"טיפול נכון בעור מתחיל באבחנה מדויקת, ממש כמו ברפואה"

טניה אוהב שלום, הבעלים של מכון הקוסמטיקה "פתרונות בעור", משוכנעת שהסוד לתוצאות יעילות בטיפול קוסמטי טמון בהתאמה אישית של הפרוטוקול הטיפולי

"כקוסמטיקאית אני מאמינה שטיפולים קוסמטיים הם חלק מאורח חיים בריא, ממש כמו תזונה נכונה ופעילות גופנית", טניה אוהב שלום (צילום: עמיר צוק, סגנון: לימור ריחנה)
"כקוסמטיקאית אני מאמינה שטיפולים קוסמטיים הם חלק מאורח חיים בריא, ממש כמו תזונה נכונה ופעילות גופנית", טניה אוהב שלום (צילום: עמיר צוק, סגנון: לימור ריחנה)
"טיפול נכון בעור מתחיל באבחנה מדויקת, ממש כמו ברפואה", אומרת טניה אוהב שלום, קוסמטיקאית והבעלים של "פתרונות בעור" - קליניקה לטיפולים קוסמטיים. "רק אם מאבחנים את הבעיה באופן מדויק ניתן לבנות מערך טיפול יעיל שמניב תוצאות יעילות. למדתי קוסמטיקה בחו"ל ועם הזמן פיתחתי שיטה שנקראת TOH - שזה למעשה טיפולי הבהרה ואנטי אייג'ינג. כיום אני מטפלת באלפי לקוחות בארץ ומחו"ל שמגיעים אליי באופן מיוחד וזוכים לצאת ממני עם שיפור ניכר באיכות העור שלהם. יש לי עשרות טיפולי פנים שכאמור מתחילים באבחנה מדויקת. לאחר האבחון אני משלבת טכנולוגיות מתקדמות ופורמולות פעילות שמותאמות אישית לכל לקוחה. הטיפולים מתאימים לכל אחת - מגיל 20 עד 120. כקוסמטיקאית אני מאמינה שטיפולים קוסמטיים הם חלק מאורח חיים בריא, ממש כמו תזונה נכונה ופעילות גופנית. וכמו שמתאימים טיפול רפואי נכון כדי לתת מענה למחלה מסוימת, גם טיפול בבעיות עור מתחיל מאבחנה מדויקת".

 

מה מיוחד בשיטת הטיפול שלך?

"היא משלבת טכנולוגיות מתקדמות עם חומרים פעילים ולכל אישה יש פרוטוקול טיפול אישי. החומרים מותאמים באופן אישי ומיועדים לטיפול ביתי. זה מה שחשוב - כי אם חומר מסוים חסר ללקוחה, לא נראה שום שינויים. היום אני עובדת גם על פיתוח פורמולות משלי ועל פיתוח ליין של מוצרים משלי".

 

"יש היום טכנולוגיות ומכשור חדש שיש להם יכולת לשנות את התאים ברמה הגנטית, כך שאפשר ללמד תא זקן להתנהג כמו תא צעיר. למשל תאי קולגן, שהם התאים העיקריים שאחראים על מיצוק העור"

מה חדש בעולם הביוטי בימים אלה?

"יש היום טכנולוגיות ומכשור חדש שיש להם יכולת לשנות את התאים ברמה הגנטית, כך שאפשר ללמד תא זקן להתנהג כמו תא צעיר. למשל תאי קולגן, שהם התאים העיקריים שאחראים על מיצוק העור. הטכנולוגיות האלה כל הזמן מתפתחות, וכל דור ייראה צעיר יותר ויותר".

 

מה כדאי וחשוב לדעת על טיפולי פנים וגוף בקיץ?

"השמש היא הגורם המרכזי שהורס את התאים הבריאים בעור. לכן בקיץ חשוב מאוד להשתמש בתכשירים שמכילים נוגדי חמצון כי הם אלה שלוכדים את הרדיקלים החופשיים שנוצרים כתוצאה מהקרינה. חשוב לא פחות להקפיד על מריחה קבועה של מסנן קרינה אחת לשעתיים כשנמצאים בשמש, ולהגיע לטיפולים בקליניקה כדי לשמור על תהליכים תקינים בעור".

 

מהם הטיפולים הכי לוהטים אצלך כרגע?

"טיפולי הבהרה, מיצוק העור ושיפור הטקסטורה. כי אלה בעצם הטיפולים שנותנים מענה לכל אלה שרוצות שהעור שלהן ייראה מושלם. רוב הבנות שמגיעות אליי אומרות לי שהחלום שלהן זה להפסיק להשתמש במייק-אפ, ואני נותנת את המענה הזה - באיזשהו שלב הן מפסיקות או עוברות למייק-אפ עדין יותר".

 

חמישה צעדים לתחזוקת עור פנים מטופח ובריא בקיץ:

1. להימנע ככל האפשר מחשיפה לשמש. היא הגורם המרכזי להרס התאים הבריאים.

2. לצאת החוצה רק עם מסנן קרינה (חובה בין 30-50 SPF ) ולחדש אותו מדי שעתיים.

3. להשתמש באופן יומיומי בסרום או בקרם מועשרים בנוגדי חמצון כמו ויטמין C , ויטמין B , ויטמין B3.

4. לעשות פעם בחודש טיפולים להחדרת אמפולות עם ויטמינים לעור הפנים.

5. להשתמש בקרמים המכילים חומרים מדכאי מלנוציטים כדי למזער את נזקי השמש.

 

טניה אוהב שלום פתרונות העור | כתובת: נח מוזס 2, בניין Space, קומה 6, ראשון לציון | טל': 03-5525264, 050-6991156 |  Taniya Ohev Shalom studiotaniya 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד