חוזרים לסיקסטיז: מראה נשי-קלאסי עם נגיעות מודרניות

לוריאל פרופסיונל חוגג 10 שנים לצבע השיער פורץ הדרך "אינואה", ומציג את צבעי השיער והתספורות המדוברים ב-2019. והפעם: הלוק הנשי-ביוטי עם שיער ארוך ושופע

לחצו Play לצפייה מקרוב במראה
צילום: יוסי מויאל
המעצבים:  יגאל ורועי סיץ', שגרירי לוריאל פרופסיונל. הטרנד: הגבהה בקדמת הראש  ואורך אינסופי (צילום: שי יחזקאל סטיילינג: ראובן כהן)
המעצבים: יגאל ורועי סיץ', שגרירי לוריאל פרופסיונל. הטרנד: הגבהה בקדמת הראש ואורך אינסופי (צילום: שי יחזקאל סטיילינג: ראובן כהן)
יגאל ורועי סיץ': "לוק שמציג את האישה חזקה ועצמאית ובד בבד נשית ומטופחת" (צילום: שי יחזקאל סטיילינג: ראובן כהן)
יגאל ורועי סיץ': "לוק שמציג את האישה חזקה ועצמאית ובד בבד נשית ומטופחת" (צילום: שי יחזקאל סטיילינג: ראובן כהן)
תנועה גלית, כמו נחל מים מפכפך, הגבהה בקדמת הראש, שקורצת לשנות ה-60, ואורך אינסופי, שמושג על ידי תוספות שיער. זה הלוק המנצח של יגאל ורועי סיץ' (אב ובן) לקיץ 2019. ומה בגזרת גוני השיער? הטרנד הכי חם לשנת 2019, מדווח רועי סיץ', הוא צבעים מטאליים, צבעים חמים, נחושתיים ואומברה
(גוון שהולך והופך בהיר יותר ככל שמתקרבים לקצוות) בגוונים החומים. תחשבו ריהאנה ותבינו.

"בחרנו בלוק הנשי-ביוטי, הנשי-קלאסי: שיער ארוך שופע עם תנועה רכה מאוד. זה לוק שמציג את האישה חזקה ועצמאית ובד בבד נשית ומטופחת. ההשראה שלנו היא נשיות במלוא תפארתה, להעצים את יופייה ונשיותה של כל אישה".

 

למי הלוק מתאים?

"יופיו בכך שהוא מתאים לכל אישה. שיער ארוך מאוד מתאים לנשים גבוהות אז לאישה גבוהה פחות נעשה את זה באורכים קצרים יותר".

 

קשה לתחזק את המראה?

"לא. זה פן קליל במספרה, ואם את יודעת להשתמש בבייביליס בבית, את צריכה לגלגל את השיער לאותו כיוון ולהבריש במסרק רחב שיניים. אבל אנחנו לא ממליצים להשתמש במחליקים ובבייביליס בבית".

 

למה?

"במספרה אנחנו משתמשים בהם לפינישים, ואז המגע עם השיער מאוד מינורי. בבית זה מחליף פן וביד לא מיומנת זה עלול לפגוע בשיער".

 

ספר על העבודה המשותפת עם אבא שלך, יגאל סיץ'.

"לאבא יש מספרה כבר 50 שנה. אני הצטרפתי אליו בגיל 16 עד שפתחתי מספרה בתל-אביב אחרי הצבא, והייתי מעצב השיער של מלכות היופי. בשלב מסוים סגרתי את המספרה שלי ואבא סגר את שלו ופתחנו מקום משותף. אנחנו עובדים ביחד, מפרים אחד את השני, ואמא שלי מנהלת אותנו".

 

מה האתגר הכי גדול שלך בעבודה?

"חד-משמעית לפתוח את הראש של הלקוחות לרעיונות חדשים. אמנם נעשתה התקדמות ניכרת, אבל עדיין יש רתיעה ממראות אופנתיים יותר. תספורות קצרות, למשל, מאוד חזקות בעולם עכשיו, אבל הישראליות פחות אוהבות. הצבעוניות המשוגעת עברה מלהיות 'מחתרתית' לחלק מה'מיינסטרים'. בחו"ל, גם נשים מבוגרות צובעות את השיער בצבעים חזקים וכאן זה עדיין נחלתן של צעירות והיפסטריות".

 

מהו טיפ הטיפוח שלך לאישה שקוראת את הכתבה?

"להבריש את השיער כל יום לפחות פעמיים ולחפוף אותו לא יותר משלוש פעמים בשבוע. אנחנו מייצרים באופן טבעי שומן, שתפקידו לשמור על השיער. כשלא חופפים מספיק וכשחופפים יותר מדי, שכבת השומן לא יכולה לעשות את התפקיד שלשמו נוצרה".

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: ערן לוי, סגנון: מיטל ברונר)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: ערן לוי, סגנון: מיטל ברונר)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד