צילום: סם יצחקוב

  מירב כהן

  מייסדת ובעלת מרכז לטיפולי אסתטיקה בהרצליה פיתוח, Diamond medical aesthetics - קליניקה לרפואה אסתטית מתקדמת

  מדור פרסומי

  |

  07.02.16 | 14:39

  "קרש הקפיצה להצלחה: לעשות מה שאוהבים. אם אין מלוא האנרגיה והנשמה, לא תפיקו את התוצאה המירבית. השילוב בין תשוקה, מוטיבציה ואהבה – הוא המפתח האמיתי שגורם לאנשים להצליח ולממש את הפונציאל שלהם"
  "קרש הקפיצה להצלחה: לעשות מה שאוהבים. אם אין מלוא האנרגיה והנשמה, לא תפיקו את התוצאה המירבית. השילוב בין תשוקה, מוטיבציה ואהבה – הוא המפתח האמיתי שגורם לאנשים להצליח ולממש את הפונציאל שלהם"

  איך הכל התחיל?

  מאז ומתמיד תחום האסתטיקה והיופי משך אותי והוא חלק ניכר ובלתי נפרד מחיי ומאישיותי. היה לי ברור מתוך אהבה עצומה ומודעות אסתטית שזה מה שאעשה במהלך חיי. העבודה בתחום האסתטיקה ממלאת אותי באנרגיות מדהימות וגורמת לי להרגיש נפלא. אני מצליחה לגרום לאנשים להרגיש

  ולהיראות נפלא, אני מבינה אותם ואת הצורך של מה שהכי טוב עבורם. חשוב לי להקשיב ולבחור בקפידה את הטיפול המתאים ביותר. הרי כל אחת ואחד הוא עולם ומלואו! והכי חשוב התגובות, המחמאות והפרגון מהמטופלים שזה למעשה נותן לי את החותמת לכך שאני עושה את הדבר הנכון.

   

  מה הייחודיות של השירות אותו את מעניקה?

  לא מעט אנשים חשופים לתחום האסתטיקה וגם לא מעט מהססים לעשות. הפחד מהשינוי, המחשבה שאולי זה לא הזמן, מהווים מעצור עבור רבים. ברזומה שלי ניסיון רב במתן יעוץ בתחום האסתטיקה.

   

  מאז ומתמיד שמתי לנגד עיני את אמונתי ואבני הדרך שלי, להעניק ייעוץ, שירות מקצועי והוגן שתמיד יהיא לטובת הלקוחות. לאחר שנים בהן צברתי ידע, ניסיון ומאגר לקוחות עצום שביקשו את הליווי האישי שלי, החלטתי לצאת לדרך עצמאית ולהקים קליניקה לרפואה אסתטית מתקדמת "דיימונד מדיקל אסתטיקס" מרכז פורץ דרך ומרשים שכולו עוסק ברפואה אסתטית, בהרצליה פיתוח. ב"דיימונד מדיקל אסתטיקס" אני משתדלת להעניק ביטחון למטופליי, תוך הקפדה על יחס אישי ואווירה משפחתית.

   

  אנו מקפידים בראש ובראשונה על שביעות רצון המטופלים במטרה שייצאו מרוצים ויפיצו את הבשורה לכל חבריהם. השירות אצלנו במרכז הינו בראש סדר העדיפויות. נשים וגברים מגיעים אלינו במטרה להיראות טוב יותר והם אכן יוצאים עם מראה משודרג ובמיוחד מרגישים טוב יותר עם עצמם, ושם ההצלחה שלנו באה לידי ביטוי.

   

  שאיפה לעתיד

  אני משתדלת להיות הכי טובה בתחום שבחרתי ועדיין לשאוף לתוצאה הטבעית האפשרית. מבחינתי, מטרתו של טיפול אסתטי מעבר לכך שהמטופלים יהיו מרוצים, הינה להשיג תוצאה של מראה טבעי ורענן מבלי שישימו לב שהם עברו טיפול אסתטי. ולראות עוד מרכזים לטיפולים אסתטיים ברחבי הארץ באותה אוירה שיש בקליניקה בהרצליה פיתוח.

   

  קצת עליי

  את רגעי הפנאי אני אוהבת להעביר עם אמי, התמונות בקליניקה יעידו על אהבתי אליה. אמא שלי מאז ומתמיד היתה יפה והקפידה מצעירותה על אסתטיקה ומראה אלגנטי, בזכותה נחשפתי מילדות לתחומי היופי. בשאר הזמן אני אוהבת לגלוש באינטרנט ולהעשיר את הידע שלי בתחום האסתטיקה, ומדי פעם גם לתכנן את היעד הבא לחופשה.

   

  ציטוט

  קרש הקפיצה להצלחה: לעשות מה שאוהבים. אם אין מלוא האנרגיה והנשמה, לא תפיקו את התוצאה המירבית. השילוב בין תשוקה, מוטיבציה ואהבה – הוא המפתח האמיתי שגורם לאנשים להצליח ולממש את הפונציאל שלהם

   

  מירב כהן , שנקר 4, הרצליה פיתוח 050-9876081, 077-5259162. בפייסבוק: Diamond.medical.aesthtics.

   

   
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "מירב כהן"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד