"האהבה הכי גדולה שלי היא להוביל אנשים לאורח חיים בריא"

ברק טננבוים, מאמן כושר בכיר והבעלים של Revo fitness מאמין שכדי לנהל עסק מצליח צריך קודם כל לשמור על אנושיות, ושאם רוצים משהו מספיק השמים הם הגבול

"הנתינה והסיפוק שאני חש לאחר שעזרתי למתאמנת לעבור את השינוי שתמיד חלמה עליו - שווים בעיניי את כל העבודה הקשה". ברק טננבוים (צילום: עמיר צוק , סגנון: הילה ג'רבי)
"הנתינה והסיפוק שאני חש לאחר שעזרתי למתאמנת לעבור את השינוי שתמיד חלמה עליו - שווים בעיניי את כל העבודה הקשה". ברק טננבוים (צילום: עמיר צוק , סגנון: הילה ג'רבי)
ברק טננבוים, בן 28, מאמן כושר בכיר והבעלים של Revo Fitness - רשת כושר ברמת גן

 

אני והעסק שלי

"העסק שלי הוא התשוקה שלי! אם לא הייתי מגיע אליו בגיל 20, אני בטוח שהייתי מוצא את עצמי מגיע אליו בדרך אחרת לאחר כמה שנים. הנתינה והסיפוק שאני חש לאחר שעזרתי למתאמנת לעבור את השינוי שתמיד חלמה עליו - שווים בעיניי את כל העבודה הקשה. לשמוע אותה אומרת: 'בזכותך הצלחתי לחטב את הגוף שלי ולהעלות את הביטחון העצמי' זה משפט שמרגש אותי בכל פעם מחדש. האימונים מועברים כיום בשני סניפים ברמת גן (יש עוד כמה בדרך), על פי השיטה הייחודית שפיתחתי לחיטוב הגוף ברמה האפקטיבית ביותר, על ידי צוות מאמנים ומאמנות מוסמכים ומוכשרים. העסק מונה כיום כ-20 מאמנים ואנשי צוות וכ-2,000 מתאמנים".

 

"אני מאמין שאם רוצים משהו מספיק, התשוקה והרצון יכולים להביא בן אדם למקומות הכי גבוהים שניתן, כמאמר המוטו: 'אין דבר כזה כישרון - רק עבודה קשה'"
מהן התובנות הכי חשובות שלך לניהול עסק מצליח?

"אני הכי מאמין באנושיות, לדבר אל כל מתאמן בגובה העיניים ולראות אותו כבן אדם שזקוק להדרכה מקצועית ולא כלקוח שמשלם כסף. אני בכלל לא רואה את עצמי כמי שמנהל עסק, אלא כמי שמנהל את האהבה הכי גדולה שלי - לעזור לאנשים ולהוביל אותם לאורח חיים בריא, להחדיר בהם את מהות הכושר הגופני ולגרום להם לאהוב אותו. מעבר לכך אני מאמין שאם רוצים משהו מספיק, התשוקה והרצון יכולים להביא בן אדם למקומות הכי גבוהים שניתן, כמאמר המוטו: 'אין דבר כזה כישרון - רק עבודה קשה'".

 

כמה שעות אתה עובד בשבוע והאם היית רוצה שהמספר הזה ישתנה?

"אני קונטרול פריק, עובד סביב השעון כל השבוע. באופי שלי אני מאוד מסור לעבודתי, שהיא הסיפוק שלי, בכל יום מחדש. אני חייב להיות מעודכן בכל הפרטים בכל רגע נתון, החל באם מתאמנת החדשה שהגיעה לאימון ניסיון יצאה בתחושה טובה, וכלה באם המנקה החליף נייר בשירותים. מזל שיש לי עובדים, מאמנים ומנהלים טובים שדואגים לעזור לי בכל התהליך ועושים את עבודתם בצורה אדירה".

 

האם אתה דואג לאזן בין הקריירה לחיי הפנאי?

"האמת היא שלא ממש. תמיד אתייחס לכל מתאמנת אצלנו ואתן לה את ההרגשה כאילו שהיא היחידה. זה לא קל, אני מודה שהעבודה משתלטת לי על חיי הפנאי והזוגיות. מה שכן, בסופ"שים אני משתדל להתנתק ככל שניתן וליהנות עם המשפחה ובת הזוג שלי".

 

שגרת האימונים השבועית שלך?

"יום ללא אימון הוא יום מבוזבז מבחינתי. אחרי אימון אני מקבל בוסט אדיר של אנרגיה להמשך היום ולעשייה מטורפת. עם זאת, אני מודע לחשיבות ימי המנוחה לגוף, רק ככה הוא מתחזק ומשתפר. לכן אני מתאמן 4-5 פעמים בשבוע, אימונים פונקציונליים".

 

מה נמצא בצלחת שלך?

"אני משתדל לאכול מכל אבות המזון - חלבונים, פחמימות, פירות וירקות ושומנים בריאים. אני לא מאמין באבקות, בתוספים ובמה שאינו מזון שאנחנו מזהים. תזונה נכונה תורמת בהמון אספקטים. הגוף שלנו הוא המקדש שלנו וצריך להזין אותו בהתאם".

 

איך אתה נרגע?

"יוצא לאימון. אין פעילות שמנתקת את המחשבות ומשחררת את הנפש יותר מפעילות גופנית באשר היא!".

 

כמה שעות אתה ישן בלילה?

"אני אדם של עשייה ורק מחכה לקום בבוקר ולהמשיך במקום שסיימתי אתמול, אבל שינה חיונית לכל מערכות הגוף שלנו ואני משתדל לתת לה את הכבוד וישן 7-8 שעות בלילה".

 

על איזו פעילות לא תוותר אף פעם, לא משנה עד כמה אתה עסוק?

"ארוחת הבוקר בסופ"ש עם בת הזוג שלי. לא הייתי מוותר על זה בעד שום פעילות שבעולם!".

 

3 קצרות על חיים ואיזונים 

1. שינויים לוקחים זמן - ויתור לוקח רגע! תמיד כשאתם רוצים לוותר לעצמכם בכל תחום בחיים תזכרו את הסיבה שבגינה התחלתם.

2. אין לא יכול, יש לא רוצה! הכל בראש שלנו והבחירות שלנו הן אך ורק בידיים שלנו.

3. תשקיעו בעצמכם, צאו לאימון! אם אתם לא תשקיעו בעצמכם, מי ישקיע בכם?

 

Revo fitness

כתובת: צבי 12, שלם 30 - רמת גן.

טל': 053-9449294

פייסבוק: רבו פיטנס - אף אחד לא נולד חטוב

אינסטגרם: barak_revo_fitness

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד