"כמו ציפור שהשתחררה מכלוב": מסבל גדול ועד ל"נינג'ה ישראל"

"דייזי הייתה חלק משמעותי וחשוב בתהליך שלי לגוף בריא". הדס כהן מספרת על ההחלטה הפשוטה ששינתה לה את החיים והחזירה לה את השליטה בגוף שלה

"היום אני עפה. אחרי שנים מאוד קשות, סוף-סוף אני זו ששולטת על החיים והגוף שלי". הדס כהן (צילום: באדיבות "נינג׳ה ישראל", קשת 12)
"היום אני עפה. אחרי שנים מאוד קשות, סוף-סוף אני זו ששולטת על החיים והגוף שלי". הדס כהן (צילום: באדיבות "נינג׳ה ישראל", קשת 12)

השינויים האמיצים שעשתה הדס כהן בחייה מוכיחים שהיא נולדה להיות נינג׳ה עוד לפני שהשתתפה בתוכנית "נינג׳ה ישראל" (ערוץ קשת 12) באוגוסט האחרון. כהן, בת 34, אם לשלושה, מהוד השרון, הייתה אלופת אירופה במכשיר קפיצות והתעמלות מכשירים לשנת 1999. כיום היא בעלת רשת של כושר גופני לנשים אחרי לידה ומלווה תזונתית. "עד לפני ארבע שנים הייתי אדם נורמטיבי", היא מעידה על עצמה. "עבדתי בעבודה שאינה קשורה בספורט, גידלתי ילדים וחייתי חיי משפחה. אך מתחת לפני השטח סבלתי מכאבים פיזיים ומבעיה גינקולוגית בשם וסטיבוליטיס, שאותה ניסיתי לרפא בכל דרך אפשרית באמצעות הרפואה הקובנציונלית. לצערי, שום דבר לא צלח. זה סבל גדול לחיות כך".

 

מתי נשברת?

"כשהגעתי לפרופסור היחיד בארץ שמתמחה בזה וגם הוא אמר, כמו כולם: 'גברת, אין לי פתרון בשבילך'. זה היה אמנם יום מאוד שחור אבל ככה הבנתי שאם אין אני לי - מי לי?".

 

ומה עשית?

"כשאין פתרון מחפשים את הדבר הבא, זה שאולי יביא אותי למקום הנכון, שיוציא אותי מאזור הנוחות שלי. התחלתי לשנות את התזונה שלי ושמתי לב שהדברים מתחילים להשתפר. עם השינוי בתזונה חזרתי גם לספורט, שהיום אני לא מסוגלת בלעדיו".

 

איך הגעת לדייזי?

"יום אחד נסעתי עם בעלי לטיול וראיתי מודעה של דייזי. באותו הרגע לא חשבתי יותר מדי - המידע במודעה גרם לי להבין שדייזי זה משהו שיכול להיות חלק מהשינוי הגדול שאני עוברת. למעשה, אחרי שנים של גלולות וסיבוכים רפואיים, רק בגיל 32 הפסקתי עם הגלולות".

 

לא פחדת פתאום לשנות את ההרגל הזה?

"לא!".

 

"חזרתי לעצמי אחרי שנים של גלולות וסיבוכים רפואיים" (צילום: הדס כהן) (צילום: דייזי)
  "חזרתי לעצמי אחרי שנים של גלולות וסיבוכים רפואיים" (צילום: הדס כהן)

   

  לא נשמע לי הגיוני.

  "לא חשבתי על זה לשנייה כי ידעתי עמוק בפנים שהגלולות לא טובות לי. זה להכניס הורמונים לגוף. בעבר ניסיתי התקן הורמונלי שגם לא עשה לי טוב. כך שבלי לחשוב פעמיים שלפתי את כרטיס האשראי ורכשתי דייזי".

   

  דייזי הצילה לי את הזוגיות

  ומה עם בעלך? הוא לא חשש מהשינוי הזה?

  "בעלי זורם עם כל הדברים שלי כחלק מהתהליך שעברנו בשנים האחרונות. אחרי שראה שכל השינויים שעשיתי בחיי, כמו התזונה והספורט, עושים לי טוב - אז גם לו נהיה טוב. וברגע שטוב לי ולו, אז טוב לזוגיות שלנו".

   

  זוגיות? איך דייזי תרמה לזה?

  "מן הסתם בגלל הכאבים הכרוניים והניתוחים שעברתי נוצר ריחוק אינטימי. לאחר כל השינויים שעשיתי בחיי, השלב הנוסף היה לנקות את כל ההורמונים המיותרים מהגוף שלי, כך גם חזרתי לעצמי – ככה דייזי הצילה לי את הזוגיות. דייזי הייתה חלק משמעותי וחשוב בתהליך שלי לגוף בריא וההוכחה לכך שגוף טבעי זה הגוף הכי בריא שיש".

   

  יש לך טיפ לנשים שרוצות לעשות שינוי אבל מפחדות לצאת מאזור הנוחות?

  "להתחיל קודם כל בלהרחיק מהגוף שלך חומרים לא טבעיים. זה לא משנה אם אני ב'נינג'ה ישראל' או מתכנתת בחברת הייטק - אני צריכה לקום בבוקר עם אנרגיה ומצב רוח ותשוקה לחיים. בסופו של דבר האנרגיה ומצב הרוח שלי קשורים למה אני מכניסה לגוף שלי.

  הורמונים ואוכל לא מזין לא תורמים לבריאות שלנו ומרחיקים אותנו מעצמנו".

    

  רוצה גם להצטרף לנשים שכבר בחרו בדייזי? פרטים נוספים באתר daysy.co.il >>

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד