"יש לי 60 ז'קטים בארון": הסודות
של מלכת היופי ונערת ישראל

מי מגדירה את עצמה כנהגת מעולה והאם יש סכנה שיזרקו את בני הזוג שלהן בעקבות הזכייה? עשר עובדות מפתיעות שלא ידעתם על רתם רבי ואדר גנדלסמן

אביב וינברגר

|

22.08.17 | 14:39

מתרגלות את חיי המלכות. נערת ישראל אדר גנדלסמן (מימין) ומלכת היופי רתם רבי (צילום: איתן טל, הפקה וסטיילינג: קרן נפתלי)
מתרגלות את חיי המלכות. נערת ישראל אדר גנדלסמן (מימין) ומלכת היופי רתם רבי (צילום: איתן טל, הפקה וסטיילינג: קרן נפתלי)
עדיין עם החבר. רתם רבי (מימי) ואדר גנדלסמן (צילום: אמיר יהל, סטיילינג: לימור ריחנה)
עדיין עם החבר. רתם רבי (מימי) ואדר גנדלסמן (צילום: אמיר יהל, סטיילינג: לימור ריחנה)

מבלי ששמנו לב, חלפו כבר כמעט ארבעה חודשים מאז שהענקתם לרתם רבי ואדר גנדלסמן את הכתרים. מתחילת שנת המלכות שלהן הספיקו הזוכות הפוטוגניות להופיע על שער מגזין לאשה, להצטלם להפקות של המותגים הישראליים "גליתה" ו"אפרודיטה", לכבוש את השטיחים האדומים באירועי השקה ואפילו להשתתף בתצוגת האופנה של ביוטי סיטי.

 

אדר גנדלסמן (מימין) ורתם רבי לשער המשותף הראשון במגזין לאשה (צילום: איתן טל, סגנון: קרן נפתלי)
  אדר גנדלסמן (מימין) ורתם רבי לשער המשותף הראשון במגזין לאשה(צילום: איתן טל, סגנון: קרן נפתלי)

   

  למרות החשיפה האינטנסיבית שהן זכו לה, נדמה שאנחנו עדיין לא מכירים אותן מספיק. בשביל להשלים את הפערים אספנו עשר עובדות מעניינות על יורשות העצר - ולא, אף אחת מהן לא נפרדה מהחבר שלה.אז מי לא יודעת לבשל ומה החלום הכי גדול שלהן? 

   

  נערת ישראל אדר גנדלסמן

   

  "אני נהגת מעולה". אדר גנדלסמן (צילום: איתן טל, הפקה וסטיילינג: קרן נפתלי)
   "אני נהגת מעולה". אדר גנדלסמן(צילום: איתן טל, הפקה וסטיילינג: קרן נפתלי)

    

   גיל: 19.

   מקום מגורים: אשקלון.

    

   ספרי לנו כמה דברים שעוד לא גילינו עלייך:

   1. "כל שבת שניה אני הולכת לסרט. בכלל, אני מכורה לסרטים וסדרות, את אלו שאני באמת אוהבת אני יכולה ליהנות מהם גם בפעם העשירית. הסרט שחרשתי עליו הוא "אני מספר 4" והסדרה 'נמלטים'".

    

   2. "לכלב שלי קוראים בובי, הוא הדבר שאני הכי אוהבת בעולם. יש לי אותו שלוש שנים, קיבלתי אותו כשהיה גור ואיך שהסתכלתי עליו לראשונה הבנתי שהשם שלו צריך להיות בובי, נכון שזה שם מתוק?".

    

   3. "אני אומרת על עצמי בגאווה שאני נהגת מעולה!".


   4. "הזמר האהוב עלי הוא אד שירן, ואת את השיר Thinking out loud הכרתי לפני שלוש שנים והוא חדר לי עמוק ללב, ואפילו שמתי אותו בצלצול המתנה כשמתקשרים אלי. החברים שלי מתחננים שאחליף, אבל זה לא עומד לקרות".

    

   5. "אני חולמת כמעט כל חיי על חופשה בהוואי, זה היעד שאני הכי רוצה לטוס אליו. יעד החלומות השני שלי הוא פינלנד או איסלנד, שם אוכל לראות את הזוהר הצפוני".

    

   איך את מסכמת את התקופה מאז הזכייה?

   "החודשים האלו היו מאוד עמוסים,אבל החוויה הכללית מטורפת על הצד הטוב של המילה, ושונה לגמרי מכל מה שחוויתי עד היום. כיף לי ואני מאושרת".

    

   מלכת היופי רתם רבי

    

   כדורסל זה לא בשבילה. רתם רבי (צילום: אמיר יהל, סטיילינג: לימור ריחנה)
    כדורסל זה לא בשבילה. רתם רבי(צילום: אמיר יהל, סטיילינג: לימור ריחנה)

     

    גיל: 21
    מקום מגורים: ירושלים.

     

    מה אנחנו עדיין לא יודעים עלייך?

    1. "אחד החלומות הכי גדולים שלי הוא לעשות צניחה חופשית. עכשיו בטח תשאלי למה לא עשיתי אף פעם? התשובה היא כי זה פשוט מפחיד אותי בטירוף ואין לי אומץ ליזום את זה בעצמי". אור (בן הזוג), לדעתנו יש פה רמז עבה".

     

    2. "אני בשלנית ממש גרועה, אני לא יודעת לבשל כלום - אפילו לא את הדברים הכי פשוטים. אבל יאמר לזכותי שכדורי שוקולד זו נקודת חוזק יחידה אך גדולה שלי במטבח ואני מכינה אותם פשוט מושלם. אנשים בשוק מההבדל בין כדורי השוקולד לשאר הדברים שאני מנסה להכין".

     

    3. "רקדתי בלט מגיל 10 עד 16, והפסקתי כי הרגשתי שזה מפריע לי בלימודים ובבגרויות. היום זה אחד הדברים שאני הכי מתחרטת עליהם".


    4. "יש לי קרוב ל-60 ז'קטים ומעילים בארון, ואני לא יכולה לוותר על אף אחד מהם. יש לי חולשה אופנתית לז'קטים ומעילים ואני מסוגלת לקנות ז'קט לימי החורף בשיא החום של אוגוסט".

     

    5. "כשהתחלתי לגבוה, בערך בכיתה י', צירפו אותי לנבחרת הכדורסל בבית הספר. אחרי משחק אחד הבנתי שלמרות הגובה זה ממש לא בשבילי".

     

    איך את מסכמת את התקופה מאז הזכייה?

    "התחרות בפרט והזכייה בכלל היא חוויה מרגשת ומעצימה. מאז שזכיתי אני מרגישה שאני עושה את מה שאני אוהבת באמת, וזה מה שאני מאחלת לעצמי בחיים. אני מקווה שרק אעלה למעלה ואצליח בתחום".

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד