"הלקוחות נרדמות במהלך הטיפול ומתעוררות כעבור שעה יפות יותר"

אורטל ברגיג עוסקת בתחום הלחמת הריסים: "יש המון סטיגמות על טיפול הלחמת ריסים - שהוא כואב, מנשיר ריסים, גורם לאלרגיות. אבל כל הטענות האלה אינן נכונות"

"כל עוד המלחימה מספיק מקצועית ומיומנת ומספיק אמינה כדי להשתמש בחומרים איכותיים, לא יתפתחו אלרגיות, ואף ריס לא ינשור"אורטל ברגיג  (צילום: דניאל אוחנה)
"כל עוד המלחימה מספיק מקצועית ומיומנת ומספיק אמינה כדי להשתמש בחומרים איכותיים, לא יתפתחו אלרגיות, ואף ריס לא ינשור"אורטל ברגיג (צילום: דניאל אוחנה)

אורטל ברגיג, הבעלים של Riss Boutique אורטל ברגיג, סטודיו לטיפולי הלחמת ריסים ומנהלת אקדמיה מקצועית בתחום

 

מי אני

בעלת תואר ראשון בכלכלה, זה כחמש שנים עוסקת בתחום הלחמת הריסים ומנהלת אקדמיה המציעה הכשרה מקצועית בתחום הלחמת ריסים למי שמעוניינת לצאת לדרך עסקית עצמאית בעולם הקוסמטיקה.

 

איך הגעת לתחום?

"התשוקה לריסים התעוררה אצלי לאחר הפעם הראשונה שעשו לי ריסים. הוקסמתי מהמראה שזה מעניק, וכתוצאה מכך התאהבתי גם במקצוע עצמו. בגיל 24, ואחרי לימודים לתואר ראשון בכלכלה, פקחתי את עיניי, תרתי משמע, והחלטתי שאני רוצה להגשים את עצמי ולעסוק במשהו שאני מתחברת אליו, משהו שיעשה טוב גם לאחרים. או במילה אחת: בריסים. ריסים בעיניי משדרגים באופן משמעותי את מראה הפנים ומשפיעים על הביטחון שאישה מקרינה. עם ריסים שעשויים היטב אישה נראית תמיד מטופחת, נראית מאופרת באופן טבעי. זה בא לידי ביטוי במבט ומקנה לעיניים מראה מיוחד".

 

באילו שיטות את מתמחה?

"הסטודיו מתמחה בהלחמת ריסים בכל השיטות בהתאמה אישית. אני מאמינה בטיפול אישי וייחודי לכל לקוחה ומבצעת אותו בעצמי. הסיפוק שלי הוא להוציא את הלקוחה מחויכת, שמחה ושופעת ביטחון עצמי".

 

מה זה בעצם הלחמת ריסים? מה צריך לדעת לפני שמתמסרים לטיפול הזה?

"באמצעות הטכניקה של הלחמת ריסים ניתן לתקן באופן ויזואלי פגמים בפנים. לדוגמה: אישה בעלת עפעף נפול יכולה לטשטש את הנפילה על ידי הלחמה, או בחורה בעלת מבנה עין שקועה וקטנה יכולה להשיג מראה של עין מודגשת, פקוחה, חתולית בעזרת סט הריסים הנכון. התאמת סט הריסים המדויק הוא שלב חשוב מאוד בתהליך ודורש מיומנות רבה. צריך לדעת להתאים את סט הריסים הנכון לאישה הספציפית תוך שקלול הדרישות, הציפיות ומבנה העיניים שלה. לכל אחת מתאים סגנון אחר, לכל אחת מבנה פנים שונה וכמות ריסים שונה, ולכן מה שמתאים לאחת לא בהכרח מתאים לאחרת. לצערי, יש המון סטיגמות על טיפול הלחמת ריסים - שהוא כואב, מנשיר ריסים, גורם לאלרגיות. אבל כל הטענות האלה אינן נכונות! כל עוד המלחימה מספיק מקצועית ומיומנת ומספיק אמינה כדי להשתמש בחומרים איכותיים, לא יתפתחו אלרגיות, ואף ריס לא ינשור. ולעניין הכאב, האמת היא שהטיפול כיפי עד כדי כך שלקוחות נרדמות במהלך הטיפול ומתעוררות כעבור שעה יפות יותר".

 

מה הדבר הכי חשוב שאישה צריכה לדעת על שגרת היופי שלה?

"יופי הוא לא רק גנטיקה. הוא השפעה מצטברת של פעולות יומיומיות פשוטות יחסית, אבל הכל תלוי בהתמדה. כשאנחנו משקיעות בעצמנו זה ניכר לעין וניכר בהרגשה שלנו. ביקור אצל קוסמטיקאיות (פנים/ ריסים/ מניקור/ פדיקור) מומלץ שיהיה קבוע אחת לחודש, וכמובן לא להגזים כי אין סוף לתחום הביוטי".

 

איך נראית שגרת הטיפוח האישית שלך?

"שגרת הטיפוח שלי די בסיסית וכוללת שימוש בקרמים פעילים ושתייה של המון מים. אני לא מגזימה בטיפולים קוסמטיים, אבל כן יש לי את הדברים הקבועים שאני לא מוותרת עליהם. ריסים זה מאסט מבחינתי. כמי שמסקרה, כל מסקרה, אינה מורגשת עליה, מצאתי את עצמי מכורה למראה המודגש־טבעי הזה, בדגש על ה'טבעי'. ההלחמה שלי עדינה, טבעית ולא מוגזמת".

 

איך הולכת להיראות השנה הקרובה?

"הקורונה מובילה אותנו לנישה טבעית ועדינה יותר. המראה מוקפד ומסודר, אבל נראה כמו 'לא התאמצתי יותר מדי'".

 

מה את מאחלת לעצמך לשנה הקרובה?

"להמשיך ליצור בכל יום מחדש באנרגיה טובה. להגדיל את קהל הלקוחות שלי ולשמר לקוחות קיימות, ולהגדיל את היקף הקורסים שאני מלמדת. אני רוצה להעביר את הידע שרכשתי במהלך השנים לבנות שמעוניינות לצאת לדרך עצמאית כלכלית ולהגשים את עצמן. אני מאמינה שכשאת נותנת באמת - את גם מקבלת".

 

3 טיפים לשנה יפה יותר

1. לא לוותר על ניקוי יסודי של עור הפנים בכל ערב. בשינה מתרחשים תהליכי בנייה והתחדשות, וחייבים לאפשר לעור לנשום.

2. לא לשכוח לשתות מים. זה הבסיס לעור קורן ובריא.

3. להיזהר מהשמש כמו מאש. להשתדל להימנע מחשיפה מרובה אליה ולהשתמש תמיד במסנן קרינה.

 

Riss Boutique אורטל ברגיג | כתובת: נחלת יהודה, ראשון לציון | טל': 052-8407217  | פייסבוק: Ortal Bargig | אינסטגרם: ortal_bargig

 

סגנון: לימור ריאנה /// עוזרת סגנון: דנה זיקרי /// איפור: ורד גני למוצרי מאק /// חליפה: סטייל פור רנט /// תכשיטים: מאיה חן

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד