צילום: סם יצחקוב

"קיבלתי מאלוהים מתנה שמהותה לייפות, לשמח ולהכניס אור לעולם"

כבר כילדה בת 5 התעניינה ימית דנן במראה החיצוני שלה. האהבה לאמנות וביוטי שאבה אותה לחקור את התחום, והיום היא מאסטרית ובעלת סטודיו לאמנות היופי

עצתי לאשת עסקים בתחילת דרכה: לא לקחת כלום כמובן מאליו, לא להסתכל על הדשא של האחר לכל אחת דרך משלה, לא לפחד, להעיז ולא לפעול ממקום של אגו. להיות פתוחה לקבל וללמוד דברים חדשים גם אם נכשלת, והכי חשוב לא משנה מה תמיד לחייך". ימית דנן  (צילום: אביגיל עוזי)
עצתי לאשת עסקים בתחילת דרכה: לא לקחת כלום כמובן מאליו, לא להסתכל על הדשא של האחר לכל אחת דרך משלה, לא לפחד, להעיז ולא לפעול ממקום של אגו. להיות פתוחה לקבל וללמוד דברים חדשים גם אם נכשלת, והכי חשוב לא משנה מה תמיד לחייך". ימית דנן (צילום: אביגיל עוזי)
ימית דנן, בעלת סטודיו לאמנות היופי. מתמחה ומאסטרית באיפור מקצועי, נותנת מענה בטכניקות מתקדמות לטיפולים מורכבים של ״שיקום איפור קבוע״, בעלת ותק של 22 שנים בתחום.

 

איך החלה התמקצעותך בתחום?

"מאז שאני זוכרת את עצמי כבת 5, הייתי מאוד אובססיבית למראי החיצוני, שאראה במיטבי. הפכתי את השריטה שלי למקצוע. הטיפוח עטף אותי בדומיננטיות ועם כריזמה נבדלת לכל קבוצה אליה השתייכתי. דחף חסר רסן הניע אותי ליצור ולשפר את הויזואל באופן מקורי שיבדיל אותי מה״עדר״ עם השנים עשיתי דוקטורט בעיקר דרך לימוד אישי. הבלטתי את עצמי בתחילה בסגנון האיפור, לבוש והשיער, שיהיה בעל "טאץ" ייחודי. האהבה לאמנות ולביוטי בפרט, שאבה אותי לחקור וליישם דרך עצמי טכניקות של האיפור המקצועי והקבוע, הייתי "שפן הניסויים" של עצמי. נראיתי כרטיס ביקור אנושי מהלך, שיצר גירוי אצל סובביי, לחשוק ללמוד מהמודל הלא סטנדרטי.

 

בגיל 21 כבר היו לי כיתות משלי, עם תכנית לימודים שייצרתי בהן, לימדתי איפור מקצועי והתמסרתי באינטנסיביות ליצירה אין סופית. אני מומחית בביוטי ובמיוחד בתיקון רשלנות רפואית, שיקום עבודות פגומות ובמחיקתן ביום אחד! מתוך ניסיון רב שנים, רכשתי פילוסופיה שלמה של טכניקות עבודה ומיומנויות להדגשת יופי, דרך הסתכלות מעמיקה וחקר מתמיד של עולם היופי, פיתחתי לעצמי קווים ייחודיים, נקיים ומדוייקים עם חשיבה מתקדמת".

 

במה את גאה במיוחד בעבודתך?

״איני מפחדת מאתגרים קשים, נמשכת למקרים אשר מצריכים פתרונות מורכבים. "מזהים עבודה שלי, כסימן "חותם". מנחה אותי הידיעה, כשהגעתי לעולם קיבלתי מאלוהים מתנה, שמהותה לייפות, לשמח ולהכניס אור לעולם. בנגיעה אישית אני מאפשרת לפרי הדימיון להירקם "למציאות ויזואלית", של מהפך מושלם ומעצים, ומתוך תשוקה לכל האינטראקציה בשלמותה. הגעתי להכרה ארצית נרחבת, מגיעות אליי נשים מכל קצות הארץ לטיפולים משקמים בטכניקות המיוחדות לי. גם מקצועיות רבות בתחום, מגיעות להתייעץ ולהשתלם על מנת להשתפר ולתקן את דרכן המקצועית".

 

השינוי שאת מקווה לראות בישראל עד יום האישה הבא?

"וואו, האמת יש הרבה.. דבר ראשון הגיע הזמן שממשלת ישראל תדאג לחוקק חוקים חדשים וחדשניים שיתחברו לרוח הצעירה ויאפשרו לעקבות הדור הישן להיפרד בנועם מהנורמות וההרגלים המקובעים. הגיע הזמן לשנות כיוון ולקרוא את המפה העדכנית של הדור החדש. יש לי רשימה גדולה של חוקים להציע שיכולים לחולל מהפך חברתי, אבל זה כבר לראיון אחר״.

 

מה הקו האדום שלך בעבודתך?

"לא מוכנה להיכנע לסחטנות זולה שגוררת דיבור שאינו מכבד, לא אתן שיכתיבו לי את הסגנון, רק כדי לסמן וי ריצוי ללקוח. אם לא ירגיש לי חיבור מהנשמה לעשייה, מתוך שיקול דעת מקצועי אמיתי אשחרר באהבה, גם אם יניחו על שולחני מאה אלף מזומן, אני מוותרת בחיוך. התנאי שאוהב לבצע את המבוקש וכמובן את התוצאה״.

 

מה עיקרון ההצלחה שלך?

"ייצרתי הכל מאפס, ב-2 ידיי. זכות גדולה הינה היכולת להרים אנשים מנקודה אחת לשניה, עם הרבה אור ותקווה. תמיד לראות אדם בגובה העיניים, להיכנס לתוך העמוק שבפנים, להתבונן, ליצור מאהבה ליצירה שבאה מהבטן ולא מכמיהה לתמורה חומרית. והכי חשוב תמיד להמציא את עצמך מחדש״.

 

איזו אשה מעוררת בך השראה, ולמה?

מדונה, דיווה אמיתית היא מסמלת בעיניי את שיא המהות של העוצמה הנשית בכל המובנים. אשה הסטורית והיסטרית אשר יצרה שינוי תפיסתי בעולם כולו. יש אחת פחות מוכרת, הבלתי מעורערת הנצחית שלי, זו אמא שלי שבלעדיה אין אני לי.. כל בוקר אני מודה לאלוהיי שזכיתי באמא כזו, מלאכית בעלת אינטליגנציה אינסופית, ומקל קסמים חמסה עליה".

 

 

עצתי לאשת עסקים בתחילת דרכה:

"לא לקחת כלום מובן מאליו, לא להסתכל על הדשא של האחר לכל אחת דרך משלה, לא לפחד, להעיז ולא לפעול ממקום של אגו. מכל מלמדי השכלתי, להיות פתוחה לקבל וללמוד דברים חדשים גם אם נכשלת. זה זמן לפשפש לתקן ולהתייעל כל צומחים הכל זה לטובה, והכי חשוב לא משנה מה תמיד לחייך״

 

054-5379006 | פייסבוק: ימית דנן | www.yamitdanan.com

 

הפקה: קבוצת רוטנברג תקשורת

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד