תחילתה של מהפכה: המוצר שמאיים לשים סוף לזריקות ולניתוחי היופי

בשורה אמיתית בתחום הסרת הקמטים: כבר לא צריך להתאשפז או לשלם הון על טיפול ארוך - ג'ל חדש של חברת מאליס יעשה את העבודה בחלקיק מהזמן והמחיר

תוכן שיווקי, מוגש מטעם "מאליס"

|

29.08.17 | 15:58

תגידו שלום לטיפולים כואבים (צילום: Bigstock)
תגידו שלום לטיפולים כואבים (צילום: Bigstock)

כולנו רוצות עור פנים מתוח, רענן וללא קמטים. מאליס, חברת הקוסמטיקה שכבשה את השוק בשנה שעברה עם מסכת הפנים שלה, משיקה בימים אלו מוצר חדש בשם LIFT SERUM - ג'ל אינסטנט להעלמת קמטים, המעלים את קמטי ההבעה שאנחנו כל כך רוצות להיפטר מהם.

 

המוצר שכבש את העולם

לאחר שפותח בארה"ב, מגיע כעת לראשונה לישראל ג'ל האינסטנט האורגני. הוא נספג בקלילות וגורם לעורך להיראות רך, גמיש ומתוח. בניגוד לזריקות, הוא לא מרדים את עורך, לא מגביל את הבעות פנייך ונטול תופעות לוואי.

 

ניתן להגיד שהמוצר החדש של מאליס הוא תחילתה של מהפכה, שאחריה לא נזדקק יותר לזריקות ולניתוחים מיותרים, אלא נשתמש בכוחם של המדע והטבע לשיפור מראה עור הפנים.

 

מעלים קמטי הבעה. LIFT SERUM של מאליס (צילום: דדי אליאס)
  מעלים קמטי הבעה. LIFT SERUM של מאליס(צילום: דדי אליאס)

   

  מאחורי השקת מוצר ה-LIFT SERUM של מאליס עומד תהליך ממושך וקפדני של פיתוח ומחקר. הפורמולה הייחודית של המוצר מובילה לאיזון בלחות העור, הפחתת קמטים, הבהרת "העיגולים השחורים" מתחת לעיניים ושיפור מרקם העור.

   

  הרכיב הייחודי במוצר הוא חומצת ה-GABA, חומצת אמינו טבעית הפועלת להרגעת השרירים מתחת לפני השטח של העור, ובכך מעלימה את קמטי ההבעה, בעיקר מסביב לפה, על המצח ובגשר האף.

   

  אותן תוצאות, ללא כאבים או תופעות לוואי

  הפעולה הבטוחה של LIFT SERUM מבית מאליס מובילה לתוצאות שוות לאלו של זריקות וניתוחים - אך ללא הכאבים ותופעות הלוואי המטרידות, כמו איבוד ההבעה בפנים. בנוסף, אין ספק שמדובר בטיפול עם עלות שפויה יחסית להליכים ניתוחיים וסדרות של זריקות. ניתן למצוא את ה-LIFT SERUM החדש של מאליס במיטב חנויות הפארם והקוסמטיקה, ובנוסף החברה מציעה את המוצר בהנחה לקונות דרך האתר.