"בזכות הרשת גם אני מעצימה נשים ומאפשרת להן עצמאות כלכלית"

איך הפכה רשת "נייל סטודיו" ללימוד מקצועות היופי מקפצה לעצמאות כלכלית לאלפי נשים בישראל? 13 מנהלות סניפים מספרות על הדרך שלהן להגשמת החלום

מקפצה לנשים רבות לקבלת מקצוע מבוקש ורווחי ותעודת מקצוע בינלאומית בתחום הטיפוח והיופי. מנהלות סניפי "נייל סטודיו" (צילום: Q Elite Beauty)
מקפצה לנשים רבות לקבלת מקצוע מבוקש ורווחי ותעודת מקצוע בינלאומית בתחום הטיפוח והיופי. מנהלות סניפי "נייל סטודיו" (צילום: Q Elite Beauty)

האם מייסדי "נייל סטודיו" חלמו שכעבור 30 שנה מאז שנפתח הסניף הראשון של רשת "נייל סטודיו" ללימוד מקצועות היופי הרשת תכלול כ-20 מרכזי הדרכה, מקריית שמונה ועד אילת, 30 מרכזי שיווק למקצועיות וכ- 70 אלף בוגרות אשר סיימו את לימודיהן בהצלחה ורבות מהן עוסקות בתחום? אם תשאלו את בראיין לדן, מנכ"ל ובעלים של רשת "נייל סטודיו", הוא יענה בחיוב ללא כל היסוס. "נייל סטודיו" חרטה על דגלה את הסלוגן: הכשרה. מקצוע. עתיד. רואה עצמה כמקפצה לנשים רבות לקבלת מקצוע מבוקש ורווחי ותעודת מקצוע בינלאומית בתחום הטיפוח והיופי, מה שמאפשר להן להתקדם לעצמאות כלכלית, להקמת עסק ולהרחבת עצמאותן.

 

  הידעת? נכון להיום, נייל סטודיו היא הרשת היחידה בישראל המעניקה תעודות בינלאומיות הקבילות ביותר מ-30 מדינות בעולם, כגון תעודת OPI ACADEMY. כמו כן, היא מייבאת ומשווקת את המותגים המובילים והאיכותיים בעולם כגון: OPI, Morgan Taylor GELISH, Footlogix IBD ועוד. הלימודים בנייל סטודיו מבוססים על ליווי אישי, תמיכה ועזרה מקצועית במהלך הלימודים ובפרט לאחר סיומם. שעות תרגול, חיזוקים, שיפורים בשיעורים פרטניים, לצד ימי עיון השתלמויות, ימים פתוחים וכנסים מקצועיים שיאפשרו להמשיך ולהתעדכן בכל עת.

   

   הדרך הכי טובה לחגוג 30 שנה למפעל הביוטי שצמח, התרחב והתעצם, היא לשמוע משגרירות הרשת, מנהלות הסניפים ברחבי הארץ איך הן מצליחות להגשים חלומות, מה סוד ההצלחה שלהן ומה טיפ הזהב שלהן עבור כל מי שרוצה לצאת לעצמאות בתחום!

    

   איילה עובד, מנהלת סניף חיפה והצפון

   נייל סטודיו מלווים אותי כבר 28 שנים. כמורה, אני רואה עצמי כמי שמעניקה בטחון ועצמאות לתלמידות. הניסיון שלי, הדרך שעברתי, כל מה שנלחמתי והשגתי בשתי ידיי מקרין אליהן ואני מקווה שהן רואות בי מודל לחיקוי. סוד ההצלחה מבחינתי הוא להישאר בגובה העיניים. להיות מכילה, מחבקת וישרה. טיפ ממני: להמשיך ללמוד ולהתפתח, להיות סבלנית ולהתמיד במטרה.

    

   אראם אבו מוך, מנהלת סניף באקה אל גרבייה

   עולם הביוטי הוא תחום ממכר, ולמי שמתחברת יש אנרגיות לעבוד בזה בכל הכוח. נייל סטודיו העניקה לי הכשרה, מקצועיות ועתיד. אני נושמת ואוהבת את העולם הביוטי וזה סוד ההצלחה שלי. טיפ: לא להפסיק ללמוד, להיות תמיד מעודכנת בתחום, מה שיביא לביטחון עצמי והערכה עצמית גבוהה.

    

    (צילום: Q Elite Beauty)

    בלה טאכלוב, מנהלת נייל סטודיו רחובות

    יש בי אהבה ליופי ואסתטיקה כבר מגיל צעיר, תמיד רציתי עצמאות כלכלית יחד עם חיי משפחה. הודות לנייל סטודיו, כיום אני מעצימה נשים ומאפשרת להן עצמאות כלכלית. הסיפוק שלי כמנהלת סניף הוא לשמוע ולדעת שהתלמידות והבוגרות שלי מצליחות בתחום. סוד ההצלחה שלי הוא התמדה, רצון והשקעה. הטיפ שלי: להיות תמיד באנרגיה גבוהה, להביא רעיונות חדשים, לא להתייאש ולתת שירות ברמה הגבוהה ביותר.

     

    טל חנו, מנהלת סניף נייל סטודיו עפולה

    מגיל צעיר אהבתי את עולם היופי והיום אני מבינה שזה גם משתלם. נייל סטודיו זו משפחה. אין "ממוצע", יש רק מצוינות. חשוב לי שנשות ישראל יהיו בעלות מקצוע, יעסקו במה שהן אוהבות ויתפרנסו בכבוד, מתוך כוח ואמונה. אין דבר העומד בפני הרצון ואין דבר יותר חזק ממראה עיניים ותחושת בטן. טיפ: למדי והשתלמי כל הזמן. הקורס הוא רק הבסיס, היי סקרנית ושאפי תמיד ללמידה והתחדשות.

     

    אילנה כסיף, מנהלת סניף תל אביב

    בצעירותי כססתי ציפורניים. כשגיליתי את עולם בניית הציפורניים – התמכרתי. לקבל את כל הטוב הזה מהמורים המובילים בתחום הציפורניים בעולם היה כמו חלום שהתגשם. פרצתי את תקרת הזכוכית שלי והביטחון העצמי שלי עלה. היום אני כבר מצליחה לראות עצמי כאחת מהנשים שמובילות את תחום טיפוח כף היד והרגל בארץ. טיפ: להיות עם יד על הדופק. להתעדכן על הדברים שחדשים בעולם היופי ולעולם לא להשתרך מאחור.

     

     (צילום: Q Elite Beauty)

     אתי תורגמן, מנהלת נייל סטודיו לוד

     חלמתי לעסוק בתחום היופי מאז שאני מכירה את עצמי. הערך המוסף שקיבלתי בנייל סטודיו הוא לפרוץ דרך בתחום ההוראה למקצועות היופי. אני רואה את עצמי מעניקה מקצוע לבנות רבות ומעצימה אותן. סוד ההצלחה שלי הוא התמדה. להיות נדיבה, שירותית ולהפגין ידע. הטיפ שלי: להתמיד, להיות קשובה לחידושים, למנף את עצמך כל הזמן ברמה המקצועית וכמובן, להקפיד על שירותיות עם יחס חם ואוהב.

      

     רינה דבוש, מנהלת סניף מודיעין

     תמיד הייתה בי אהבה לאסתטיקה ואומנות וכשהבנתי שאני יכולה להתעסק בזה וגם לצמוח כלכלית הגעתי לנייל סטודיו. כיום, אני בעצמי מכשירה נשים לעצמאות הכלכלית שלהן, לעבודה עצמאית בשעות גמישות ונוחות, תוך שאני מנהלת בית ספר עם דגש על כיתות קטנות ויחס חם ואישי. סוד ההצלחה שלי הוא לדעת שהגישה, ולא רק הכישרון, תקבע כמה גבוה אגיע. הטיפ שלי: להיות פתוחה לשמוע דברים חדשים שאת אינך מכירה, להיות סבלנית, לתת יחס אישי ללקוחות.

      

     תמי ברעם מנהלת סניף נייל סטודיו אשדוד

     מאז שאני זוכרת את עצמי הערצתי את אמא שלי שתמיד הייתה מאוד מטופחת. כך שכנראה גדלתי לתוך זה. היום, נייל סטודיו זאת משפחה, לא סתם מקום שלימד אותי והביא אותי להצלחה. אין דבר יותר מרגש מלהדריך ולגרום לנשים להאמין שהן יכולות לעבוד בעבודה שהן אוהבות ולהרוויח כסף ואיכות חיים. אם את חולמת על משהו, עשי צעד ראשון להגשמה: תתענייני, תקראי, תתרשמי. טיפ: להתמיד גם כשקשה ולא להפסיק ללמוד.

      

     נטליה מובר, מנהלת סניף ראשון לציון

     בתור עולה חדשה תמיד הרגשתי שתחום הטיפוח מאפשר למצוא מקום במדינה חדשה ומעניק כלים לעצמאות כלכלית. הבוגרות שלי קוראות לי "האמא של המקצועיות" ואני גאה בזה. סוד ההצלחה שלי הוא התמדה, השקעה ורצון להצליח-אלה אבני היסוד להצלחה. טיפ: בסופו של דבר כולנו מתחברים לאנשים, וגם אם תהי הכי "טובה" את לא באמת הכי טובה אם אין לך יחסי אנוש טובים.

      

      (צילום: Q Elite Beauty)

      סימון דהאן, מנהלת נייל סטודיו רעננה

      יש פתגם שאומר: עשה את מה שאתה אוהב ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד בחיים. הערך המוסף של נייל סטודיו זה ערך המשפחתיות, תמיד יש תחושת גב וביטחון. כששואלים אותי מה אני עושה בחיים, אני עונה שאני מגשימה לאנשים את חלום העצמאות הכלכלית. לצד סבלנות ולא מעט אמונה, יש דבר אחד שטבוע באופי שלי, או שאני עושה או שאני לא עושה, ואם כן, אני עושה זאת הכי טוב שאפשר. טיפ: הצלחה זה לא פוקס או גורל. זו עבודה קשה לצד תכנון ודיוק.

       

      רונית בוסקילה, מנהלת סניפי טבריה וקרית שמונה

      כל חיי שאפתי להיות עצמאית. המסלול שעברתי בנייל סטודיו חינך אותי שהתמדה היא הסוד. המפתח הכי גדול להצלחה שלי, שאין דבר שארצה ולא אצליח להשיג. אני רואה את עצמי כמי שמלווה נשים להצליח בזכות עצמן, נשים מכל סוגי האוכלוסייה החל מהייטקיסטיות שרוצות הסבה מקצועית ועד נשות קשות יום שרוצות להתפרנס בכבוד. טיפ: לימודי בניה או פדיקור הם מקצועות שניתן לעסוק בהם כעבודה נוספת שמספיק מתגמלת גם אמהות בחצאי משרות.

       

       (צילום: Q Elite Beauty)

       חנה עטיה ליידן, מנהלת סניף חולון

       מה שמשך אותי לתחום הביוטי זו האהבה לעבוד עם אנשים, והיכולת להעניק להם ביטחון והרגשה נפלאה. נייל סטודיו נתנו לי את האפשרות להביא את הידע הכי מתקדם בעולם, להיות מחוברת לטרנדים עולמיים ולהעביר אותם הלאה. ברמה המקצועית אני מובילה נשים להעצמה והגשמה עצמית וכלכלית. מקצועיות ונתינה באהבה היא שם המשחק - או שעושים באהבה או שלא עושים כלל. טיפ: הצלחה בעולם הזה היא כמו מתכון טוב, חייבים להיות בו כל המרכיבים האיכותיים ביותר, החל ממקצועיות, מוצרי פרימיום, אהבת אדם ותשוקה לאופנה.

        

       יאנה באגו, מנהלת סניף אשקלון

       תמיד אהבתי אומנות, יופי ואסתטיקה ולכן החיבור שלי הוא טבעי לתחום. נייל סטודיו בשבילי זו משפחה, בית להכשרה מקצועית וביטחון כלכלי. אני רואה עצמי כמי שמלווה נשים להתקדם למקצוע רווחי, נותנת להן ביטחון כדי שיוכלו להתפתח בכל תחום שירצו. סוד ההצלחה שלי הוא לשים לעצמי מטרות מול העיניים ולרוץ לכיוונן. טיפ: לכי אחרי ליבך לאן שהוא יוביל אותך. תגשימי את כל החלומות שחשבת עליהם כל חייך.

        

       ואם עשינו לכם חשק ללמוד: הרשת מציעה מגוון מסלולי הכשרה וקורסים בהם תוכלו ללמוד את כל השיטות והטכניקות הקיימות בעולמות היופי, הלימודים כוללים התנסות מעשית בכל הציוד והמכשור החשמלי בענף החל מבניית ציפורניים, פדיקור ומניקור רפואי, עיצוב גבות בכל השיטות והסרת שיער בשיטות מסורתיות. תכנית הלימודים הינה מאושרת על ידי משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה ובפיקוח מלא. הרשת מעניקה לתלמידיה את המכשור המתקדם ביותר ואת החומרים האיכותיים ביותר לתלמידות בזמן הלימודים ללא הגבלה וללא כל חיוב נוסף.

        

       נייל סטודיו: 1700-700-037

       לאתר הרשת >>

        

        

        
       הצג:
       אזהרה:
       פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד