"אני חשה סיפוק אדיר כשאני רואה את הבוגרות שלי שרכשו מקצוע"

שירי רוטנברג אגיב אהבה לצייר בתור ילדה. היום היא בעלת קליניקה משלה, לאיפור קבוע ושזירת ריסים. היא מקפידה על החומרים הטובים ביותר ועל רצון הלקוחה

״אני מאוד מאמינה בלתת את מה שבעצמך היית רוצה לקבל "ואהבת לרעך כמוך", זה המוטו שמוביל אותי תמיד בכל טיפול או צעד והחלטה בחיי!״. שירי רוטנברג אגיב  (צילום: עמיר צוק)
״אני מאוד מאמינה בלתת את מה שבעצמך היית רוצה לקבל "ואהבת לרעך כמוך", זה המוטו שמוביל אותי תמיד בכל טיפול או צעד והחלטה בחיי!״. שירי רוטנברג אגיב (צילום: עמיר צוק)

שירי רוטנברג אגיב, בעלת הקליניקה ״פיור ביוטי״, והמכללה לריסים. מאסטרית בעיבוי, מילוי והארכת ריסים, אמנית ומובילה באיפור מקצועי וקבוע.

 

מה הוביל אותך לעסוק דווקא בתחום זה?

״עוד כשהייתי ילדה קטנה תמיד אהבתי לצייר והלכתי לחוגים פרטיים של יצירה ואמנות. בשיעור יכולתי שעות לצייר עיניים, גבות ושפתיים. יופי ואסתטיקה תמיד משכו אותי. בשנת 2004, לאחר הצבא רציתי להתמקצע באיפור מקצועי ונרשמתי למכללת איל מקיאז'. באותה תקופה גם טסתי לארה"ב, שם נחשפתי לראשונה לתחום שזירת הריסים, שהיה בזמנו ענף פופולרי בארה״ב, אך בישראל עוד לא היה במודעות כלל. לפני כ-15 שנים, החדרתי בישראל את השיטה המתקדמת ביותר בעולם של כל כוכבות הוליווד: לעיבוי, מילוי והארכת ריסים״.

 

מה מאפיין את קהל היעד שמגיע אלייך?

״החל מנערות שלא מתחשק להן להתעסק עם מסקרה שנמרחת וגוזלת זמן יקר, ועד לנשים בכל גיל, שריסיהם קצרים או דלילים או שרוצות לתקן פגמים, כגון: עפעף נפול, עיניים קרובות /שקועות וכד׳ ״.

 

הישג שאת גאה בו במיוחד.

״אני בעלת קליניקה ומכללה ללימודי ריסים בשיטה שלי: ״פיור ביוטי״, המובילה והכי ותיקה בישראל. אני מעבירה קורסים והשתלמויות פרטיות בעיבוי והארכת ריסים, ואף מלמדת את כל רזי המקצוע המדהים הזה. גאה שהצלחתי להחדיר בארץ את תחום שזירת הריסים, עוד כשאף אחד לא הכיר וידע. הדגש אצלי על איכות החומרים ושימוש בחומרים הטובים ביותר, בזה אני לעולם לא מתפשרת! חשוב לי לעשות תיאום ציפיות עם הלקוחה שתרגיש תמיד בנוח ושהתוצאה תהיה תואמת לרצונה ולצרכיה, ותיראה טבעית. כמו כן חשוב, שהתוצאה תתאים לגילה, ולמבנה העין שלה או למבנה פניה. תמיד אפעל לטובת הלקוחה, אך אדאג לפעול גם על פי שיקול הדעת המקצועי שלי. כיום, אני גאה להוביל את התחום בישראל, לגרום למאות לקוחותיי להיות יפות יותר, ואף להעביר הלאה את הידע הנרחב שברשותי, ולהמשיך להכשיר נשים רבים שרוצות להתפתח בתחום״.

 

מה ההחלטה הכי טובה שעשית כאשת עסקים?

״בתחילת דרכי ושנים רבות לאחר מכן, עבדתי לבד במקום קטן והחלטתי שהגיע הזמן לגדול, זה קרה כשהביקוש לקורסים גדל וכשהלקוחות שלי היו צריכות לחכות חודשיים לתור. פתחתי את המכללה לריסים, עם הציוד הכי מתקדם, התנאים והנוחות ללמידה נעימה, ובצורה המקצועית ביותר. בנוסף, הכשרתי צוות מוביל אשר עובד איתי בצמידות, על מנת לשפר את הזמינות הרבה לתורים״.

 

מה ה'אני מאמין' שלך להצלחה בקריירה?

״מאוד מאמינה בלתת את מה שבעצמך היית רוצה לקבל, "ואהבת לרעך כמוך", זה המוטו שמוביל אותי תמיד בכל טיפול או צעד והחלטה שעשיתי בחיי. אני חשה סיפוק אדיר כשאני רואה איך הבוגרות שלי שרכשו מקצוע לחיים, מפרנס אותן בכבוד גדול, את האמת אין אושר גדול מזה!״

 

האם להיות אשת קריירה בא על חשבון משהו אחר? יש משהו שאת מרגישה שפספסת בבחירתך להתמקד בקריירה מצליחה?

״צריך ללמוד לאזן בחיים. עם השנים למדתי זאת, במיוחד כשהפכתי להיות אמא. הפסקתי לעבוד עד שעות הליל כפי שהייתי כרווקה, ובעקבות כך איני מרגישה שאני מפספסת מאום. אני נהנת מהעשייה שלי, אבל גם יודעת להינות מכל שאר העולמות.ברגע שמבינים שיש עוד דברים חשובים, כגון: משפחה שאצלי במקום הראשון, אפשר בהחלט לנהל גם קריירה מצליחה״.

 

לתחזק עסק מצליח זו משימה לא פשוטה. מה סודך?

״הסוד שלי בעיקר הרבה תפילות, ככה ישר מהלב, אני אדם שמאוד מאמין באלוהים. אגב, אני ממש לא דתיה, אך תמיד הייתי מאמינה מאוד, וברגעים קשים בחיי, בקשתי עזרה מבורא עולם והייתי מקבלת כוחות, וברכות, ואכן גם ניסים. אני נהנית מקריאת המקרא והתנ״ך לומדת את רצונו ודרכו של האל, ומשתדלת לחקות אותו בערכים, בעקרונות וביושר״.

 

050-3999170 | גבעתיים - בן גוריון 182(פינת כצנלסון), קומה 3

פייסבוק: שירי רוטנברג - פיור ביוטי והמכללה לריסים

אינסטגרם: shiri_rothenberg_eyelash

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד