"אני באה ליצור ולתת ערך לאנשים ואני טובה מאוד במה שאני עושה"

ד"ר שרון דוידסון, בעלים של מרפאה לטיפולים אסתטיים: אל תשאלי את עצמך אם את יכולה, אלא איזה מחיר את מוכנה לשלם כדי להשיג את היעד שהצבת לעצמך

 (צילום: אינגה אבשלום שיליאן)

מי אני: ד"ר שרון דוידסון, רופאת שיניים, בעלים של מרפאה משגשגת לטיפולי פנים אסתטיים (פיסול פנים, בוטוקס ומכשור מתקדם), מנהלת מכללה ללימודי אסתטיקה לרופאים, מרצה ומדריכה בסדנאות בתחום האסתטיקה ומלמדת את תחום האסתטיקה בביה"ס לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב. בת 51, גרושה ואמא לשניים (ליאון בן 28, סטודנט לרפואה, ורוי בן 21), מתגוררת בתל אביב.

 

במשך 25 שנה עבדה ד"ר שרון דוידסון כרופאת שיניים, ובמהלך הקריירה שלה התמקצעה בטיפולים אסתטיים של הפה, אבל לכל אורך הדרך היא הרגישה שמשהו חסר לה כדי להגיע לשלמות בטיפול. "למדתי ופיתחתי טכניקות להעצמת תוצאות הטיפול", היא מספרת, "ומשם בחרתי להרחיב את אופקיי. התמקצעתי בטיפולים אסתטיים לפנים - פיסול פנים, חומרי מילוי, בוטוקס ומכשור מתקדם לטיפול במרקם העור. הרגשתי בזמנו שיש ואקום בידע הטיפולי בארץ, וכי כדי ללמוד ולהתפתח עלי לפנות להשתלמויות בחו"ל. בשלב מסוים הבנתי שבנוסף לידע שרכשתי בארץ ובחו״ל, שאותו אני מיישמת בעבודתי היומיומית עם המטופלות שלי, אני מעוניינת לחלוק את הידע שצברתי עם קהל הרופאים הרוצים להרחיב את ידיעותיהם באסתטיקה. בעקבות זאת הקמתי מכללה ללימודי אסתטיקה לרופאים, שפועלת כבר כעשור ולזכותה כמה מאות רופאים בוגרים נהדרים שסיימו את הכשרתם בהצלחה".

 

בשביל מה את קמה בבוקר? מה מניע אותך?

"אני קמה בבוקר כדי ליצור ולתת ערך לאנשים. אני אוהבת מאוד את עבודתי וטובה מאוד במה שאני עושה. אני נהנית לראות את פרי עמלי בתגובות שאני מקבלת מהמטופלות, מהתמונות שהן שולחות וממסרים של הכרת תודה. זה ממלא את לבי ברגשות חמים של סיפוק והגשמה. מעבר לזה חשובה לי התקשורת האישית עם המטופלות. כשאני מחליטה על טיפול מסוים, אני יוצאת עם המטופלת למסע היכרות שבמהלכו אני ממליצה לה על הטיפול המתאים ספציפית עבורה, כזה שיבטיח תוצאות טובות, טבעיות ושיחזיקו לאורך זמן".

 

"לא אבצע טיפול שעלול לאכזב אותה, או אותי". ד"ר דוידסון (צילום: אינגה אבשלום שיליאן)
  "לא אבצע טיפול שעלול לאכזב אותה, או אותי". ד"ר דוידסון(צילום: אינגה אבשלום שיליאן)

   

  ומה נותן לך אנרגיה?

  "אני שומרת על תזונה בריאה ועושה ספורט. אני אוהבת מאוד לרוץ לאורך הטיילת בתל אביב, בעיקר בשעות השקיעה, ופוקדת את חדר הכושר כמה פעמים בשבוע. כך אני מאפשרת לגופי ולנפשי להתחדש באופן קבוע, ובנוסף מקפידה ללמוד, להתפתח, למלא את חיי במטרות של התחדשות בכל הממדים: המנטלי, הפיזי, הרוחני והרגשי, ולהכיר תודה על הדברים הטובים בחיי".

   

  מהן החוזקות שלך?

  "האמינות שלי, כושר ההתמדה, הידע הרב שהצטבר, הניסיון, היד הטובה והקלה ונטייתי הטבעית לאמנות, ציור ופיסול. לתכונות האלה יש ביטוי בעשייה שלי. לדוגמה: אם מגיעה מטופלת שרוצה מאוד להוסיף חומר ולדעתי ממש אין צורך בכך - לא אזריק לה. אציב תמרור עצור. פשוט נשוחח מעט ונקבע טיפול למועד עתידי, כשאחוש שזה הזמן הנכון. דוגמה נוספת: אם תגיע מטופלת שנראה לי שתוצאות הטיפול לא ימלאו אחר ציפיותיה מאחר שהיא זקוקה לטיפול פולשני כמו ניתוח, אפנה אותה לגורם המקצועי המתאים. לא אבצע טיפול שעלול לאכזב אותה, או אותי".

   

  מה האתגר הכי משמעותי לנשים בניהול עסק?

  "הג׳אגלינג בין פיתוח קריירה מצליחה לניהול מערכות יחסים עם בני זוג וכמובן עם הילדים. אבל הכל אפשרי. כמי שמכירה את רזי המקצוע ושולטת בפן המקצועי, ככל שמספר המטופלים צמח וגדל הרגשתי קושי בניהול, ולכן חשתי בצורך להיעזר ביועץ עסקי. חשוב להטיל סמכויות ולהכיר בחולשות שלך ובחוזקות שלך, ומשם לפעול ולקבל עזרה היכן שצריך. כשאני פועלת להשגת היעדים שלי, אני לא שואלת את עצמי האם אני יכולה, אלא איזה מחיר אני מוכנה לשלם כדי להשיג את היעד הזה, מה יידרש ממני כדי להגיע מנקודה א׳ לנקודה ב׳".

   

  ארגז הכלים הנשי

  1. תחשבי תמיד איך כן (ולא מדוע לא?).

  2. לעולם אל תוותרי על החלומות שלך.

  3. השקיעי בעצמך. ככל שתשקיעי יותר בעצמך, כך יהיה לך יותר ערך להעניק לאחרים.

  4. שמרי בקפידה על האותנטיות ועל הערכים שלך. זה המפתח להצלחה וסיפוק במקביל.

   

  ד"ר שרון דוידסון

  כתובת: מתחם שרונה, אליעזר קפלן 36, תל אביב | טל': 03-7572296 | אתר:ד"ר שרון דוידסון | פייסבוק: ד"ר שרון דוידסון | אינסטגרם: dr.sharondavidson 

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד