"סוד ההצלחה נמצא בראש, במחשבות, במיינדסט של היזם"

'בית ספר להצלחה' ממשיכים לחקור את נושא ההצלחה האישית והעסקית, והפעם: הכירו 8 נשים מרתקות במיוחד הפועלות מתוך תחושת שליחות עמוקה לעשייה שלהן

"שליחות, אהבה ותשוקה אלה הם בהחלט  "התבלינים" הסודיים של הצלחה, והנשים האלה יודעות זאת היטב". חן שקליאר  (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: הדס לביא)
"שליחות, אהבה ותשוקה אלה הם בהחלט "התבלינים" הסודיים של הצלחה, והנשים האלה יודעות זאת היטב". חן שקליאר (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: הדס לביא)

בית הספר להצלחה של Q ELITE BEAUTY ממשיכים לחקור את סודות ההצלחה

 

"אתה נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיך. ודא שמחשבותיך נמצאות במקום בו אתה רוצה להיות" - רבי נחמן מברסלב

 

כבר לפני 200 שנה אמר רבי נחמן מברסלב את מה שהמאמנים והגורואים הגדולים אומרים היום: סוד ההצלחה נמצא בראש, במחשבות, במיינדסט של היזם. פרויקט בית הספר להצלחה של Q בשיתוף מגזין מנטה ואתר Xnet, ממשיכים לחקור את נושא ההצלחה האישית והעסקית על כל גווניה ובפרויקט של חודש נובמבר, בחרנו לתת במה ל-8 נשים מרתקות במיוחד.

 

כל אחת מהנשים מגיעה מתחום אחר, ועם זאת לכולן יש מכנה משותף אחד. הן פועלות מתוך תחושת שליחות עמוקה ותשוקה ענקית לעשייה שלהן. שליחות, אהבה ותשוקה אלה הם בהחלט "התבלינים" הסודיים של הצלחה, והנשים האלה יודעות זאת היטב.

 

כמו תמיד הזמנו את המשתתפות הנבחרות לחוויה מפנקת של הפקת צילומים יוקרתית, מזגנו להן שמפניה וביקשנו מהן לספר את סוד ההצלחה שלהן.

 

אתם מוזמנים להכיר את:

 

ציפי וילצ'ינסקי בעלת סוכנות הביטוח וילצ'ינסקי על הצלחה במגרש של גברים ועל חשיבות שמירת הביטוחים הקיימים גם בזמן משבר הקורונה.

עינת סולל מייסדת ובעלים של אמי סקול ישראל אקדמיה ללימודי עיצוב ציפורניים על מציאת ייעוד מתוך משבר גדול, על תשוקה לאומנות ויצירה ועל אקדמיה שמושכת אליה תלמידות מכל הארץ.

בת חן כהן מנהלת חברת "טליה עיצובים" המתמחה בתכנון, מיתוג ובניית מארזי מתנה על זה שלא משנה אם המתנה שתיתנו היא קטנה או גדולה, חשוב שתקפידו שהאריזה שלה תהיה מעוצבת. על האושר האישי המגיע מלעשות אחרים מאושרים ועל חשיבותה של מצוינות.

אביבה רגב אסתטיקאית DCC ומאבחנת רב מערכתית DMD, רפלקסולוגית בכירה, נומרולוגית, מאבחנת אירידיולוגית קליניות ועוד. על טלטלה רגשית שהובילה לצמיחה אדירה, על חשיבותה של הגישה ההוליסטית ועל שליחות לעזור לאנשים.

עו"ד מארי עשהאל בעלת משרד בוטיק המתמחה בדיני משפחה על שינוי קריירה בגיל 40, על חשיבותם של ניסיון ובגרות כשעוסקים בדיני משפחה, על הזכות שניתנה לה להיות שותפה בתקופה משמעותית בחייהם של אנשים ועל החלטות גורליות בזמן קורונה.

נטליה בוליצ'ב קוסמטיקאית בעלת קליניקה לטיפוח בגישת עור נפש על החלמה ממחלה קשה ושחרור רגשות שליליים בעזרת אהבה עצמית, על שיטת "הזוהר הפנימי" שפיתחה ועל ריפוי שמתחיל מבפנים.

אנתבאה חמוד מאמנת לתכנות התת מודע לאושר ולהצלחה בכל תחומי החיים על לקיחת שליטה על החיים, על כוחו של התת מודע ועל איך לייבא לחיים את כל מה שנועדנו לקבל.

לימור חובל רמון מנחת קבוצות בשילוב אומנויות וסטיילינג תרפי על חיבור בין בגדים ורגשות, על שליחות להשפיע על נשים ונערות ולעזור להן לקבל את עצמן ועל התאמת הסדנאות לתקופת הקורונה.

 

אין לי מספיק מילים לספר לכם כמה נהנתי להכיר את הנשים המדהימות האלה, ואין לי ספק כי תהנו עד מאוד לקרוא על אודותיהן.

 

היכנסו לפרויקט >>

 

שלכם,

חן שקליאר ברששת – מייסדת Q ELITE BEAUTY

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד