"אנחנו בעלות עוצמה לאין שיעור והעתיד הולך להיות לגמרי נשי!"

חן שקליאר ברששת מסבירה מה מטרת "מועדון נשות העילית של Q" ולמה הכוח הנשי חשוב כל כך דווקא עכשיו, בימים של חוסר ודאות: "אנחנו נמצאים בעידן הכוח הנשי"

מה היה קורה אם בישראל משבר הקורונה היה מנוהל על ידי נשים?  (צילום: ענת קזולה ל-Q Elite Beauty )
מה היה קורה אם בישראל משבר הקורונה היה מנוהל על ידי נשים? (צילום: ענת קזולה ל-Q Elite Beauty )

ברוכים הבאים למועדון נשות העילית של Q, מועדון אקסקלוסיבי של נשות עסקים מצליחות.

 

 

המועדון הזה הוקם כדי לתת במה לנשים מובילות בתחומן להביע את עצמן, לחלוק אתכם את הידע הרב שצברו, ולתת לכם השראה לנסות - ולהצליח.

 

וכן, המועדון הזה הוקם דווקא עכשיו, בימים הטרופים האלה של חוסר ודאות, ימי מגיפה שמשנה לחלוטין את העולם שהכרנו ומטלטלת אותנו לעידן חדש. עידן של ריחוק חברתי פיזי, עידן של עדכונים, חדשות מתפרצות ושינויים מהירים.

 

הכל דינמי. אין זמן ואין רגע לעצור, הכל קורה עכשיו!

 

נדמה שמי שלא עומד בקצב השינויים שמשתקף אלינו מערוצי הדיגיטל והרשתות החברתיות אין לו זכות קיום. הוא עתיד להיעלם בתוך מבול המידע הזורם אלינו מכל עבר ללא הפסקה.

 

אבל אנחנו נמצאים כיום לא רק בעידן הדיגיטלי ובעידן הקורונה - אנחנו נמצאים כיום גם בעידן הכוח הנשי. הנשים היום מלאות בעוצמה, כוח, ביטחון ויכולות. ולמען האמת, זוקפות לזכותן גם לא מעט הצלחות.

 

מעניין לראות שדווקא המדינות שבהן הנשים הן אלה שניהלו את משבר הקורונה, הן המדינות שהצליחו להתגבר על המשבר בהצלחה רבה יותר ממדינות שנוהלו על ידי גברים.

 

מדינה כמו ניו זילנד שבראשה עומדת אישה נמצאת בתחתית טבלת ההידבקויות בעולם. גם גרמניה בראשותה של אנגלה מרקל מנהלת את משבר הקורונה בצורה יוצאת דופן ובהצלחה כבירה.

 

מעניין לחשוב איפה היינו עכשיו אנחנו אם בישראל משבר הקורונה היה מנוהל גם כן על ידי נשים.

 

הפרויקט הראשון הפותח את מועדון העילית של Q נקרא "הכוח הנשי" - פרויקט נשים עוצמתי. בחרנו שמונה נשים עצמאיות מובילות בתחומן, הזמנו אותן ליום צילומים מפנק בסי הוטל בנווה אילן וביקשנו מהן לספר לקוראים שלנו על המניעים שלהן לקום בבוקר ולעשות את מה שהן עושות, לשתף אותנו בחוזקות שלהן ולתת טיפים לנשים שרוצות להצליח בתחומן גם עכשיו, בצל הקורונה.

 

זה היה פרויקט מרתק שחיזק אצלי עוד יותר את התובנה הבאה: אנחנו בעלות עוצמה לאין שיעור והעתיד, עם קורונה או בלעדיה, הולך להיות לגמרי נשי!

 

מזמינה אתכם להכיר את היזמיות ולקבל כוח מהניסיון הרב שלהן ומסיפורי ההצלחה שלהן.

 

מאחלת לכולנו ימים בריאים ואופטימיים,

חן שקליאר ברששת

 

 

 

 

כנסו למתחם נשות העילית:

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד