"נשים חייבות להבין בכל הקשור לעתידן הפיננסי לא פחות מגברים"

ציפי וילצ'ניסקי, בעלת סוכנות הביטוח וילצ'ינסקי ביטוח פנסיה ופיננסים, רוצה שתדעי: "הבנה פיננסית רחבה היא יתרון נשי וכוח ביכולת שלנו כנשים להתנהל"

"אני מאמינה שלקוח מחליט להצטרף לסוכנות כי הוא נותן בי, בידע ובניסיון שלי את אמונו". ציפי וילצ'ינסקי (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
"אני מאמינה שלקוח מחליט להצטרף לסוכנות כי הוא נותן בי, בידע ובניסיון שלי את אמונו". ציפי וילצ'ינסקי (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)

ציפי וילצ'ינסקי

בעלת סוכנות הביטוח וילצ'ינסקי ביטוח פנסיה ופיננסים

 

מי אני: סוכנת ביטוח מורשית מטעם משרד האוצר, בעלת ותק וניסיון של כ־20 שנה בתחום. ב־2014 הקמתי את סוכנות הביטוח העצמאית שלי. אני אמא גאה מאוד לשלושה ילדים מקסימים: נויה (16), איתי (13) ואליענה שי לי (5), מתגוררת בפתח תקווה

 

במהלך לימודיה לתואר הראשון בלוגיסטיקה וכלכלה באוניברסיטת בר אילן, שאותו סיימה בהצטיינות, החלה ציפי וילצ'ינסקי לעבוד בתפקיד תפעולי בתחום הביטוח באחת מסוכנויות מנהלי ההסדר הגדולות. "עם סיום התואר התקדמתי ועברתי לתפקיד ראש צוות", היא מספרת, "ולאחר שילדתי את בתי הבכורה, החלטתי שאני רוצה לצאת לשטח, לפגוש את הלקוחות, להקשיב להם ולבנות להם את התיק הפנסיוני והביטוחי הנכון עבורם. לאחר שעבדתי כמעט עשר שנים בתחום הפנסיוני ובתחום הביטוח, החלטתי שאני רוצה להתרחב לעוד תחומים וחשבתי על מעבר לתפקיד ניהולי בבית השקעות. בשנת 2007 בתי ההשקעות עוד היו מאוד בוטיקיים. כל תחום החסכונות, ניהול הכספים וקופות הגמל היו בבלעדיות של הבנקים. הרגשתי שחייבת להיות דריסת רגל נשית בתחום הזה, שאז נוהל בעיקר על ידי גברים. הבנתי כי הבנה פיננסית רחבה היא יתרון נשי וכוח ביכולת שלנו כנשים להתנהל".

"לאורך הדרך רכשתי את כל הכלים כדי להקים את העסק בדמותי, בהתאם לצורת החשיבה והיכולות שלי. לכן גם היה לי חשוב לקרוא לסוכנות הביטוח בשמי"

 

מתי הבנת שאת רוצה לצאת לדרך עצמאית?

"לאחר שהרגשתי שאני בקיאה בתחום הביטוח והפנסיה ולמדתי לעומק את התחום הפיננסי ותחום הניהול בבית השקעות, חשתי בשלה לצאת לעצמאות אישית וכלכלית. לאורך הדרך רכשתי את כל הכלים כדי להקים את העסק בדמותי, בהתאם לצורת החשיבה והיכולות שלי. לכן גם היה לי חשוב לקרוא לסוכנות הביטוח בשמי. אני מאמינה שלקוח מחליט להצטרף לסוכנות כי הוא נותן בי, בידע ובניסיון שלי את אמונו".

 

"חשוב לנו לתת תמיד ללקוח שירות מקצועי, יחס אישי ומענה מהיר". ציפי וילצ'ינסקי (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
  "חשוב לנו לתת תמיד ללקוח שירות מקצועי, יחס אישי ומענה מהיר". ציפי וילצ'ינסקי(צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)

   

  במה נבדלת הסוכנות שלך מאחרות בתחום? מה מייחד אותך?

  "אנו מטפלים בכל תחומי הביטוח וניהול כספים פנסיוניים (קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים, קופ"ג וקרנות השתלמות) וכן בתוכניות חיסכון. אנחנו מתמחים בניהול הסדרים פנסיוניים לשכירים ולעצמאיים ומלווים גם את המעסיקים בעולם סבוך זה. בשנה האחרונה המשרד התרחב ונותן מענה לתחום התביעות מול חברות הביטוח גם למי שאינו לקוח הסוכנות, ובימים אלה אנחנו מכינים סדרת הרצאות שנועדו ללמד נשים איך להתנהל כלכלית בצורה נכונה, להכיר את שוק ההון, ניהול תקציבים, ביטוחים, פנסיות ועוד, ולהפסיק להיות תלויות בבני הזוג שלהן. אני מאמינה שנשים חייבות להבין בכל הקשור לעתידן הפיננסי לא פחות, ואולי אף יותר, מגברים. מעבר לכל אלה, חשוב לנו לתת תמיד ללקוח שירות מקצועי, יחס אישי ומענה מהיר וטיפול זריז בתביעות".

   

  מה העצות שלך למי שנקלע למשבר בגלל הקורונה?

  "בניגוד למשברים קודמים, הפעם האוכלוסייה למדה והיא קשובה יותר לעצות של אנשי המקצוע, ונדמה שעד כה לא היה גל של משיכות חריג במיוחד בתוכניות הפנסיוניות ובקופות הגמל וההשתלמות. חשוב שאנשים שנמצאים בחל"ת או באבטלה ישמרו את הביטוחים הקיימים שלהם ואת התוכניות בריסק זמני, שלא ימהרו לבטל, כי אחר כך לא תמיד ניתן להחזיר את הביטוחים. עדיף לשלם סכומים מינימליים ולהקטין את הכיסויים מאשר לבטלם לגמרי. חשוב תמיד גם להתייעץ עם איש מקצוע שיש לו ניסיון ומומחיות ולקבל ייעוץ נכון".

   

  מה את הכי אוהבת בעשייה שלך?

  "המפגש עם הלקוחות, הידיעה שאני מלווה אותם בכל הצמתים החשובים בחיים. תפקידנו לשמור על הלקוח, לפזר לו נכון את הסיכונים, לבנות את התיק הביטוחי והפיננסי שלו נכון כדי שייתן לו את המענה המקסימלי עד גיל הפרישה. זה נותן לי סיפוק אדיר".

   

  מה אישה שרוצה לנהל עסק מצליח צריכה לדעת?

  1. כל הזמן תלמדי ותרחיבי את הידע שלך. ידע הוא כוח, כל תוספת ידע תעזור לך לעוף גבוה יותר.

  2. אל תוותרי לעצמך. ילדים הם המנוע שלנו להתקדם. אפשר להיות גם אמא טובה וגם להתפתח אישית ומקצועית.

  3. אל תפחדי. רק המעיזה - מצליחה. כשיוצאים לדרך מגיעים למקומות נפלאים. אם תלכי מהר, תגיעי מהר. אם תלכי נכון - תגיעי רחוק.

   

  ציפי וילצ'ינסקי

  כתובת: הסיבים 47, פתח תקווה | טל': 054-9001061 | אתר: www.wi-ins.co.il | אינסטגרם: wi_insurnce_agent_ | פייסבוק: וילצ'ינסקי ביטוח ופיננסים WI

   

  * איפור: סופיה סטרוזר /// שיער: לירז סלומון /// בגדים: מירי’ס + מיכל זכאי בוטיק אופנה /// לוקיישן: מלון גורדוניה, מעלה החמישה

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד