2021 והרי התחזית: איך תיראה השנה שלך ולמה אפשר לצפות?

רוצה להיות מעודכנת בטרנדים של 2021? 7 נשות עסקים מובילות בתחומן, מספרות לנו מה הן צופות השנה בתחומי המשפט, מנטורינג, מחול, דיגיטל, ביטוח, ביוטי וחינוך

כדי שגם את תהי מעודכנת בטרנדים החמים של השנה (צילום: אינגה אבשלום ל- Q ELITE BEAUTY, לילך תוינה)
כדי שגם את תהי מעודכנת בטרנדים החמים של השנה (צילום: אינגה אבשלום ל- Q ELITE BEAUTY, לילך תוינה)

"טרנד"

אופנה היא התכתיב החברתי לפרטים הנחשבים ל"נכונים", ראויים והיפים ביותר בתחומים שונים, כגון ביגוד, ריהוט, עיצוב פנים וחוץ, נימוסים, ואמנות. (ויקפדיה)

 

ומי מאיתנו לא רוצה להיות מעודכן? להיות הראשון שיודע, הראשון שמזהה, הראשון שמוביל את הטרנד הבא...

 

החודש בבית הספר להצלחה של מועדון העילית של Q, בחרנו לספר לכם על הטרנדים הצפויים בשנת 2021 בתחומי המשפטים | מנטורינג | מחול | דיגיטל | ביטוח | ביוטי | חינוך.

 

כדי להבין את המגמות הצפויות, בחרנו 7 נשות עסקים מובילות בתחומן, הזמנו אותן ליום צילומים מפנק במלון סי הוטל בנווה אילן וביקשנו מהן לשתף אותנו מהניסיון העשיר שלהן.

 

לימור ק"ג (קנדיל גרגיר ), מאמנת אישית להצלחה ומנטורית לשינוי תודעה וירידה במשקל.

צופה שהמעבר לעולם הדיגיטלי ילך ויגדל ויאפשר לתת ליותר לקוחות את הכלים הטובים ביותר במסגרת תומכת שמלווה ומעצימה. במקביל תתחזק ההבנה שההבדל בין אלה שמצליחים בתהליך לאלה שלא טמון במיינד סט שלהם.

 

אילנית חג'ג' מנדלסון , עורכת דין, בעלת משרד עצמאי לעריכת דין, מרצה באקדמיה, חברה בוועדה למינוי יועצים משפטיים לחברות ממשלתיות, ירושה ונזיקין, מפקחת על מתמחים מטעם לשכת עורכי הדין, פרשנית משפטית בתקשורת.

צופה שהמגמות במשפטים יהיו התאמת מערכת המשפט למציאות חדשה, קיום דיונים מרחוק ובנוסף תהיה התפתחות בחקיקה בתחום השירות כגון החוק המחייב לבצע החזרה ללקוחות שהאירועים שלהם בוטלו.

 

אלינור דרוקר בן זקן, מייסדת "אליברה" - בית למחול ותנועה וסדנאות מחול במרחב הפתוח:

"בשנת 2021 אני רואה את תרבות המחול יוצאת עוד יותר למרחב הפתוח, סדנאות ושיעורים ימשיכו להתקיים במרחב הציבורי ומתוך המקום הזה, ייוולדו יצירות חדשניות ומרגשות".

 

קרן בארי, מייסדת ובעלים של קרן בארי - ליווי מורים להקמת עסק :

צופה בשנה הקרובה התחזקות של שתי מגמות השואבות זו מזו: יותר גמישות ואוטונומיה לבתי הספר. החינוך הציבורי חייב לעבור טרנספורמציה לחינוך מותאם אישית לכלל קהלי היעד - תלמידים, מורים ומנהלים - באמצעות הפיכתם לעמיתי למידה. מעבר ללמידה בין־תחומית מותאמת אישית ובעלת בסיס בלתי פורמלי. תהליך זה הופך את המורים למנחים ולמעודדי תהליכי למידה במקום לשמש כמקור ידע בעצמם.

 

דלית ברזני, רוקחת תכשירי קוסמטיקה טבעיים, בעלת ליין מוצרי בוטיק מבית דליתה:

המגמות הצפויות בקוסמטיקה טבעית הם שימוש באמצעים דיגיטליים לאבחון העור; כמה שיותר במוצרים טבעיים הן בהיבט של הכימיקלים שבאים במגע עם גופנו והן מבחינת הנזק שנגרם לכדור הארץ; והידוק הקשר בין בריאות העור לנפש.

 

ליאן גולדשטיין, מומחית לחוויית משתמש UX/UI והבעלים של eMode Digital, סוכנות דיגיטלית לעסקים ומסחר מקוון:

הצפי הוא מגוון רחב של קניונים וירטואליים עבור עסקים שכבר הקימו חנויות אונליין. השיווק הדיגיטלי באמצעות הרשתות החברתיות יהפוך אבן יסוד עבור כל עסק, הטכנולוגיה של צ׳אט בוטים תשתדרג ותוטמע בכל חנות דיגיטלית כדי להעצים ולהבטיח את חוויית הקנייה האישית.

 

קרין קרן, סוכנת ביטוח ובעלים של סוכנות ביטוח:

משבר הקורונה יוביל לשתי מגמות בולטות שנראות סותרות לכאורה, אבל בפועל הן למעשה משלימות זו את זו:

התחזקות השירותים הדיגיטליים: הכניסה של הדיגיטל לתחום הביטוח והפיננסיים תלך ותגדל, אך זה עדיין לא יחליף את סוכני הביטוח המסורתיים

התחזקות הסוכן האישי: תקופת הקורונה חידדה את היתרון של סוכן הביטוח בכך שהוא נשאר זמין למבוטחים שלו בזמן שכל המוקדים היו סגורים ולא נתנו מענה אנושי.

 

לחצו לפרויקט
לחצו לפרויקט

 

 

אני מזמינה אתכם להיכנס ולקרוא את הפרויקט, להבין את המגמות הצפויות לנו במגוון תחומים ולהכיר את הנשים המדהימות האלה לעומק.

ובנימה אישית, אני מאחלת לכולנו שנת 2021 בריאה, שמחה ופרודוקטיבית.

 

חן שקליאר ברששת (צילום: אינגה אבשלום)
  חן שקליאר ברששת(צילום: אינגה אבשלום)

   

  שלכם,

   

  חן שקליאר ברששת

  מייסדת Q ELITE BEAUTY

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד