תרימי לעצמך: הפתרון שיחסוך לך ניתוח מתיחת פנים וצוואר

להרמה ומתיחה של העור באזור הפנים והצוואר לטשטוש הקמטים באזור המחשוף. טיפול בטוח ובלתי פולשני עם תוצאות הקרובות ביותר לתוצאות ניתוח

הטיפול האסתטי היחיד שאינו פולשני ותוצאותיו הן הקרובות ביותר לתוצאות ניתוח. ד"ר עמי איל בטיפול Ultherapy (צילום: חגית פרנקל)
הטיפול האסתטי היחיד שאינו פולשני ותוצאותיו הן הקרובות ביותר לתוצאות ניתוח. ד"ר עמי איל בטיפול Ultherapy (צילום: חגית פרנקל)

תוהה איך את יכולה לחסוך מעצמך ניתוח מתיחה והרמת פנים פולשני? לד"ר עמי איל, מומחה בכירורגיה, יש תשובה אחת בשבילך: Ultherapy. מה זה? הנה התשובות שלו לכל השאלות שמטרידות אותך

 

מה זה Ultherapy?

הטיפול הבלתי פולשני היחיד המאושר על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA). הטיפול מיועד להרמה ומתיחה של העור באזור הפנים, הגבות, הצוואר, הסנטר, וכן טשטוש הקמטים באזור המחשוף.

 

מה הייחוד בטכנולוגיית Ultherapy?

זהו הטיפול האסתטי היחיד שאינו פולשני ותוצאותיו הן הקרובות ביותר לתוצאות ניתוח. כמו כן, זהו הטיפול היחיד שאושר על ידי ה־FDA להרמת העור ולטיפול ספציפי באזור המחשוף. וגם היחיד שאושר על ידי ה־FDA לשימוש באולטרסאונד להדמיית רקמות במהלך הטיפול לצורך דיוק ומיקוד.

 

איך זה עובד?

הטכנולוגיה פורצת הדרך של Ultherapy מבוססת על אנרגיית גלי אולטרסאונד ממוקדים החודרים לעומק בעור שבו מטפלים בדרך

כלל מנתחים פלסטיים במהלך הניתוחים האסתטיים, אך בניגוד להם ב־Ultherapy התוצאה מושגת ללא חתך או פגיעה כלשהי בשטח פני העור, וללא הסיכונים והסיבוכים האפשריים הנלווים לניתוח פולשני.

 

כמו כן, בניגוד ללייזר, גלי רדיו וטכנולוגיות אחרות, טכנולוגיית Ultherapy אינה פוגעת בשטח העור אלא מחדירה את האנרגיה לעומק עור האופטימלי תוך שמירה על טמפרטורה מיטבית ודיוק הנדרשים לבניית הקולגן. אנרגיה זו מעוררת את התגובה הטבעית של הגוף לייצר קולגן חדש ובריא ומחזקת את הקולגן המוחלש.

 

בנוסף, חדשנות ייחודית רק ל־Ultherapy היא השימוש בהדמיית אולטרסאונד המאפשרת למטפל לוודא לכל אורך הטיפול כי אנרגיית גלי האולטרסאונד מועברת בצורה בטוחה ויעילה ומגיעה גם לעומק המדויק הנדרש לבניית קולגן חדש וליצירת אפקט מתיחה מרשים.

 

לפני (משמאל) ואחרי טיפול ב־Ultherapy (צילום: חגית פרנקל)
  לפני (משמאל) ואחרי טיפול ב־Ultherapy (צילום: חגית פרנקל)

   

   

  האם הטיפול בטוח?

  אנרגיית האולטרסאונד נמצאת בשימוש רפואי זה למעלה מ־50 שנה, ובטכנולוגיית Ultherapy, שזכתה כאמור לאישור ה־FDA האמריקאי, נעשה שימוש כבר בלמעלה ממיליון מטופלים ברחבי העולם. בנוסף, כל מטפל בטכנולוגיית Ultherapy נדרש לעבור הדרכה קפדנית לרכישת כלים לטיפול. לכן, לאור כל זאת, את יכולה להיות סמוכה ובטוחה בבחירה שלך.

   

  כמה זמן נמשך הטיפול?

  משך הטיפול תלוי באזור המטופל ובתוכנית הטיפול שתותאם עבורך. ככלל, טיפולי פנים וצוואר נמשכים בין 60 ל־90 דקות וטיפול באזור המחשוף נמשך כ־30 דקות.

   

  האם הטיפול כואב? איך ארגיש בזמן הטיפול?

  במהלך הטיפול תחושי קלות באנרגיה המוחדרת לעומק העור במינונים מדויקים, דבר המעיד על תחילתו של תהליך בניית הקולגן. כפי שכאב הוא עניין אינדיבידואלי, כך גם רמות הנוחות או אי הנוחות בטיפול והן משתנות מאדם לאדם. חשוב לציין כי התחושה תורגש רק בזמן שאנרגיית האולטרסאונד מועברת, וכי המטפל או המטפלת ינקטו בכל האמצעים כדי להפוך את החוויה שלך לנעימה ככל האפשר. ואכן, הניסיון מדגים כי מרבית המטופלות יוצאות מהטיפול בהרגשה טובה כשהן נרגשות לקראת התוצאות.

   

  חלק מהמטופלות רואות אפקט ראשוני מיד בתום הטיפול, אבל התוצאות המשמעותיות ייראו כעבור שלושה חודשים עד שישה חודשים לערך, כשהקולגן ה"עייף" יוחלף בקולגן החדש (צילום: חגית פרנקל)
   חלק מהמטופלות רואות אפקט ראשוני מיד בתום הטיפול, אבל התוצאות המשמעותיות ייראו כעבור שלושה חודשים עד שישה חודשים לערך, כשהקולגן ה"עייף" יוחלף בקולגן החדש(צילום: חגית פרנקל)

    

   האם אצטרך לקחת חופשת מחלה לאחר הטיפול?

   לא, תוכלי לשוב לפעילות הרגילה שלך מיד עם סיום הטיפול. הטיפול ב־Ultherapy מאפשר חזרה מיידית לפעילות רגילה ואינו דורש אמצעי זהירות או טיפול מיוחדים כלשהם לאחריו, זאת הודות לטכנולוגיה הייחודית שאינה פוצעת את העור כלל.

    

   מתי אראה תוצאות?

   טכנולוגיית Ultherapy מותחת ומרימה את השריר שמתחת לעור ומוכחת מדעית כמגבירה את ייצור הקולגן בעור. חלק מהמטופלות רואות אפקט ראשוני מיד בתום הטיפול, אבל התוצאות המשמעותיות ייראו כעבור שלושה חודשים עד שישה חודשים לערך, כשהקולגן ה"עייף" יוחלף בקולגן החדש. .

    

   תוצאות הטיפול ב־Ultherapy אינן זהות לחלוטין לאלה של ניתוח מתיחת פנים, ועם זאת הוא מספק חלופה מרגשת למי שאינה מוכנה עדיין לניתוח, וכן למטופלות שעברו ניתוחים אסתטיים ומבקשות להאריך את אפקט המתיחה שלאחר הניתוח.

    

   הקולגן החדש שנבנה מותח וממצק בהדרגה את עור הפנים והצוואר (צילום: חגית פרנקל)
    הקולגן החדש שנבנה מותח וממצק בהדרגה את עור הפנים והצוואר(צילום: חגית פרנקל)

      

    הוכח מחקרית: טכנולוגיית Ultherapy מעודדת ייצור קולגן חדש בנוסף למתיחת השריר שמתחת לעור

    מחקר ייחודי שחקר את טכנולוגיית Ultherapy ובמסגרתו טופלו המשתתפות רק בצד אחד של הפנים ואילו הצד השני נותר ללא טיפול, הראה עלייה כמותית בקצב ייצור הקולגן באזור שטופל ב־Ultherapy. ניתוח מדעי של רקמות העור הוכיח שהטיפול בטכנולוגיית Ultherapy הגביר את קצב ייצור הקולגן פי 1.4 בממוצע בהשוואה לצד שלא טופל.

     

    עוד נמצא במחקר כי בקולגן מסוגים I ו־III (סוגי הקולגן שדעיכתם גורמת לתהליכי הזדקנות העור) קצב ייצור הקולגן בצד שטופל בטכנולוגיית Ultherapy היה גבוה ב־42% בממוצע בהשוואה לצד שלא טופל.

     

    המסקנות: המחקר מוכיח ומחזק, עובדתית וכמותית, שלא זו בלבד שטכנולוגיית Ultherapy משפרת את מראה העור כלפי חוץ, אלא אף יש לה השפעות משמעותיות וייחודיות במקום החשוב ביותר – עמוק בתוך רקמת העור. בנוסף למתיחת השריר שמתחת לעור, הוכח שטכנולוגיית ULTERAPHY מועדדת ייצור קולגן חדש.

     

    * המחקר נערך בשיתוף עם KineMed, Inc.

     

    הכירי את המומחה

    רופא מומחה בכירורגיה ויזם בתחומי רפואה וטכנולוגיות רפואיות. ד"ר עמי איל (צילום: חגית פרנקל)
     רופא מומחה בכירורגיה ויזם בתחומי רפואה וטכנולוגיות רפואיות. ד"ר עמי איל(צילום: חגית פרנקל)

     ד"ר עמי איל, המתמחה באסתטיקה רפואית וטיפולי עור מתקדמים, הוא רופא מומחה בכירורגיה ויזם בתחומי רפואה וטכנולוגיות רפואיות. ד"ר איל, אשר שירת כטייס בחיל האוויר ומשרת במילואים כסגן אלוף בחיל, הינו בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל אביב ומומחה בכירורגיה כללית בבית החולים איכילוב. במרכז של ד"ר איל תמצאו את כל הפתרונות לטיפולי אסתטיקה רפואית - מזריקות הבוטוקס ומילוי קמטים המוכרות ועד המילה האחרונה ברפואת לייזר, אולטראסאונד ועוד.

      

     • מרפאת ד"ר עמי איל: בית הרופאים, רחוב הברזל 11, רמת החי"ל
     • לפרטים ומידע נוסף: 1-700-700-258 

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד