בשורה חשובה לכל מי שבונה או משפץ: ארדא, והבית נושם לרווחה

חברת טמבור מציגה סדרת טייחים מינרליים לקירות פנימיים וחיצוניים, שעוזרים לאוויר בבית להיות נקי יותר, מבטאים אמירה אישית וגם נראים נהדר!

ארדא - סדרת הטייחים המינרליים שאתם צריכים בבית שלכם  (צילום: יעל גבריאלי)
ארדא - סדרת הטייחים המינרליים שאתם צריכים בבית שלכם (צילום: יעל גבריאלי)

כבר כשתיכנסו הביתה תרגישו בהבדל. האוויר זורם יותר, האנרגיה נקייה, והקירות מעוצבים בצורה ייחודית. מהו סוד הקסם? סדרת ארדא של טמבור. שישה טייחים מינרליים בעיצובים שונים המאפשרים לכם ליצור אמירה אישית בעיצוב הבית, מבפנים ומבחוץ. והכי חשוב: הם טבעיים!

סדרת הטייחים החדשה היא פרי שיתוף פעולה של חברת טמבור עם חברת ארכו ליים. הטייחים מיוצרים בשיטות מסורתיות ועשויים אבן גיר טבעית מקומית. התערובת הייחודית מאפשרת מעבר אדי מים בין הקירות, מאזנת את הלחות בבית וסופגת ריחות.

הטייחים מכילים 100% חומרים טבעיים בלבד, ללא תוספים צמנטיים או אקריליים ואינם פולטים רעלים. הקירות נושמים יותר, הסיכון לעובש פוחת (עובש בקירות הוא מפגע אסתטי וסכנה בריאותית שיכולה להוביל לזיהום בדרכי הנשימה, לשיעול, לאלרגיות ועוד), ואיכות האוויר בבית משתפרת באופן ניכר. בנוסף, הטייחים בסדרת ארדא אינם מכילים תרכובות אורגניות נדיפות, VOC , בונוס שמפחית את הסיכון לאלרגיה.

 

אמירה עיצובית אישית

 

הטקסטורות השונות בסדרה פותחו בהשראת תבניות נוף ברחבי הארץ, מהגליל התחתון ועד מדבר יהודה. בסדרה שישה טייחים, ביניהם ארבל – טיח בעל מראה מחוספס וסלעי, בהשראת מצוקי הארבל; קומראן – בהשראת הנוף הקדמוני של מדבר יהודה, מכיל את האגרגטים (אבנים קטנות וחצץ) הגדולים ביותר מבין כל הטייחים ולכן הוא בעל המרקם הגס ביותר; וושפוץ – טיח שהוא מחווה לסגנון אדריכלי מודרני בינלאומי, שנפוץ בעיקר במרכז תל אביב. הוושפוץ מכיל אבנים צבעוניות קטנטנות, ולמרות המראה הרטרו הייחודי שלו הוא משתלב מצוין גם בבנייה המודרנית. הטייחים של סדרת ארדא לא רק יגרמו לכם לנשום עמוק, הם גם יעניקו לבית שלכם אנרגיה טבעית ואמירה עיצובית אישית.

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד