שעת בוקר מוקדמת, ענת הראל בביקיני אדום על חוף הים, הבטן כבר מקרקרת לה מרוב מרעב, אבל היא מתמסרת למצלמות.זו לא עוד סצנה מהישרדות VIP בה השתתפה, אלא צילומים לשער מגזין לאשה, שנערכו על חוף הים בתל אביב.

>>> חבבו את "לאשה" בפייסבוק

"מאז האי זו ממש טראומה", היא מתוודה, "אם בעבר כשהייתי רעבה - סתם הייתי הופכת עצבנית, עכשיו אני ממש נלחצת, זה כאילו מחזיר אותי לשאלה מתי אני אוכל בפעם הבאה". קושי נוסף שחוותה היה להשאיר מאחור את אופיר, בן זוגה בארבע השנים האחרונות ובעיקר את בנה תומר בן ה 12, לתקופה שנמשכה חודשיים.

אי-שקט באי

עד כה על המסך, הראל נראתה מוגנת היטב מהדחה בשבט טיניום אליו נבחרה, בשל הברית שנרקמה עם איתי תורג'מן ואנה ארונוב. נכון שהרומן המדובר שנרקם בין השניים נתן לה לעיתים את התחושה שהיא "גלגל שלישי", אבל החברות ביניהם מחזיקה מעמד עד היום והיא מגדירה את הקשר איתם כחם במיוחד: "בכאוס של הישרדות, זו הייתה המשפחה שלי שם. כשחזרנו, הם היו הנחמה שלי והיחידים איתם יכולתי לפרוק את המצוקות, כי אסור היה לספר לאף אחד. אתה חוזר ומרגיש ממש הלם תרבות, לישון על מיטה, להתכסות, להתקלח, לאכול כמה פעמים ביום ולעבד את מה שקרה מבחינה חברתית".

כמעט שנה חלפה מאז הצילומים על האי בתאילנד, והראל שנחשבת לאושיית פיטנס ובריאות, מפעילה כיום קבוצות ריצה ואימון, שותפה בחברה שמפתחת מכשירי כושר ביתיים, כותבת בלוג ומרצה על אורח חיים בריא ואף הוציאה די וי די חדש של אימוני כושר בבית. האם בגלל היא נחשבת חזקה יותר מרוב האנשים, זה עזר לה לשרוד טוב יותר? מה גרמה לה ההשתתפות בתוכנית? ובשביל מי היה לה הכי חשוב לנצח?

  • צילום: אמיר לוי עריכה: אבי דיין הלבשה קרן נתנזון: A+Plus