לפעמים שווה לגנוב שעה־שעתיים באמצע היום או בסופו, כדי להדק יחסים, ואפשר לעשות את זה במקום לא צפוי כמו, למשל, העיר רחובות. שם, בקצה אזור התעשייה, ממוקמת "אחוזת הספא‭,"‬ שהעניקה מענה ליצרים הרומנטיים החבויים שלנו.

כבר בכניסה עטפה אותנו תחושה חושנית ואפילו מסתורית. וילונות כהים, אור רך, עיצוב ויקטוריאני, חדרי טיפולים מרשימים, והדובדבן – סוויטות מלכותיות לזוגות מפנקים ומתפנקים. הסוויטה היא חדר ענקי שכולו אווירה: שתי מיטות טיפולים, סאונה, ג'קוזי, מלחים ושמנים, ומיטה זוגית מזמינה, מעוצבת, עטויה בכילה לבנה. בקצה המסדרון, הפתעה: לופט המיועד להתכנסות של מספר חברים. בר, ספות רכות, ג'קוזי רחב מידות ואפילו שולחן ביליארד. יופי של מקום למסיבת רווקות או רווקים.

נראה שבעל המקום מבין משהו ברומנטיקה, שכן הוא היטיב לשלב בין אווירה לבין תפריט עיסויים מגוון וגם הכיבוד כולל שלל טעמים. אנחנו חווינו עיסוי רקמות עמוק ומסיכת אצות מרעננת לקינוח. על כוס קפה בחצר היפה, תהינו אם רחובות ידעה שהיא כזאת.

מחירים: 400-180‬ שקל לעיסוי; חבילה זוגית הכוללות שני עיסויים, כיבוד קל, אמבט שמנים ומלחים‭450 – ‬ שקל; חבילה הכוללת את הנ"ל וגם שימוש בסוויטה למספר שעות ‭580 –‬ שקל; לילה בסוויטה המלכותית, עם עיסויים, ארוחה, אלכוהול, ופינוקים - ‭1,100‬ שקל.

אחוזת הספא, רחוב משה יתום ‭,38‬ רחובות. טלפון ‭;08-9478800‬ אתר: www.haspa.co.il