יומני הנסיכה: מלכת היופי מסכמת שבוע ראשון בתחרות מיס יוניברס

ניקול רזניקוב, שמייצגת אותנו בתחרות בתאילנד, מספרת על הלו"ז העמוס ('כל יום ערב גאלה'), ומגלה למה היא נשארת עם הסניקרס ('עולה על סטילטו רק באירועים')

הכי יפה בתאילנד. מלכת היופי לשנת 2018 ניקול רזניקוב בשבוע הראשון בתחרות הבינלאומית. בגד ים: אפרודיטה (צילום: אלבום פרטי)
הכי יפה בתאילנד. מלכת היופי לשנת 2018 ניקול רזניקוב בשבוע הראשון בתחרות הבינלאומית. בגד ים: אפרודיטה (צילום: אלבום פרטי)
ניקול רזניקוב. "ההרגשה פה היא של מסיבה מתמשכת, שמלווה בהרבה עבודה קשה". בגד ים: אפרודיטה (צילום: אלבום פרטי)
ניקול רזניקוב. "ההרגשה פה היא של מסיבה מתמשכת, שמלווה בהרבה עבודה קשה". בגד ים: אפרודיטה (צילום: אלבום פרטי)

לחשבון האינסטגרם של ניקול רזניקוב, מלכת היופי לשנת 2018 שנמצאת כרגע בתאילנד, נוספו בשבוע האחרון עוקבים רבים מקולומביה, מקסיקו וקזחסטן. המלכה, שנמצאת כרגע בעיצומן של החזרות לקראת תחרות מיס יוניברס שתיערך במדינה, מופיעה תדיר בחשבונות האינסטגרם של נציגות המדינות הללו, מה שסיקרן עוקבים רבים מסביבה. "ההרגשה פה היא של מסיבה מתמשכת שמלווה בהרבה עבודה קשה", היא מספרת. "הלו"ז שלנו עמוס ודחוס, אבל מלא בהפתעות. כמעט כל ערב יש לנו גאלה, אירוע או ארוחת ערב. מאד שונה משגרת החיים שלי בארץ".

 

ניקול רזניקוב. "כל יום ערב גאלה". עיצוב שמלה: שי שלום (צילום: אלבום פרטי)
  ניקול רזניקוב. "כל יום ערב גאלה". עיצוב שמלה: שי שלום(צילום: אלבום פרטי)

  איך את מסתדרת עם רצף האירועים האלה?

  "ארזתי המון מזוודות", היא צוחקת. "כל מאורע פה היא הזדמנות לתת שואו, ואין דבר כזה סתם לרדת לבריכה או ללכת לאכול ארוחת ערב. כולן פה משקיעות בטירוף, לא יורדות מהעקבים ומסתובבות באיפור ערב מלא. יש לי מזל שלקחתי שיעורים אצל רוית אסף לפני שיצאתי לתחרות, וגם ששי שלום הכין לי מלא אאוטפיטים".

   

  "יש לי חוברת עם הסברים של איזו שמלה הולכת עם איזו תסרוקת ולי רק נשאר לעשות את ההתאמות. יש פה בנות שיוכלות להשקיע שלוש שעות רק כדי לרדת לאכול משהו למטה, אבל אני נשארת קליל. מעבירה את השיער בבייביליס, מורחת קרם של נטורל פורמולה, ויאללה, לאכול".


  "אין כזה דבר סתם לרדת לבריכה או ללכת לאכול ארוחת ערב" (צילום: אלבום פרטי)
   "אין כזה דבר סתם לרדת לבריכה או ללכת לאכול ארוחת ערב"(צילום: אלבום פרטי)

   שמתי לב שכמעט כולן על עקבים כל הזמן, גם ביום יום, ואת דווקא נשארת בסניקרס

   "מגיעות לכאן בנות עם מודל יופי מאד ספציפי של איך אישה צריכה להיראות. חלקן גם יותר מבוגרות ממני, אז גם הסטייל שלהן יותר מבוגר, אבל אני נשארת נאמנה לאמת שלי. אם זה אירוע ערב או משהו שדורש שמלת ערב, אז ברור שאני עולה על עקבים ולשמחתי ביאנקה נתנו לי מלא-מלא זוגות נעליים לבחור מהם. אבל אם אנחנו יוצאים לטייל ברחובות תאילנד, או להיפגש עם הקהל המקומי ולאכול צהרים אני לא רואה צורך להגזים. את הכי יפה כשנוח לך".

    

   צודקת. מה עשית עד עכשיו? מהתמונות שעולות לחשבון של miss_israel@ זה נראה כמו רצף מהמם של אירועים

   "הרגע הכי מרגש השבוע היה כששליח מיוחד הביא לי חנוכיה מהרב הראשי של בית חב"ד בתאילנד. זה נורא ריגש אותי והגביר את הגעגועים לבית. חנוכה אצלנו הוא חג מיוחד, מלא אור וקצת קשה לי להיות רחוקה מהבית בימים האלה. לשמחתי יש לי פה מלא חברות חדשות שתהו על המנורה הזו וככה הייתה לי הזדמנות גם להסביר להן קצת על המנהגים שלנו והברכות".


   "הייתה לי הזדמנות להסביר למועמדות האחרות על המנהגים שלנו והברכות" (צילום: אלבום פרטי)
    "הייתה לי הזדמנות להסביר למועמדות האחרות על המנהגים שלנו והברכות"(צילום: אלבום פרטי)

    "זכיתי גם לביקור מהבית. אדר גנדלסמן, שהייתה נערת ישראל לשנת 2017, באה לבקר אותי. היא משתתפת פה בשבוע האופנה מטעם תחרות מיס יוניברס, ובאה להגיד לי שלום. זה היה מדהים לשמוע ממישהי שהייתה פה ועשתה את זה. היא נתנה לי עצת זהב - 'פשוט להנות מהחוויה החד הפעמית'".


    ניקול רזניקוב עם נערת ישראל לשנת 2017 אדר גנדלסמן, שהשתתפה בתחרות מיס יוניבס בשנה שעברה (צילום: אלבום פרטי)
     ניקול רזניקוב עם נערת ישראל לשנת 2017 אדר גנדלסמן, שהשתתפה בתחרות מיס יוניבס בשנה שעברה(צילום: אלבום פרטי)

     ואת נהנית?

     "מאוד! הייתי כבר בתאילנד, אבל לא ככה. כל יום לוקחים אותנו להיכרות עם דבר אחר בתרבות המדהימה של המקום הזה, ואני גם זוכה לשפשף את האנגלית ולהכיר חברות מכל העולם, שכנראה לא הייתי פוגשת בשום מקום אחר. משהו באינטנסיביות של המקום הזה, באיך שאנחנו כל הזמן ביחד, גורם לי להתקרב ולהיפתח לכולן מאוד מהר. זה גם גורם לי להבין שבסופו של דבר כולנו אותו דבר - שומעות את אותה המוזיקה, רואות את אותם הסרטים, מדברות על בנים. זה פותח אותי לדברים חדשים".


     עם מיס אירלנד. "נפתחתי לשאר המועמדות מאוד מהר" (צילום: אלבום פרטי)
      עם מיס אירלנד. "נפתחתי לשאר המועמדות מאוד מהר"(צילום: אלבום פרטי)

       

       

       

       

       

       

       

      זה ממש נשמע כמו התחלה של נאום זכייה בכתר

      "כן נו. אני מתאמנת".

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד