התמונה המדהימה הזאת תתפרסם מחר ב"7 ימים" ואתם חייבים לקרוא: זה תיעוד המסע המרגש שלי לאתיופיה. יותר מזה אני לא יכולה להגיד... תקראו הכל מחר.

בואו להיות חברים שלי בפייסבוק!

אני כן יכולה (וגם מאוד רוצה!) לספר על פרוייקט שיכול להיות מדהים: מועדון נוער מיוחד, שכולו לפי הרעיונות והמחשבות שלי על מה שיכול להצליח.

תמונה שלי מאיטליה בחודש שעבר. בקרוב אני שוב טסה
תמונה שלי מאיטליה בחודש שעבר. בקרוב אני שוב טסה

להילחם בתחושת הכישלון

הכרתי קרן פילנתרופית נהדרת: קרן נתניה, העיר שבה אני גרה. זו קרן פעילה מאוד, עם יוזמות נפלאות בהמון תחומים: חינוך, ספורט, תרבות, רווחה.

המטרה שלי היא לפתוח מקום לבני נוער. עשיתי מחקר קטן ודיברתי עם קרובי משפחה שלי בגיל הזה, ביקשתי גם שישאלו חברים ויספרו לי למה הם פחות אוהבים מועדוני נוער קיימים ומה הם היו רוצים במקום.

הגעתי למסקנה, שאחרי שילדים לומדים כל היום בבית הספר - הם לא רוצים לבוא לעוד מקום של לימודים. ועוד דבר: לא כולם טובים בלימודים. אנשים צעירים כאלה לא רוצים להמשיך מבית הספר לעוד מקום עם עיסוקים דומים, זה רק גורם להם שוב הרגשה של כישלון.

אני אדבר על הרעיונות שלי, בלי מצגות ובלי יותר מדי רשמיות
אני אדבר על הרעיונות שלי, בלי מצגות ובלי יותר מדי רשמיות

בדרך לניו יורק

אני רוצה ללכת להיבט האמנותי. אולי מי שלא טוב בלימודים מוכשר בשירה? שם הוא יוכל לפתח את הכשרון הזה. אני רוצה שיהיו שם סדנאות ריקוד, ציור, דברים שאני הייתי רוצה שיהיו לי כנערה.

למען זה אני הולכת לגייס כסף - אני צריכה המון! סטודיו מיחד לריקוד, חדר מוזיקלי אטום ומצוייד – כל אלה דברים מאוד יקרים.

אז בעוד כמה שעות אני עולה על מטוס בדרך לארה"ב, ומקווה לגייס שם את הכסף. אנשי קרן נתניה יפגישו אותי עם תורמים ואני מקווה שהם יתלהבו כמוני. אני אדבר על הרעיון שלי, בלי מצגות ובלי להיות רשמית מדי. לדעתי, זה מה שעובד.

זו תהיה הפעם הראשונה שלי בארה"ב. אני מחכה לזה ומאוד מתרגשת. תהיה הרבה עבודה והרבה הרצאות, נהיה בכל מיני מקומות. בניו יורק אני אשתתף באירוע גאלה ענקי עם המון תורמים.

יהיה עמוס אבל בין לבין אני מקווה להצליח לטייל ולהכיר את העיר שראיתי בטלוויזיה ובסרטים. הרחובות יתנו לי השראה, לא?

אני בשמלת כלה... עוד לא מתחתנת, תרגעו. הצטלמתי למעצבת שמלות הכלה והערב ברטה, עם זוכות אחרות בתחרות כולל נערת ישראל בר חפר
אני בשמלת כלה... עוד לא מתחתנת, תרגעו. הצטלמתי למעצבת שמלות הכלה והערב ברטה, עם זוכות אחרות בתחרות כולל נערת ישראל בר חפר

___________________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי :