"לאחר התפנית המקצועית שעשיתי היה לי ברור שיהיה לי עסק משלי"

בעקבות טלטלה רוחנית ורגשית עזה, החליטה אביבה רגב שהיא רוצה לטפל באנשים: "אני רואה את עצמי כשליחה, צינור להעברת הידע שלי הלאה בצורה מקצועית"

"קוסמטיקה בעידן הרוחני אינה קלישאה. הגוף, הנפש והנשמה מהווים כלי אחד". אביבה רגב (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
"קוסמטיקה בעידן הרוחני אינה קלישאה. הגוף, הנפש והנשמה מהווים כלי אחד". אביבה רגב (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
אביבה רגב

אסתטיקאית DCC ומאבחנת רב מערכתית DMD, בעלת "קליניקה סגול" - מרכז רב תחומי לטיפולי יופי, גוף ונפש

 

מי אני: אסתטיקאית DCC ומאבחנת רב מערכתית DMD, רפלקסולוגית בכירה, נומרולוגית, מאבחנת אירידיולוגית קלינית ומאבחנת מוסמכת במעגל הצבעים האינדיאני. נשואה באושר למלונאי ואיש עסקים ואם לשלושה מדהימים: יניב (31), מיכל (29) ופז (22)

 

לקראת סוף שנות ה־30 לחייה עברה אביבה רגב טלטלה רוחנית ורגשית עזה. שני הוריה חלו, ולמרבה הצער נפטרו ממחלתם. עד אז, עם קריירה של שדרנית רדיו, היא לא חלמה כלל שבהמשך דרכה המקצועית היא תטפל באנשים. "בעקבות הטלטלה שעברתי נולד בי הצורך למצוא איזון בין שגרה לאתגרים בחיי היומיום", היא מספרת. "במעבר של 180 מעלות החלטתי להיכנס לעובי הקורה בלימודים ובהתפתחות מקצועית. סיימתי לימודי קוסמטיקה מקצועית, מאבחנת רב מערכתית - DMD - Diagonostic Multi Disciplianary, ומבוא לדרמטולוגיה קוסמטית לתואר DCC, והשתלמתי בטכניקות טיפוליות הכוללות שימוש בתכשירים פעילים ובמכשור טכנולוגי מתקדם. במקביל לאלה השתלמתי גם בלימודי רפואה משלימה: רפלקסולוגיה (בכירה), אירידיולוגיה קלינית, נומרולוגיה, ולאחרונה אף הוסמכתי כמאבחנת ומטפלת באמצעות מעגל הצבעים האינדיאני".

"כשמטופל מגיע אלי אני מאבחנת אותו באמצעות טכנולוגיה מתקדמת העומדת לרשותי ועל פי מידע רפואי שנמסר על ידו. רק לאחר אבחון ותשאול מדויק, אני מתאימה את הטיפול המתאים לו אישית"

 

מה מייחד את הקליניקה שלך?

"הגישה ההוליסטית המורכבת שרואה בהכל אחד. קוסמטיקה בעידן הרוחני אינה קלישאה. הגוף, הנפש והנשמה מהווים כלי אחד, והטיפול במגע ובאמצעות הקשבה מלאה למטופל, ייעוץ ותמיכה מהווים מקשה אחת ובלתי נפרדת. כל מטופל שמגיע אליי מהווה עבורי עולם ומלואו, ואני מתייחסת אליו בדיוק כפי שהייתי רוצה שיתייחסו אלי - במקצועיות והקשבה. כשמטופל מגיע אלי אני מאבחנת אותו באמצעות טכנולוגיה מתקדמת העומדת לרשותי ועל פי מידע רפואי שנמסר על ידו. רק לאחר אבחון ותשאול מדויק, אני מתאימה את הטיפול המתאים לו אישית. בקליניקה שלי ניתנים טיפולי פנים וגוף מתקדמים הכוללים: טיפול באקנה, בפיגמנטציה, בצלקות, טיפולי הצערת העור בשילוב עיסוי רפלקסולוגי, הסרת שיער בטכנולוגיה חדשנית ועוד.

 

"כל מטופל שמגיע אליי מהווה עבורי עולם ומלואו". אביבה רגב (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
  "כל מטופל שמגיע אליי מהווה עבורי עולם ומלואו". אביבה רגב(צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)

   

  מתי הבנת שאת רוצה עסק משלך?

  "העצמאות היא בעצמותיי. לאחר התפנית המקצועית שעשיתי היה לי ברור שיהיה לי עסק משלי. ב־2009 פתחתי את הקליניקה שלי, ובפתיחת העסק פעלתי על פי ארבעת עקרונות הטבע:

  אוויר: למידה, העשרת ידע - הכרה עמוקה את תחום הקוסמטיקה הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינה כימית, כלומר מנגנון הפעולה של החומרים הפעילים בתכשירים.

  אש: ניהול עסקי ועשייה - בתחילת הדרך לקחתי מלווה עסקית שבנתה את המיתוג הראשוני והנחתה אותי להתנהלות ברשתות החברתיות.

  מים: בית - קיבלתי תמיכה אדירה מהבעל והילדים ולמדתי לאזן בין צורכי העסק לצורכי המשפחה.

  אדמה: קרקוע - מחוברת לקרקע עם ראייה עתידית של מטרותיי".

   

  מה את הכי אוהבת בעשייה שלך?

  "ההצלחה הטיפולית היא הכוח המניע שלי. אני רואה את עצמי כשליחה, צינור להעברת הידע שלי הלאה בצורה מקצועית. זאת בכך שאיני נוהה אחרי טרנדים וגימיקים, איני מתפשרת על איכות התכשירים שעמם אני עובדת, ומתעדכנת תמידית מבחינה טכנולוגית".

   

  מה אישה שרוצה לנהל עסק מצליח צריכה לדעת?

  1. להיות מקצועית ומקצוענית בתחומה, במילה אחת: "אוטוריטה".

  2. לעבוד ולהקשיב מהלב: כפי שהיית רוצה שינהגו בך - כך תהיי למען האחר.

  3. לדעת שהדרך להצלחה רצופה לא מעט אתגרים, אבל ברגע שעוברים אותם הם הופכים למתנות מדהימות.

  4. לשמור על ראש פתוח ולהיות בעלת ראייה רחבה ואסטרטגית, כי כל תוכנית בבסיסה ניתנת לשינוי.

  5. להיות בהווה, אבל לשאת מבט לעבר העתיד.

   

  קליניקה סגול

  כתובת: סנונית 2, חופית | טל': 052-4271717 | אינסטגרם: AVIVAREGEV | פייסבוק: קליניקה סגול מתמחה במגוון רחב של טיפולי יופי ואסתטיקה

   

  * בגדים: בוטיק מירי'ס + בוטיק מיכל זכאי + אורוקא תכשיטים

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד