מהפכה בתחום הביוטי:
נחשף הסוד לשיער בריא ונהדר

רגע לפני שאת מוציאה הון אצל הספר על פתרונות זמניים, בואי ותגלי שמראה שיער נפלא מתחיל מבפנים. תוספת החיזוק המפתיעה לשיער חזק, בריא וחיוני לאורך זמן

מומחי טיפוח בכל העולם כבר מכירים בעובדה שהטיפוח החיצוני לבדו אינו מספיק (צילום: iStock)
מומחי טיפוח בכל העולם כבר מכירים בעובדה שהטיפוח החיצוני לבדו אינו מספיק (צילום: iStock)

שיער הוא סמל לנשיות וכוח. הוא החלק הבולט ביותר במראה החיצוני שלנו, ומהתבוננות קצרה עליו ניתן לגלות לא מעט על כל אישה: מה הצבע האהוב עליה, איזה סגנון חיים היא מנהלת, ואפילו אם היא מושפעת מטרנדים. אנחנו ודאי לא צריכים לספר לך איך נראה יום שיער טוב, ולהבדיל – איך נראה יום שיער רע שבו השיער יבש, חסר ברק ולא מסתדר בשום צורה. עכשיו נשאלת השאלה העמוקה יותר: למה זה קורה, וחשוב לא פחות - מה הפתרון הפנימי שיוציא אותנו מזה?

 

עם השנים עובר השיער שלנו תהליכי בלאי ושחיקה באופן טבעי. בצעירותנו הוא נראה בריא ומלא, אך ככל שעובר הזמן הוא נחלש ונעשה תשוש וחסר ברק. בין הסיבות הרבות לכך ניתן למנות את נזקי הסביבה, עישון, הריונות, חשיפה למלח ולכלור בים ובבריכה, כמו גם שימוש במכשירי עיצוב שונים כמו פנים, מחליקים ומסלסלים הפוגעים בחוזק ובברק שלו. את התוצאות של כל אלה מכירה כמעט כל אישה: קצוות מפוצלים, נטייה להישבר, יובש, חוסר בברק וקושי בסידור השיער.

 

בואי נרד לשורש הבעיה

השיער שלנו מורכב ברובו מחלבונים וחומצות אמינו שהוא זקוק להם כדי לגדול ולצמוח והם אלה השומרים על בריאותו. החלבון העיקרי המרכיב את השיער הוא הקרטין שמעניק חוזק ואלסטיות למבנה השערה. חלבון זה אחראי גם לבנייה של חלקים נוספים בגופנו ונמצא בהרכב הציפורניים ובשכבת העור העליונה. מלבד הקרטין, חלבונים נוספים כמו הקולגן והאלסטין לוקחים גם הם חלק במבנה השיער ובאיברים נוספים כמו העור והציפורניים ומקנים להם חוזק וגמישות. לכן, כמות נמוכה של חלבונים אלה בגוף, ובנוסף לה גם חסר בוויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו החיוניים לבריאות השיער, עלולה לפגוע במראה שלו.

 

בואי נצמח מחדש

תכשירים חיצוניים כמו סרומים, מוסים, מסכות ושמפואים אינם מזינים את רקמות החלבון שמהם בנויה השיערה, ולרוב רק יוצרים אשליה זמנית של מראה מטופח

כולן מנסות לגלות את הסוד לשיער מלא, גמיש ובריא. במספרות וברשתות הפארם ניתן למצוא מגוון תכשירים חיצוניים לטיפוח השיער, אבל מומחי טיפוח בכל העולם כבר מכירים בעובדה שהטיפוח החיצוני לבדו אינו מספיק. למה? כי מה שקובע את חוזק השיער, גמישותו ואיכותו הוא הרכב השערה וחומרי ההזנה של זקיקי השערה שמהם מתחילה הצמיחה. תכשירים חיצוניים כמו סרומים, מוסים, מסכות ושמפואים אינם מזינים את רקמות החלבון שמהם בנויה השיערה, ולרוב רק יוצרים אשליה זמנית של מראה מטופח. לכן, כדי לשמור על שיער בריא ומטופח, ציפורניים חזקות ועור חיוני ממליצים מומחי טיפוח לדאוג ולהזין את הגוף מבפנים בחומרי בניין חיוניים כמו חלבונים, ויטמינים, מינרלים וחומצות אמינו.

 

במילים פשוטות: תזונה נכונה ומגוונת חיונית להצמחת שיער חזק ובריא. אם לא תקפידי על תזונה נכונה כל הזמן, בשלב מסוים תיתכן התמעטות במאגרים חשובים בגוף, וחסר זה יבוא לידי ביטוי בפגיעה באיכות השיער ובמראה החיצוני שלו.

 

תתקדמי ל־HNS Complex ותוכלי ליהנות משיער בריא יותר, מציפורניים חזקות ומעור חיוני ומלא ברק, והכל במוצר אחד
  תתקדמי ל־HNS Complex ותוכלי ליהנות משיער בריא יותר, מציפורניים חזקות ומעור חיוני ומלא ברק, והכל במוצר אחד

   

  בואי להכיר את השותפה הטבעית לשגרת טיפוח שמתחילה מבפנים

  הכירי את פורמולת HNS Complex של חברת "סולגאר", המומחית העולמית בייצור ושיווק תוספי תזונה וויטמינים.

   

  HNS Complex - Hair, Nails & Skin היא נוסחת פרימיום בעלת שם עולמי לטיפוח השיער, הציפורניים והעור. מדובר במוצר זוכה פרסי איכות בתחום היופי, המכיל רכיבים ייחודים המעודדים את הגוף לייצור פנימי של החלבונים קרטין, אלסטין וקולגן, אותם חלבונים סיביים חזקים המרכיבים את השיער, הציפורניים והעור.

   

  בשונה מפורמולות אחרות הקיימות בשוק קומפלקס HNS מכיל שילוב של רכיבי תזונה חיוניים כמו מינרלים, חומצות אמינו, ויטמין C ו־MSM - "מינרל היופי", בעלי מינון מדויק המעודדים את הגוף לייצור החלבונים הדרושים לו

  בשונה מפורמולות אחרות הקיימות בשוק קומפלקס HNS מכיל שילוב של רכיבי תזונה חיוניים כמו מינרלים, חומצות אמינו, ויטמין C ו־MSM - "מינרל היופי", בעלי מינון מדויק המעודדים את הגוף לייצור החלבונים הדרושים לו. HNS Complex הוא השותף הטבעי לשגרת טיפוח קלה, מהירה ולא מתפשרת, המאפשרת טיפול פנימי ללא תלות בגורמים חיצוניים. המוצר מייתר את הצורך בריבוי תכשירים שונים למטרות דומות ומקל על הנוחות ועל אופן השימוש. אז במקום ללכת לאיבוד מול המדף בפארם עם אינספור תכשירים מבלבלים, תתקדמי ל־HNS Complex ותוכלי ליהנות משיער בריא יותר, מציפורניים חזקות ומעור חיוני ומלא ברק, והכל במוצר אחד!

   

  כשזה מגיע לטיפוח - אל תתפשרי על פחות מסולגאר. לפרטים נוספים >>>  

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד