"ירדתי 33 קילו בחצי שנה, עברתי שינוי מדהים והבנתי: זה הייעוד שלי"

לימור קנדיל גרגיר, מנטורית ומייסדת שיטת "הסוד" לירידה במשקל ובעלים של חברת Appetit, מאמנת "נשים שכבר התייאשו, כמוני", למקום של הצלחה

"95% מהנשים שרוצות לרדת במשקל לא מצליחות, ובשנת 2020 זהו נתון לא הגיוני". לימור קנדיל גרגיר (צילום: אינגה אבשלום ל- Q ELITE BEAUTY)
"95% מהנשים שרוצות לרדת במשקל לא מצליחות, ובשנת 2020 זהו נתון לא הגיוני". לימור קנדיל גרגיר (צילום: אינגה אבשלום ל- Q ELITE BEAUTY)

מי אני: לימור ק"ג (קנדיל גרגיר), מאמנת אישית להצלחה ומנטורית לשינוי תודעה וירידה במשקל.

בת 38, נשואה ואמא לשלושה, בני 2, 5 ו־9, מתגוררת בפתח תקווה

 

לקראת סוף ההיריון השלישי שלה קיבלה לימור קנדיל שתי החלטות בנוגע לחייה שעל פניו לא היו קשורות זו לזו אך בהמשך התמזגו באופן מושלם לדרך אחת. הראשונה הייתה לרדת במשקל, והשנייה - לעשות הסבה בקריירה. "מדרג ניהול בכיר בעולם הביטוח במשך למעלה מעשור החלטתי לעבור להיות עצמאית ולפתוח עסק", היא מספרת, "גם כדי שאוכל להיות יותר עם ילדיי, וגם כדי לממש את עצמי ולעסוק במשהו שיהיה עבורי בעל משמעות. כמאמנת אישית החלטתי לבנות לעצמי תהליך לירידה במשקל, למרות שהיו לי המון ניסיונות לפני כן שלא צלחו. אלא שהפעם ניגשתי לזה בצורה קצת שונה - שמתי את הדגש בשינוי המיינד סט שלי במקום במה ובכמה לאכול. וזה עבד. אחרי שירדתי 33 קילו בחצי שנה, עברתי תהליך שינוי מדהים מבטטת כורסה לאמא חיונית שמצליחה לשלב גם כושר וגם תזונה נכונה באורח החיים העמוס שלי. הבנתי שזה הייעוד שלי - לאמן נשים שכבר התייאשו, כמוני, למקום של הצלחה.

 

"אני חוקרת ולומדת את עולם התודעה במשך שנים, וכשהבנתי שאני יכולה, וצריכה, לשלב בין התודעתי לעולם פיזי - שם התחיל הכל לקרות. זה משהו שעובד על כולנו כי ככה היקום עובד. במשך שנים תודעת הגוף שלי הייתה שלילית, וכך גם המשקל שלי, ורק גרמה לי להמשיך להיות תקועה במשקל. ברגע שבו התחלתי לעבוד על עצמי תודעתית הקילוגרמים פשוט נשרו מעליי. התוכנית שלי מתמחה בשינוי פיזי על ידי שינוי תודעתי. התוכנית משנה חיים למאות נשים, כי הרבה מעבר לירידה במשקל הן עוברות שינוי מנטלי שמקדם אותן בכל היבט שרק ירצו להתקדם בו בחיים".

 

איך זה עובד? מה קורה בתהליך?

"אני לא מתפשרת ונותנת ללקוחות שלי את כל הכלים כדי להצליח - תפריטים, ליווי תזונאית, אימוני כושר עם מאמנות מקצועיות, הדרכות תוכן ולייבים, וכמובן ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך. הלקוחה זוכה לתהליך ליווי מקיף וצמוד לשלושה חודשים, כשהכל נבנה עבורה בהתאמה אישית. כל אלה נועדו אמנם לשינוי הפיזי אבל נעשים באמצעות שינוי מנטלי. רק ככה עושים שינוי אמיתי - ולצמיתות".

 

מה את מאחלת לעצמך לשנה הקרובה?

"זה מאוד סמלי בשבילי כי בדיוק עכשיו אני חוגגת יום הולדת, וגם שנה לתוכנית החדשה שהוצאתי לירידה במשקל – 'הסוד'. אני מאחלת לעצמי שאמשיך לקבל את הפידבקים שהבנות שולחות לי כי זה מה שמניע אותי. ברמה העסקית אני מאחלת שהצמיחה שלי השנה תהיה לפחות כמו זו שהייתה בשנה החולפת ושאמשיך להשפיע ולהעצים כמה שיותר נשים".

 

2021 במנטורינג: המגמות הצפויות

מגוון כלים ופתרונות דיגיטליים, אישיים וקבוצתיים: 2020 השפיעה על כולנו ואין לי ספק שנראה יותר ויותר דיגיטל בתחום, וטוב שכך. מגיעות אליי הרבה נשים שניסו כבר הכל ולא הצליחו לרדת במשקל. לכן הן לא מאמינות שהן יכולות לעשות שינוי וחושבות שלא יצליחו. את הנשים האלה אני הכי אוהבת כי הן מזכירות לי את עצמי, רק שבסוף הבנתי שהבעיה לא הייתה בי אלא בשיטות שניסיתי. עובדתית 95% מהנשים שרוצות לרדת במשקל לא מצליחות, ובשנת 2020 זהו נתון לא הגיוני. אנחנו חיים בעידן של שפע כלים וטכניקות וטכנולוגיה מתקדמת, כך שאין סיבה לנתון הזה מלבד העובדה שההבדל בין אלה שמצליחות לאלה שלא טמון בהן, במיינד סט שאיתו הן מגיעות. הזכות שלי היא להראות להן איך להגיע לשם. המעבר לעולם הדיגיטלי מאפשר לי לתת ללקוחות שלי את הכלים הטובים ביותר במסגרת תומכת שמלווה ומעצימה כל אחת בתהליך האישי שלה. 

 

Appetit

טל': 074-7498498

אתר: appetit.co.il

אינסטגרם: limor_kg

פייסבוק: קהילה –Appetit הסוד לירידה במשקל; דף עסקי - הדרך החדשה לאורח חיים בריא - לימור קנדיל Appetit‏

 

סטיילינג: לורה פלדמן | איפור: סופיה סטרוזר | שיער: לירז סולומון | שיווק מכירות: ענבר וקנין | ניהול אדמיניסטרציה: יוליה קושנר | ע.הפקה: יהל יוסף כהן

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד