"הצלחתי לפצח את הסוד: איך לייבא לחיים את כל מה שנועדנו לקבל"

לאנתבאה חמוד, מאמנת לתכנות התת מודע לאושר ולהצלחה אין ספק: "נועדנו לקבל אושר, רווחה כלכלית ונפשית, זוגיות מוצלחת, אהבה ואורח חיים בריא"

"עמוד הפייסבוק שלי מלא בעדויות של מתאמנות מכל רחבי הארץ שהצליחו למנף את חייהן בכל התחומים בעקבות הכלים שנתתי להן". אנתבאה חמוד (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
"עמוד הפייסבוק שלי מלא בעדויות של מתאמנות מכל רחבי הארץ שהצליחו למנף את חייהן בכל התחומים בעקבות הכלים שנתתי להן". אנתבאה חמוד (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
אנתבאה חמוד

מאמנת לתכנות התת מודע לאושר ולהצלחה בכל תחומי החיים והבעלים של הקליניקה ATTACTION

 

ב־2014 כשהרופא אמר לאנתבאה חמוד, אחות במקצועה שסבלה מפריצת דיסק חמורה, שניתוח עלול לגרום לה נזק בלתי הפיך ושהסיכוי שלה לחזור לחיים עצמאיים נמוך מאוד, היא נשמה עמוק. "במעמד ההוא החלטתי לקחת שליטה על חיי", היא מספרת. "שום מחלה או פריצת דיסק לא יצליחו לרתק אותי למיטה. ואכן, בתוך חודשיים הצלחתי לחזור לעצמי והחלטתי להתעמק בלימודי פסיכולוגיה התנהגותית ותיאוריות אימוניות, בדגש על התודעה והתת מודע. תהיתי מה גורם לאדם להתנהל באופן הנוגד את הייעוד שלו בחיים".

 

"שום מחלה או פריצת דיסק לא יצליחו לרתק אותי למיטה". אנתבאה חמוד (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
  "שום מחלה או פריצת דיסק לא יצליחו לרתק אותי למיטה". אנתבאה חמוד(צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
   

  מה זה בעצם שינוי התנהגותי ותכנות התת מודע?

  "רוב ההחלטות והתגובות שלנו מקורן במודל התנהגותי שבנינו בגיל צעיר ואחסנו בתת מודע שלנו. מאחר שהמניע של התת מודע הוא הישרדותי, לרוב הוא מעכב הצלחה והגשמת חלומות. בזכות חקירה תמידית ועבודה עם אלפי אנשים הצלחתי לפצח את הסוד: איך לייבא לחיים את כל מה שנועדנו לקבל - אושר, רווחה כלכלית ונפשית, זוגיות מוצלחת, אהבה ואורח חיים בריא. עמוד הפייסבוק שלי מלא בעדויות של מתאמנות מכל רחבי הארץ שהצליחו למנף את חייהן בכל התחומים בעקבות הכלים שנתתי להן".

   

  האם משבר הקורונה השפיע על העסק שלך?

  "מאחר שהאימון שלי יכול להיעשות טלפונית או אונליין לא נפגעתי מבחינה עסקית - בתקופה זו הפניות הן לרוב בעקבות סטרס וחרדות, זוגיות ואכילה רגשית".

   

  מה אישה שרוצה לנהל עסק מצליח צריכה לדעת?

  "שארגז הכלים שלה חייב לכלול: אמונה עצמית, אהבה לתחום, ידע רב ומעמיק, תוכנית פעולה ואסטרטגיה ייחודית, ושלא יזיק לה גם לעבור אימון לתכנות התת מודע לאושר והצלחה".

   

  אנתבאה חמוד - ATTACTION

  (אימון בכל רחבי הארץ)

  טלפון: 050-2081760

  אינסטגרם: entibah_hammoud

  פייסבוק: Entibah Hammoud

   

  *בגדים: בוטיק מירי'ס + גלה בוטיק, נס ציונה

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד