו לישראל, כשגם המשפחה שהחליטו להקים ביחד, תגדל ותתחנך כאן בארץ. "אני לא יודע לדמיין את זה ממש", העיד רייכל על השינוי העתידי בסטטוס, "אומרים שנשים מרגישות וגברים הולכים לדברים הפרקטיים כמו לוחות זמנים, אז כשאני מסתכל על טורים שצפויים בארה"ב ואירופה, מעניין איך יהיו הגעגועים וההתמודדות הזו".

במסגרת צילומי השער שנערכו בסטודיו של גיא כושי ויריב פיין, הוכנו במקום מבעוד מועד מוצץ וצעצועי תינוקות כדי לצלם אותם יחד עם עידן, אך בין פלאש אחד לשני, התקבלה ההחלטה ללכת דווקא על המקור. כך מצאה את עצמה דמאריס, בדרך כלל ביישנית שנמנעת מהופעות ציבוריות, על הסט בהתרעה קצרצרה וללא שום הכנה מראש, כשהבטן המתעגלת הפכה לחלק בלתי נפרד מהצילום.

  • עוד בווידאו: אילו משימות הוא מתכוון לבצע במסגרת הפיכתו לאבא טרי? האם יקום במיוחד בלילה? ומה הוא מאחל לשנה החדשה?