לראשונה בשבוע האופנה בניו יורק:
  שבעה מעצבי שיער ישראלים בתצוגה

  עיצוב כחול-לבן: השגרירים הישראלים של המותג "לוריאל פרופסיונל", הנותן חסות לשבועות האופנה הבינלאומיים, עיצבו את השיער באחת התצוגות הנחשבות

  לאשה בשיתוף לוריאל פרופסיונל

  |

  02.03.17 | 12:39

  "גאווה אישית ומקצועית על כך ששגרירי המותג הישראלים הגיעו למעמד המכובד הזה". לוריאל פרופסיונל בשבוע האופנה בניו יורק (צילום: בבוקשה הפקה)
  "גאווה אישית ומקצועית על כך ששגרירי המותג הישראלים הגיעו למעמד המכובד הזה". לוריאל פרופסיונל בשבוע האופנה בניו יורק (צילום: בבוקשה הפקה)

  מותג השיער המקצועי "לוריאל פרופסיונל" הינו נותן החסות מזה שנים בשבועות האופנה בלונדון, פאריז, מילאנו וניו יורק והשנה, לראשונה, גם שגרירי המותג הישראליים הצטרפו לשבוע האופנה בניו יורק ועיצבו את השיער בתצוגת האופנה של המעצב ההודי ביבהו מוהפטרה (Bibhu Mohapatra). שבעת מעצבי השיער שלקחו חלק בתצוגה היו עמיר מזרחי, רפי חובב, יגאל סיץ, אמיליו, דניאל אייש, ארז שרביט ואבי פדידה.

   

  מעצבי השיער שלקחו חלק בתצוגה. מימין: יגאל סיץ', עמית אברהם, ביבהו מוהפטרה, עמוס פם, ארז שרביט. שורה אחורית, מימין: רפי חובב, אבי פדידה (צילום: בבוקשה הפקה)
   מעצבי השיער שלקחו חלק בתצוגה. מימין: יגאל סיץ', עמית אברהם, ביבהו מוהפטרה, עמוס פם, ארז שרביט. שורה אחורית, מימין: רפי חובב, אבי פדידה(צילום: בבוקשה הפקה)

    

   לדברי עמוס פם, מנהל חטיבת המוצרים המקצועיים בלוריאל ישראל: "אנו מרגישים גאווה אישית ומקצועית על כך ששגרירי המותג הישראלים הגיעו למעמד המכובד הזה, יש לנו מעצבי שיער מוכשרים ומקצועיים בישראל. את חוויה מאחורי הקלעים, יעבירו שגרירי המותג למעצבי השיער הישראליים באקדמיה של לוריאל בת"א. אני בטוח כי בעתיד הקרוב נכבוש פסגות נוספות ברמה בינלאומית". בנוסף, לראשונה השנה, לוריאל פרופסיונל יעניק חסות גם בשבוע האופנה

   Gindi TLV Fashion Week 2017 שיערך החודש בתל אביב.

    

   מעצב האופנה ביבהו מוהפטרה (Bibhu Mohapatra), ממוצא הודי, בן 45, פועל בניו יורק כבר מספר שנים כמעצב עצמאי לאחר שעזב את בית האופנה ג'יי מנדל בשנת 2008. אחת מלקוחותיו המפורסמות ביותר היא הגברת מישל אובמה בזמן היותה האישה הראשונה. עיצוביו הופיעו במגזינים הנחשבים ביותר בעולם ונמכרים בבתי הכלבו היוקרתיים כמו נימן מרקוס, סאקס, ברגדורף גודמן, נורדסטרום ועוד וכמו כן בסין ומדינות נוספות בעולם. במקביל לעיצוב אופנה אחראי מוהפטרה גם לעיצוב התלבושות באופרה איידה של ורדי שהציגה בניו יורק בשנת 2012.

    

   הרעיון מאחורי עיצובי השיער בתצוגה של מוהפטרה היה להבליט את האישה ולהפוך אותה לדומיננטית באמצעות המראה הייחודי שלה - הדוגמנית נראתה על
   המסלול כפי שהיא וכך באמת ניתן לראות את הכוח של האישה. בניגוד לתצוגות אחרות, לכל דוגמנית הותאם מראה שיער שונה, לא מתאמץ, נגיש ואמיתי, כך שלכל שגריר היתה אפשרות לתת את הפרשנות האישית שלו. עיצובי השיער נעשו באמצעות מוצרי עיצוב השיער מסדרת טכני ארט, BEACH WAVES, WILD STYLERS 60’s BABE - HAIR TOUCH UP אשר נותנים מענה לכל הדרישות המקצועיות של עיצוב השיער מאחורי הקלעים.

    

   מוצרי עיצוב השיער מסדרת טכני ארט, אשר נתנו מענה לכל הדרישות המקצועיות מאחורי הקלעים. (צילום: Gettyimages)
    מוצרי עיצוב השיער מסדרת טכני ארט, אשר נתנו מענה לכל הדרישות המקצועיות מאחורי הקלעים.(צילום: Gettyimages)

     

    מאחורי הקלעים הצלחנו לתפוס את מעצבי השיער לכמה מילים וזה מה שהיה להם לומר:

    עמיר מזרחי – עשיתי כבר תצוגות בעבר, אבל הפעם זו היתה חוויה מיוחדת בניו-יורק. נהניתי מאוד והרגשתי בנוח ברמה המקצועית. טוב היה לראות ולהרגיש את הבאקסטייג גם במקומות אחרים בעולם.

    יצרתי מראה טבעי שאני מאוד מתחבר לזה. כמה שפחות עשוי, לא פן ולא גל, אלא נקי ללא פריזים. למרות שזה נראה פשוט – זה לא כך ברמה המקצועית. לסדר את השיער בצורה של היום יום הוא ללא ספק אתגר. אחרי הטוטאל לוק רואים על הבמה איך הבגד, האיפור והשיער יוצרים מראה מושלם.

    באופן אישי עיצבתי גם את השיער לדוגמניות עם שיער אפרו אמריקאי שמאוד התחברתי אליו."

     

    רפי חובב – "חוויה שהתעצמה מתצוגה לתצוגה. הרגשתי גאווה ישראלית. הכל כל כך מקצועי, ארגון מושלם מאחורי הקלעים ודוגמניות סופר מקצועיות.

    עבודה בעיקר עם הידיים ופחות עם מכשירים יצרה לוק מרשים, נינוח עם תנועה, לא דביק ונקי. החומרים נתנו את הטון, מינימום ברק, פחות מסודר, טבעי, ללא פריזים.

    שימוש נכון בתכשירים BEACH WAVES ו- Crêpage de Chignon יצרו עבורי את המראה".

     

    "חוויה שהתעצמה מתצוגה לתצוגה". רפי חובב בשבוע האופנה בניו יורק (צילום: בבוקשה הפקה)
     "חוויה שהתעצמה מתצוגה לתצוגה". רפי חובב בשבוע האופנה בניו יורק(צילום: בבוקשה הפקה)

      

     ארז שרביט – "עשיתי כבר תצוגות בעולם אבל זו פעם ראשונה שלי בשבוע האופנה בניו-יורק. הרגשתי את האווירה הטובה עם פשטות מתוחכמת. היתה אווירה קצבית, מחשמלת ויחד עם זאת עוטפת ומחבקת את מעצבי השיער הישראליים. כולם עבדו למען מטרה אחת.

     עיצבתי מראות שמתחברים לקו אחיד שכולו מדבר על פשטות ומשאיר את הדברים כמו שהם עם מעט שדרוג. זה בכלל המוטו שלי בחיים".

      

     יגאל סיץ' – "זו היתה חוויה ברמה גבוהה מאוד, ללא ספק שם אותנו על מפת האופנה העולמית. יצרתי לוק טבעי, לא עשוי, המדגיש את היופי האישי של האישה / הדוגמנית שלא גנב את ההצגה מהבגד".

      

     דניאל אייש – "החוויה היתה חד פעמית, במקום היה vibe שלא הכרתי קודם וההפקה בקנה מידה בינלאומי. הקצב מהיר עוצמתי מדויק והחוויה מדהימה.

     ההשראות שקיבלנו ממעצב הבגדים נתנו לנו השראה לעיצוב שיער במראה מלוכלך מעוצב".

      

     "חוויה חד פעמית". דניאל אייש בשבוע האופנה בניו יורק (צילום: בבוקשה הפקה)
      "חוויה חד פעמית". דניאל אייש בשבוע האופנה בניו יורק(צילום: בבוקשה הפקה)

       

      אבי פדידה – "הקו של הלוק לתצוגה הראה שכל דוגמנית יכולה להראות שונה, עם לוק מעוצב, מרושל ויחד עם זאת מחמיא מאוד. מאחורי הקלעים היתה אווירה מחשמלת ומאוד מרגשת עבורי, להתחכך עם סטייליסטים, מאפרים ודוגמניות מהשורה הראשונה, סופר מקצועיים. שיתוף הפעולה עם הצוות האמריקאי היה מהנה, מלא השראה כי לא כל יום אנחנו עובדים בשבוע האופנה בניו-יורק ויוצרים לוקים ייחודיים".

       

      יוצרים לוקים ייחודיים. אבי פדידה בשבוע האופנה בניו יורק (צילום: בבוקשה הפקה)
       יוצרים לוקים ייחודיים. אבי פדידה בשבוע האופנה בניו יורק(צילום: בבוקשה הפקה)

        

       אמיליו – "זוהי התצוגה המשמעותית ביותר שעשיתי בחיים. חוויה אנרגטית, סופר מרגשת של באקסטייג' אמיתי יוצא מן הכלל, מלאה באדררנלין. הרגשתי שיצאתי למסע יצירתי.

       יחד עם אבי פדידה ועמיר מזרחי נתנו את הטאץ' האחרון לפני העלייה לבמה. שילוב של מראה משוחרר, הבגד נכון, האיפור טוב והשיער נקי יוצר את התמונה המושלמת. זה ללא ספק כרטיס הכניסה לשטיח האדום....".

        

       "התצוגה המשמעותית ביותר שעשיתי בחיים". אמיליו בשבוע האופנה בניו יורק (צילום: בבוקשה הפקה)
        "התצוגה המשמעותית ביותר שעשיתי בחיים". אמיליו בשבוע האופנה בניו יורק(צילום: בבוקשה הפקה)

         

        • לאלבום התמונות המלא משבוע האופנה בניו יורק, ולעדכונים נוספים כנסו לדף הפייסבוק של לוריאל.

         

         
        הצג:
        כל התגובות לכתבה "לראשונה בשבוע האופנה בניו יורק: שבעה מעצבי שיער ישראלים בתצוגה"
        אזהרה:
        פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד