אור לעור: "הצלחתי להעניק ללקוחות שלי שיפור אמיתי באיכות חייהם"

הדס ג’רבי, קוסמטיקאית פרא-רפואית, מנהלת קליניקת בוטיק איכותית. "יש כאן אנרגיה שמאפשרת לגוף ולעור לנשום וליהנות מאתנחתא קלה מהשגרה האינטנסיבית"

"הצלחתי לשבור את תקרת הזכוכית בדיגיטל, שהיה תחום שזר לי, וכיום אני מנהלת עמוד פייסבוק ואינסטגרם שמייצרים תוכן מעניין ואיכותי לעוקביי". הדס ג'רבי (צילום: הילה אייזינגר)
"הצלחתי לשבור את תקרת הזכוכית בדיגיטל, שהיה תחום שזר לי, וכיום אני מנהלת עמוד פייסבוק ואינסטגרם שמייצרים תוכן מעניין ואיכותי לעוקביי". הדס ג'רבי (צילום: הילה אייזינגר)
הדס ג’רבי, קוסמטיקאית פרא-רפואית (P.M.E), נשואה (42), אם ל-5 ילדים מקסימים.

 

אילו שירותים ניתנים בקליניקה שלך?

“אני מומחית לקוסמטיקה פרא-רפואית, בקליניקה שלי ניתנים טיפולים מקצועיים בכל הקשור לעור הפנים, צרכיו, בעיותיו וכמובן תחזוקו השוטף. מגיעים אלינו לטיפולים גם מתבגרים וגם אוכלוסיה מבוגרת יותר, נשים וגברים כאחד. כיום ישנה מודעות הולכת וגוברת לתחזוק ולשמירה על עור הפנים, על מנת להיראות מטופחים ויפים בכל גיל. ישנם טיפולים מתקדמים היכולים לסייע בעיכוב הזדקנות העור וטיפול בבעיות עור שונות. אני מאמינה שעור הפנים זקוק “לאוכל ושתייה”, במילים אחרות, להזנה מלאה על מנת להתקיים. אנשים לא תמיד שמים על כך מספיק דגש, בשנים האחרונות זה קיבל יותר מקום בזכות האינסטגרם שפרץ לחיינו בסערה”.

 

מי קהל הלקוחות שמגיע לקליניקה?

“הלקוחות שלנו מגיעים מכל הארץ, מדובר על נשים וגברים המבינים עניין, שיודעים שחשוב להשקיע בבחירה של טיפולים וחומרים איכותיים, התהליך שלנו מתבצע לא רק בקליניקה אלא יש גם טיפולי תחזוקה בבית שכל לקוח/ה עושה על מנת להנות מתוצאות אמיתיות לאורך זמן”.

 

הישג שאת גאה בו במיוחד

“ישנם מספר הישגים שמסבים לי גאווה רבה, הראשון טמון בכך שזכיתי לפתור בעיות עור מורכבות לכמה מלקוחותיי שסבלו מעור בעייתי במשך שנים, והצלחתי להעניק להם שיפור אמיתי באיכות חייהם. ההישג השני שאני גאה בו במיוחד, טמון בעובדה שהצלחתי לשבור את תקרת הזכוכית בדיגיטל, שהיה תחום שזר לי, וכיום אני מנהלת עמוד פייסבוק ואינסטגרם שמייצרים תוכן מעניין ואיכותי לעוקביי באופן שוטף במהלך השבוע, כי חשוב לי באמת לייצר ערך איכותי וטוב למי שעוקב אחריי”.

 

"התהליך שלנו מתבצע לא רק בקליניקה אלא יש גם טיפולי תחזוקה בבית שכל לקוח/ה עושה על מנת להנות מתוצאות אמיתיות לאורך זמן" (צילום: הילה אייזינגר)
  "התהליך שלנו מתבצע לא רק בקליניקה אלא יש גם טיפולי תחזוקה בבית שכל לקוח/ה עושה על מנת להנות מתוצאות אמיתיות לאורך זמן"(צילום: הילה אייזינגר)

   

  מה ההחלטה הכי טובה שעשית כאשת עסקים?

  “לחבור לאנשים שיודעים לעשות את מה שאני חלשה בו, זהו חוק מספר אחד בעיניי, למי שרוצה להצליח. חשוב לא להתפשר”.

   

  מהי הצלחה לדעתך?

  “בראש ובראשונה התמדה ואמונה, שמאפשרת לך להתקדם קדימה. חשוב לעבוד ולהשקיע בכל המישורים: שירות, איכות, חיבורים עם משפיענים ולשאוף לייצר אינסטגרם חזק שמהווה כלי משמעותי כיום”.

   

  מה לדעתך היתרונות הבולטים של השירות שלך?

  “מעבר לכך שאנו לא מתפשרים על מקצועיות ועובדים עם החומרים הטובים והאיכותיים ביותר, אנחנו משקיעים לא פחות ביחס האישי ובשירות שלו זוכים לקחותינו. יעידו על כך קהל הלקוחות שלנו, שמרגיש כאן כמו בבית. הקליניקה שלי הינה קליניקת ‘בוטיק’ איכותית, לכל לקוח/ה יש את הזמן שלו, ללא קבלת לקוחות נוספים במקביל, יש כאן אנרגיה שמאפשרת לגוף ולעור לנשום וליהנות מאתנחתא קלה מהשגרה האינטנסיבית היום-יומית, פינוק אמיתי לעור הפנים ולנפש”.י

   

  לשם 3, קיסריה, טלפון: 050-6668566

  פייסבוק: H. Cosmetics by Hadas Gerbi קוסמטיקה. הדס ג’רבי

  www.h-cosmetics.com

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד