"הידיעה שאני מעודדת את האהבה העצמית הנשית מחזקת אותי"

אירית גולן, קוסמטיקאית והבעלים של "קבלת פנים" – מכון לקוסמטיקה, רוצה שתדעי: טפחי את עצמך, זהו ביטוי לאהבת העצמי, "בשבילי כל אישה היא מלכה"

"השילוב של הכיף, הרוגע והמגע הנעים עם התוצאות החיצוניות המרשימות מעצים את הגוף, את הרוח ואת הנפש". אירית גולן (צילום: אינגה אבשלום שיליאן)
"השילוב של הכיף, הרוגע והמגע הנעים עם התוצאות החיצוניות המרשימות מעצים את הגוף, את הרוח ואת הנפש". אירית גולן (צילום: אינגה אבשלום שיליאן)

מי אני: קוסמטיקאית המתמחה בטיפולי פנים והבעלים של "קבלת פנים – מכון לטיפולים קוסמטיים". בת 45, בזוגיות עם אביעד משל, אמא לשלושה: שיר (19), והתאומים בן ורן (18), גרה בתל אביב.

 

במשך 23 שנה הייתה אירית גולן שיננית עם התמחות בתחום החניכיים, אבל לפני 15 שנה, ומתוך אהבה גדולה ליופי, היא החליטה לעבור מטיפול בפה לטיפול בפנים שסביבו ולהתמחות בקומסטיקה. לפני שש שנים היא פתחה את הקליניקה שלה. "העסק שלי עוסק ביופי ובטיפוח, שהם ביטוי לאהבת העצמי", היא מסבירה. "אני מתמחה בטיפולים המבוססים על חומרים פעילים שהוכיחו יעילות במחקרים מדעיים ומביאים לתוצאות ניכרות לעין בטיפול בפיגמנטציה, באקנה ובהצערת העור. אבל הייחודיות של העסק שלי אינה טמונה רק ביעילות הטיפולים, אלא בעיקר בגישה שלי לתחום הטיפוח. מבחינתי לא מדובר רק בהיבט חיצוני אלא במשהו שמעצים גם את הפנימיות, מדובר בדרך של נשים לפתח אהבה וקבלה עצמית.

 

"גם השילוב של הכיף, הרוגע והמגע הנעים עם התוצאות החיצוניות המרשימות מעצים את הגוף, את הרוח ואת הנפש".

 

בשביל מה את קמה בבוקר?

"כדי למלא את התשוקה שלי לנתינה, לטיפול. בשבילי כל אישה היא מלכה, והידיעה שאני מעודדת את האהבה העצמית הנשית מחזקת אותי. הטיפוח כביטוי לאהבה עצמית זאת הנגיעה שלי בכל מטופלת, שגם יוצאת ממני לא רק עם עור קורן ובריא יותר אלא גם עם עם טיפ אחד לפחות שמחזק את המוטיבציה והדרך שלה בחיים".

 

ומה נותן לך אנרגיה?

"הקשבה לתכנים מעצימים מתחום ההתפתחות האישית, הליכות כל יום, תזונה בריאה וזוגיות מופלאה עם אביעד, בן הזוג שלי".

 

מהן החוזקות שלך?

"ההתלהבות הבלתי פוסקת שלי מהחיים, ממש כמו ילדה, והיכולת שלי לראות את הטוב בכל רגע, גם ברגעים מאתגרים. מעבר לזה, הידיעה שהרגשות שלי הם באחריותי בלבד ולא תלויים בדברים חיצוניים לי מעצימה אותי".

 

כמה כוח צריך בשביל לתחזק את היומן שלך?

"שעות העבודה שלי משתנות, זה היתרון בלהיות עצמאית. כדי לתחזק את היומן שלי אני מעסיקה מזכירה, ובשעת הצורך אני מבקשת תמיכה נוספת מבן זוגי".

 

" לחלום כמו ילדה, לדמיין, ליהנות ולהתלהב מהדברים 'הקטנים' של החיים" (צילום: אינגה אבשלום שיליאן)
  " לחלום כמו ילדה, לדמיין, ליהנות ולהתלהב מהדברים 'הקטנים' של החיים"(צילום: אינגה אבשלום שיליאן)

   

  מה האתגר הכי משמעותי לנשים בניהול עסק?

  "ניהול המשפחה והבית במקביל. לכן תמיכה של בן זוג היא דבר הכרחי".

   

  האם אי פעם משהו הפריע להתקדמות שלך משום שאת אישה?

  "נתקלתי בקשיים מול מוסדות ובנקים, אבל למדתי שהכל אפשרי ושלכל בעיה יש לפחות תשעה פתרונות אפשריים".

   

  מה אישה שרוצה להיות עצמאית צריכה לדעת?

  "לאהוב את עצמך, לדאוג לטפח את עצמך ולעשות רק מה שאת רוצה ואוהבת. לפעול ממקום של כיף ואושר, לחלום כמו ילדה, לדמיין, ליהנות ולהתלהב מהדברים 'הקטנים' של החיים. חוץ מזה חשוב להקיף את עצמך בסביבה תומכת שמעודדת אותך ומאמינה בך".

   

  ארגז הכלים הנשי

  1. הטיפ שלך לנשים שרוצות להיכנס לתחום שלך: ללמוד ולהתעדכן כל הזמן, כי תחום הקוסמטיקה מצוי בהתפתחות מטאורית, ולפעול בשיתוף המטופלות.

  2. מה תייעצי לנשים שנמצאות במשבר תעסוקתי בעקבות הקורונה: משבר זה מנוע וקרש קפיצה. אז קחי אוויר, תתמקדי בחלומות שלך ותרימי את מצב הרוח שלך.

  3. איזה טיפ יש לך לנשים שמתמודדות עם חסמים בתחומן משום שהן נשים: אישה, תזכרי שאת אמא אדמה. את קובעת את האיכות שאת רוצה להביא ומה את רוצה להצמיח. את מקור אחד ויחיד ומיוחד - הכוח אצלך.

   

  קבלת פנים

  כתובת: רקנאטי 14, רמת אביב ג', תל אביב | טל': 054-9927274| פייסבוק: Irit Golan

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד