ד"ר עמי איל: מראה עור הפנים שלך בידיים המקצועיות שלו

בשילוב בין טכנולוגיה, ידע ויכולות, מציע ד"ר עמי איל את כל הטיפולים החדשניים של הרמה ומתיחת העור ללא התערבות כרורגית פולשנית והורדת כתמים, צלקות ונימי דם

ד”ר עמי איל. בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל-אביב ומומחה בכירורגיה כללית בבית החולים איכילוב (צילום: סטודיו חגית)
ד”ר עמי איל. בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל-אביב ומומחה בכירורגיה כללית בבית החולים איכילוב (צילום: סטודיו חגית)

ממרפאתו שבבית הרופאים ברמת החייל, מציע ד”ר איל, כירורג מומחה, את הכלים המתקדמים ביותר עם טיפול אישי ברמה הגבוהה ביותר. ד”ר איל סבור שהעור והמראה שלנו הם ה”תכשיט” היקר ביותר שבבעלותנו ובמקרים רבים הוא גם מקור האור שלנו, ולכן מאוד חיוני בעיניו לשמור עליו. איל אומר: “כל שינוי קטן יכול לעשות שינוי גדול!”

 

ד”ר עמי איל הוא בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת תל-אביב ומומחה בכירורגיה כללית בבית החולים איכילוב. הוא משרת במילואים בדרגת סא”ל, שירת כטייס בחיל האוויר וכן בתפקידי פיקוד במערך הרפואה בשירותו הסדיר. כיום מתמחה ד”ר איל באסתטיקה רפואית ובתחום הטכנולוגיות והלייזרים הרפואיים לטיפולי עור מתקדמים.

 

הטכנולוגיה המובילה במרפאתו של ד"ר עמי איל היא מכשיר האולטרה - מכשיר טכנולוגי המאושר על ידי FDA שהוא יחיד מסוגו בעולם למתיחה ולהרמה של עור הפנים, ללא התערבות פולשנית וללא סכין מנתחים (צילום: אלבום פרטי)
  הטכנולוגיה המובילה במרפאתו של ד"ר עמי איל היא מכשיר האולטרה - מכשיר טכנולוגי המאושר על ידי FDA שהוא יחיד מסוגו בעולם למתיחה ולהרמה של עור הפנים, ללא התערבות פולשנית וללא סכין מנתחים(צילום: אלבום פרטי)
  בשנים האחרונות ניתנת תשומת לב מיוחדת לאסתטיקה של הפנים וכיום אפשר לתקן פגמים רבים שבעבר לא היה להם פתרון. מדובר בפגמים מוּלדים או בפגמים שנגרמו על ידי גורם חיצוני, כמו כתמי שמש, צלקות ופגמים נוספים. הטכנולוגיות החדשות והמתקדמות מאפשרות לטפל ולשפר את המראה שלנו בקלות יחסית.

   

  כך למשל, החלו לעשות שימוש אינטנסיבי בהזרקות ובחומצות חדשניות ובנגזרות של קלציום, שמהוות טיפול ראשוני ובסיס למילוי קמטים בעור, מילוי שפתיים ועוד. לצד טיפולים בסיסיים אלו פותחו מכשירים טכנולוגיים חדשניים, שנותנים מענה לכתמי עור, לשיפור מרקם העור והאלסטיות שלו, מטפלים בצלקות ואף מבצעים מתיחה והרמת עור הפנים ללא ניתוח או שימוש בסכין.

   

  מתיחה והרמת עור הפנים ללא ניתוח או שימוש בסכין (צילום: אלבום פרטי)
   מתיחה והרמת עור הפנים ללא ניתוח או שימוש בסכין(צילום: אלבום פרטי)

    

   ד”ר איל מטפל בלקוחותיו באופן אישי ובסבלנות רבה. הוא משלב בין שיטות הטיפול בהתאמה מדויקת על פי הצורך של כל אחת ואחד. הטכנולוגיה המובילה במרפאתו היא מכשיר האולטרה - מכשיר טכנולוגי המאושר על ידי FDA שהוא יחיד מסוגו בעולם למתיחה ולהרמה של עור הפנים, ללא התערבות פולשנית וללא סכין מנתחים. הטיפול מבוסס טכנולוגית על גלי אולטרסאונד עוצמתיים, מרוכזים וממוקדים בהנחיית צג על-קולי?? מדויק. באמצעותו ניתן למתוח ולהרים את עור הפנים, המצח, אזור העיניים, קו הלסת, הצוואר והמחשוף - והכל מבלי לעבור ניתוח או לבצע כל פעולה כירורגית פולשנית וללא פגיעה בעור. האנרגיה המופעלת באמצעות האולטרה מעוררת גם את התגובה הטבעית של הגוף לייצור קולגן חדש ובריא, מחזקת את הקולגן המוחלש ומותחת את השריר, וכבר בתום הטיפול השיפור בעור ניכר. התוצאה הסופית מתקבלת כשלושה חודשים עד חצי שנה אחרי הטיפול.

    

   עוד מציע ד”ר איל טיפול באמצעות המכשיר פוטולייזר M22. גם טיפול זה מאושר FDA והוכח כמספק תוצאות מעולות. מדובר בטכנולוגיה מושלמת לחידוש העור, המאפשרת טיפול במגוון בעיות של הזדקנות העור, כגון כתמי גיל ושמש, נגעי כלי דם או מרקם וגון עור לא אחידים. טכנולוגיית חידוש העור הייחודית כוללת שני פתרונות, IPL (הבזקי אור עוצמתיים) וקילוף עור ללא פציעה, דבר המאפשר לטפל הן בגון העור והן במרקם העור - במפגש אחד. השיפור עשוי לבוא לידי ביטוי כבר בתום הטיפול הראשון, אולם לרוב יש צורך בשלושה עד חמישה מפגשים כדי להשיג תוצאות מיטביות.

    

   • ד”ר עמי איל, בית הרופאים
   • רחוב הברזל 11, רמת החייל.
   • טל: 1-700-700-258 www.amieyal.co.il

    

   הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: דניאל אלסטר, סגנון: סימה בן דוד)
   הגליון החדש של לאשה - עכשיו בדוכנים (צילום: דניאל אלסטר, סגנון: סימה בן דוד)
    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד