צילום: סם יצחקוב

הגעתן לחוף מטבחים: עיצובים מקוריים מחוץ לקופסא

חברת "מטבחי מובילה" מציעה חגיגה של צבעים, צורות ומרקמים שיבטיחו לכם מטבח צעיר, נועז ואנרגטי המותאם לעידן החדש. כך מציבים סטנדרטים חדשים של איכות ושרות

מטבחי מובילה הוא מותג המטבחים החדש של חברת ׳עידורום׳, השותפה לאורך 23 שנה במאות פרויקטים רחבי היקף בתחום התכנון והעיצוב, עבור חברות ישראליות ובינלאומיות מובילות (צילום: סיגל  קולטון)
מטבחי מובילה הוא מותג המטבחים החדש של חברת ׳עידורום׳, השותפה לאורך 23 שנה במאות פרויקטים רחבי היקף בתחום התכנון והעיצוב, עבור חברות ישראליות ובינלאומיות מובילות (צילום: סיגל קולטון)

עולם המטבחים משאיר את רובנו מבולבלים. כולנו מוצפים בים של קטלוגים, אולמות תצוגה וטיפים מחברים, עד שכבר לא יודעים במי לבחור ומאיפה להתחיל.

 

ב"מטבחי מובילה" הבינו שמעבר למכירת מטבחים צריך להעניק ללקוח ביטחון! ביטחון שיש לך על מי לסמוך, ביטחון של חברת מטבחים

מקצועית ואמינה עם ניסיון של מעל 20 שנה, ביטחון בתוצרים, בחומרי הגמר האיכותיים ובעמידה בלוחות הזמנים. ביטחון בחברה המלווה אותך יד ביד לכל אורך התהליך, החל מתכנון, התאמה ועיצוב, ועד הרכבת המטבח בבית. אתם יכולים לישון בשקט ולהיות רגועים – הגעתם לחוף מטבחים.

 

מטבחי מובילה הוא מותג המטבחים החדש של חברת ׳עידורום׳, השותפה לאורך 23 שנה במאות פרויקטים רחבי היקף בתחום התכנון והעיצוב, עבור חברות ישראליות ובינלאומיות מובילות, ביניהן תשלובת ישקר, משקפי קרולינה למקה (עיצוב כ- 150 סניפים בארץ ובעולם), טופ טן, הודיס ועוד. בחברה צוות מעצבים מיומן בעל ניסיון של עשרות שנים ועין אמנותית נועזת וייחודית.

 

מטבחי מובילה מזמינים אותך לאולם התצוגה, בהם תוכלו לעצב יחד את המטבח המותאם בדיוק אליך. מתוך פתיחות, יצירתיות והקשבה לצרכיך ולאורח חייך.

 

 

הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: שי ארבל, סגנון: ראובן כהן)
 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד