היפות נחשפות: הכירו את חשבונות
האינסטגרם של נבחרת המתמודדות

למי יש 17 אלף עוקבים, מי לא יכולה בלי מתוקים ולמי יש תמונות על אופנוע כבד? קיבלנו הצצה אינטימית לחייהן של המועמדות לתחרות מלכות היופי

איתי א. גורביץ'

|

09.05.16 | 10:55

שורה עליונה מימין: סטפני חנטיס, קארין עליה, רינת ג'אן, אלונה אליוחין. שורה תחתונה מימין: בקי וסטפריד, רומי נסט, חן גולצמן, ים קספרס אנשל. (מתוך האינסטגרם של המועמדות )
שורה עליונה מימין: סטפני חנטיס, קארין עליה, רינת ג'אן, אלונה אליוחין. שורה תחתונה מימין: בקי וסטפריד, רומי נסט, חן גולצמן, ים קספרס אנשל. (מתוך האינסטגרם של המועמדות )
חלק מן מהמומחים טוענים, כי אישיות האדם מתפצלת לשניים – זו המוכרת לנו מהחיים האמיתיים וזו המשתקפת דרך רשתות חברתיות. מומחים אחרים, מצד שני, גורסים כי האישיות הוירטואלית, נטולת המחסומים והמעצורים - היא, בעצם, האמיתית. למי מהם להאמין? גם לנו קשה להחליט. אך לא זה מה שמנע מאיתנו לחטט בחשבונות האינסטגרם של נבחרת מלכות היופי לשנת 2016 על מנת להכיר את הבנות ולגלות עליהן כמה פרטים, מעבר לעובדה כי כולן כובשות ביופיין, כמובן.

 

הנסיכה: שי ברקוביץ'

רמת פופולריות: 3.5K עוקבים

קווים לדמותה: משוחררת (תראו אותה בבגדי ים), אמנותית (שימו לב לקומפוזיציות הנקיות של הפוסטים שלה), שלווה (חפשו אותה בטבע ואז תבינו).

חפשו אותה באינסטוש: shay_berkovich

 

 

הנסיכה: נעמה דויטש

רמת פופולריות: 380 עוקבים

קווים לדמותה: ביישנית (המבט אומר הכל), שאפתנית (פוסטים מלכותיים מובילים אל הכתר), ספורטיבית (תנסו אתם לעשות שפגאט באוויר).

חפשו אותה באינסטוש: naamadeutsch

 

 

הנסיכה: רומי לוי

רמת פופולריות: 1K עוקבים

קווים לדמותה: חרוצה (מספר הפוסטים ראוי להערכה), בליינית (או סתם חובבת ברים?), מלאת חמלה (הקשר עם בעלי החיים ממיס את הלב).

חפשו אותה באינסטוש: romi_levi_1

 

A photo posted by Romi levi (@romi_levi_1) on

 

הנסיכה: רינת ג'אן

רמת פופולריות: 1K עוקבים

קווים לדמותה: נינג'ה (מה שהיא עושה בחדר כושר), ילדת חוף (ים תפור עליה), תפוסה (כן.. כן... פגשנו את הארוס).

חפשו אותה באינסטוש: rinat.jan

 

A photo posted by Rinat Jan (@rinat.jan) on

 

הנסיכה: ים קספרס אנשל

רמת פופולריות: 685 עוקבים

קווים לדמותה: שטותניקית (כמה תמונות עשו לנו מצב רוח ממש טוב), חברותית (החברים מקיפים אותה בכל הזדמנות), נקייה ממניירות מיותרות (הפשטות שבתמונות אומרת הכל).

חפשו אותה באינסטוש: yamkaspers

 

 

הנסיכה: אלונה אליוחין

רמת פופולריות: 1.5K עוקבים

קווים לדמותה: אצילית (הבלונד,המבט), חולת ממתקים (רק מהתמונות של הקינוחים העלינו במשקל), ספורטיבית (ככה זה עם אנשים שמקפידים על ספורט).

חפשו אותה באינסטוש: alona_alekhin

 

 

הנסיכה: קארין עליה

רמת פופולריות: 2K עוקבים

קווים לדמותה: מסתורית (כי גם אנחנו טרם פיענחנו אותה), חברה לשופינג (ככה זה כשגם הדרכון זוכה לטיפול ראוי למעמדו), הבת של השכן (הפשטות הזאת,החיוך הזה)

חפשו אותה באינסטוש: karinalia

 

A photo posted by @karinalia on

 

הנסיכה: סטפני חנטיס

רמת פופולריות: 5K עוקבים

קווים לדמותה: בעלת עומק פנימי (ככה זה כזורקים עלינו ציטוטים מספרים עמוסי עמודים), מלאת ביטחון עצמי (סלפי, ועוד סלפי, ועוד סלפי), מדויקת (נסו אתם לשרטט חדר אמבטיה מבלי לזייף בקווים ישרים).

חפשו אותה באינסטוש: stefanihantis

 

 

הנסיכה: רומי נסט

רמת פופולריות: 17.3 K עוקבים

קווים לדמותה: סטייליסטית (כל אאוטפיט – תענוג), שוברת את הרשת (אלפי עוקבים – לא מובן מאליו), מותגיסטית (דיור, טום פורד, איב סאן לורן – כולם אצלה).

חפשו אותה באינסטוש: rominest

 

A photo posted by Romi Nest (@rominest) on

 

הנסיכה: בקי וסטפריד

רמת פופולריות: 3.2K עוקבים

קווים לדמותה: אימהית (הילד הקטן הזה שלצידה, איזה מאמי), החיים היפים הם בקי (אכן, אנחנו מקנאים קצת בבילויים המלכותיים שלה), תחרותית (כשיוצאים לריצת מרתון – אין ברירה).

חפשו אותה באינסטוש: bekkivestfrid

 

 

הנסיכה: חן גולצמן

רמת פופולריות: 1.3K עוקבים

קווים לדמותה: רומנטיקנית (היא, הוא, סוסים, נשיקה, הכל ברור), מלאת שמחת חיים (כך, לפחות, בזמן בילוי עם החבר'ה), גאוות המתולתלות (וכל מילה נוספת מיותרת).

חפשו אותה באינסטוש: hen.golzman

 

A photo posted by Hen Golzman (@hen.golzman) on

 

 

הנסיכה: פולינה טרובין

רמת פופולריות: 1.2K עוקבים

קווים לדמותה: חברה למסעדה (צריך לדעת לבחור מנות מושלמות. ופולינה יודעת), ילדת טבע (כשהיא עולה על הגלשן שלה, נראה שהים נברא עבורה), בעלת חוש הומור (קראנו את כל הבדיחות. מצחיק).

חפשו אותה באינסטוש: polina_trubin

 

A photo posted by @polina_trubin on

 

הנסיכה: נעומי פיסחוב

רמת פופולריות: 4.3K עוקבים

קווים לדמותה: המוסיקאית (כבר שמעתם אותה שרה?), רב-גונית (בכל תמונה - דמות חדשה), לסיקסטיז נולדה (וחיה את הפסטיבלים של שנות ה- 2000).

חפשו אותה באינסטוש: naomipisahov

 

 

הנסיכה: טניה קיטין

רמת פופולריות: 165 עוקבים

קווים לדמותה: אינטליגנטית (זה מה שאנחנו חושבים על כל אדם עם ספר בידו), אחת שקל להתאהב בה (המבט הזה אומר הכל), הרפתקנית (תעלו אתם על אופנוע כבד ותנסו לשמור על פאסון רגוע).

חפשו אותה באינסטוש: tania_kitin

 

A photo posted by Tania_kitin (@tania_kitin) on

 

הנסיכה: צליל רובין

רמת פופולריות: 1.1K עוקבים

קווים לדמותה: חדורת מטרות (ההכנות לקראת התחרות ראויות להערצה), מכורה לסלפי (וזו אינה מילה גסה), קטלוג מהלך למשקפי שמש (אפשר לאמץ את הקולקציה המרשימה שלך?).

חפשו אותה באינסטוש: tzlil_rubin

 

 

הנסיכה: אורטל חדאד

רמת פופולריות: 160 עוקבים

קווים לדמותה: חיה את המציאות (אחרת איך תסבירו את תופעת דלילות הפוסטים?), חייכנית (עם חיוך כמו שלה מצוין שכך), הבת של השכן (הנועם הזה, הרוגע הזה, הפשטות הזאת).

חפשו אותה באינסטוש: ortalhadad28

 

A photo posted by Ortal Hadad (@ortalhadad28) on

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד