כל האמת בפנים עם הקוסמטיקאיות: מרינה עוזרת לנשים להרגיש יפות

30 קוסמטיקאיות נבחרות של חברת ביופור מוכיחות: עור מטופח מבטל את הצורך להשתמש בפילטרים. שמענו מהן מה הדרך הכי טובה להרגיש טוב מבחוץ ומבפנים

האמת בפנים. קוסמטיקאית ביופור מרינה ז'וקוב ממליצה
מרינה ז’וקוב, קוסמטיקאית ביופור. "כשנשים יוצאות מכאן ומרגישות שהן לא צריכות שום דבר נוסף כדי להיות יפות, אני יודעת שהשגתי את המטרה"  (צילום: אמיר יהל)
מרינה ז’וקוב, קוסמטיקאית ביופור. "כשנשים יוצאות מכאן ומרגישות שהן לא צריכות שום דבר נוסף כדי להיות יפות, אני יודעת שהשגתי את המטרה" (צילום: אמיר יהל)
מרינה ז’וקוב, קוסמטיקאית מוסמכת ביופור עם ותק של 15 שנה בתחום והשכלה רפואית בדרמטולוגיה. אני עוזרת ללקוחות שלי לשמור על עור בריא וצעיר לאורך זמן.

 

"לקטו פיל פלוס של ביופור הוא תכשיר טיפולי מומלץ, המכיל חומצה לקטית שפועלת לחידוש של מרקם העור והחלקתו, מזין את העור בלחות ומקנה לו ברק ומראה בריא.

 

"אני מקבלת סיפוק מטיפוח העור של הלקוחות שלי, וכשהן יוצאות מכאן ומרגישות שהן לא צריכות שום דבר נוסף כדי להיות יפות, אני יודעת שהשגתי את המטרה".

 

מרינה ז’וקוב

052-8672131

תל -אביב

 

  • צילום: אמיר יהל; סטיילינג: הילה ג’רבי; ניהול הפרויקט: אביבה סלמה; הפקה: שרון אלימלך, רחלי גאוי ויפית הנדרי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; ע. צלם: בן ישי שרעבי; איפור ושיער: סטודיו גילי אלגבי; בגדים: מיכל ומורן בוטיק, סי קלייר, “הלגה עיצובים”, מוריאל לאופר, שרית בר זהר, אמריקן וינטג’, קרן וולף ,זארה

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד