אחרי אינספור תפקידים בקולנוע ובטלוויזיה סוף סוף השחקנית רותם זיסמן כהן בת ה 30, מרגישה מוכנה לפרוץ קדימה. הרזומה שלה מהתקופה האחרונה כולל השתתפות ברשימה לא מובטלת של פרויקטים: על המסך הקטן היא הפציעה ב"שביתה" של רני בלייר ובעונה השנייה של "טקסי דרייבר", בעוד על המסך הגדול היא רשמה הופעה ב"העולם מצחיק" של שמי זרחין ו-"המשגיחים" של מני יעיש עליו הייתה מועמדת עליו בפעם השלישית לפרס אופיר.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

היא השתתפה בסרט בצרפת, הצטלמה לסרטו החדש של יוסי מדמוני "מקום בגן עדן" לצד אלון אבוטבול, וגם לסרטו של רשף לוי "לצוד פילים", שם היא תככב בסצנות לצידו של פטריק סטיוארט, המוכר מתפקידו כקפטן פיקארד ב"מסע בין כוכבים".

את שער לאשה, היא קיבלה לרגל יציאתו לאקרנים של "ברקיע החמישי" של דינה צבי ריקליס, שעלילתו מתרחשת בשנות הארבעים של המאה הקודמת. זיסמן כהן מגלמת שם את ברטה, נערה חרדית, שמגיעה לבית יתומות על תקן המנקה של המקום ובניגוד חריג לקודים של התקופה, מנהלת רומן עם קצין בריטי. בנוסף בימים אלו היא שוקדת על סרט קצר ראשון בבימויה, אליו ליהקה את אוולין גואל, רותי בורנשטיין ואת בעלה השחקן מוריס כהן. "אני מרגישה בת מזל וכל יום מודה על זה, זה עוד יגדל יש לי מלא מה לתת", היא אומרת בסיפוק וחושפת רגע לפני ההכרה הגדולה, היכן היא רוצה להצליח יותר: בארץ או בחו"ל.

  • הלבשה קרן נתנזון: +A