"גם כשזה מגיע לתחום הטיפול בעור, אי אפשר להשאיר מאחור את הנפש"

לאחר שהחלימה ממחלת הסרטן נטליה בוליצ'ב, קוסמטיקאית, פיתחה את 'שיטת הזוהר הפנימי': "מאחר שהריפוי מתחיל מבפנים, מהשורש, התוצאות ארוכות טווח"

"כיום אני מסייעת גם לאנשים שמגיעים אלי לקליניקה להיראות ולהרגיש במיטבם באמצעות מה שאני מכנה בשם טיפולי עור־נפש". נטלי בוליצ'ב (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
"כיום אני מסייעת גם לאנשים שמגיעים אלי לקליניקה להיראות ולהרגיש במיטבם באמצעות מה שאני מכנה בשם טיפולי עור־נפש". נטלי בוליצ'ב (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
נטליה בוליצ'ב

קוסמטיקאית, בעלת NATALYA SKIN & SOUL CARE - קליניקה לטיפוח בגישת עור־נפש

 

מי אני: קוסמטיקאית מדופלמת ומפתחת שיטת טיפול ייחודית המחברת בין העור לנפש בשם "שיטת הזוהר הפנימי". בת 41, אמא מאושרת לשלוש בנות מקסימות.

 

עד שנת 2006 נטליה בוליצ'ב שימשה כמזכירה רפואית ולא חלמה כלל שברבות הימים תמצא את עצמה בעולם הביוטי. "במסגרת עבודתי כמזכירה רפואית פגשתי יום אחרי יום אנשים שחלו", היא מספרת. "כאב לי לראות אותם סובלים. אלא שאז, לפני כמה שנים, חליתי בעצמי בסרטן. הרגשתי שיש כאן משהו שהוא מעבר לגוף עצמו, משהו עמוק. לכן, לצד הטיפול הקונבנציונלי שקיבלתי התחלתי לטפל בנפש וחקרתי את הדפוסים הרגשיים שלי שיצרו לדעתי נזקים גם בגוף. לשמחתי הרבה, באמצעות הכלים שרכשתי למדתי איך לשחרר את כל הרגשות השליליים שהיו בי ולהכניס אהבה לחיי - והחלמתי. כשהחלטתי להחליף את המקצוע שלי ולפנות לקוסמטיקה ידעתי שגם כשזה מגיע לתחום הטיפול בעור, אי אפשר להשאיר מאחור את הנפש. כיום אני מסייעת גם לאנשים שמגיעים אלי לקליניקה להיראות ולהרגיש במיטבם באמצעות מה שאני מכנה בשם טיפולי עור־נפש".

"כשאני רואה איך בעקבות הטיפול נשים מרגישות טוב עם עצמן, שלמות יותר, פתוחות יותר, חיוביות יותר, זה נותן לי מוטיבציה להמשיך"

 

למה הכוונה בטיפולי עור־נפש, כיצד זה בא לידי ביטוי?

"מחקרים רבים מצביעים על קשר הדוק בין המצב הרגשי למצב העור והגוף שלנו. הקושי הרגשי מתורגם לא אחת לחסימות פיזיות שמשבשות את זרימת הדם והחמצן ומפריעות לתהליך ההתחדשות של תאי הגוף, ובהם תאי העור. מתוך הבנה זו פיתחתי את 'שיטת הזוהר הפנימי' - טיפולים אסתטיים בגישת עור־נפש, המשלבת שיטות טיפול מתקדמות עם טכניקה להסרת חסמים רגשיים. הטיפול מוביל לתוצאות יוצאות דופן באמצעות שחרור עוצמת הריפוי הטבעית של הגוף. השיטה מאפשרת להגיע לתוצאות ניכרות לעין בזמן קצר יחסית באמצעות ריפוי שמתחיל מבפנים, ומאחר שהריפוי מתחיל מבפנים, מהשורש, התוצאות ארוכות טווח. השיטה גורמת לאישה להחזיר לעצמה את הסובלנות שלה כלפי עצמה, ליהנות מעור חיוני וזוהר, להתמלא באנרגיות מחודשות, ופשוט להרגיש במיטבה".

 

"השיטה גורמת לאישה פשוט להרגיש במיטבה". נטליה בוליצ'ב (צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
  "השיטה גורמת לאישה פשוט להרגיש במיטבה". נטליה בוליצ'ב(צילום: ענת קזולה, סטיילינג: לורה פלדמן)
   

   

  איך השפיע משבר הקורונה על העסק שלך?

  "האמת היא שבהתחלה אפילו קצת שמחתי על ההזדמנות שניתנה לי לנוח קצת, אבל ככל שהסגר הלך והתארך, הגיע שלב של פחד. התחלתי להשתמש בטכניקות שלי לבדוק על מה יושב הפחד, מה אני יכולה לעשות עם זה? כי עם הפחד לא צריך להתמודד, צריך להגיע איתו להסכם. הפחד נותן לנו להמשיך בחיים ולהכיר את עצמנו בכל פעם מחדש. התחלתי לבדוק שיטות חדשות ובמה אני יכולה לעזור ללקוחות שלי למרות הריחוק הפיזי. עשיתי בזום הרבה הדרכות, עזרתי לנשים להרגיש טוב, ולימדתי אותן איך לעזור לעור שלהן במצב הלחוץ. ברגע שאת לא נסגרת מבפנים ונותנת לכל הטוב שיש בך לצאת החוצה, את לא מרגישה את הסטרס מהמצב".

   

  מה את הכי אוהבת בעשייה שלך?

  "כשאני רואה איך בעקבות הטיפול נשים מרגישות טוב עם עצמן, שלמות יותר, פתוחות יותר, חיוביות יותר, זה נותן לי מוטיבציה להמשיך. מעבר לזה, בהיבט החיצוני, אני מאוד אוהבת אנשים אסתטיים ויפים ושמחה להיות שותפה לתהליך הזה איתם".

   

  מה אישה שרוצה לנהל עסק מצליח בתחום שלי צריכה לדעת?

  1. לאהוב את מה שהיא עושה.

  2. לאהוב אנשים ולרצות לגרום להם להיראות טוב.

  3. להיות מקצועית, להשתלם וללמוד כל הזמן ולשאוף להגיע לתובנות חדשות בתחום שלה.

  4. להבין שהיא צריכה המון אנרגיות חיוביות והמון שמחת חיים, בשבילה ובשביל הלקוחות.

  5. להיות אמינה כלפי עצמה וכלפי הלקוחות שלה.

   

   

  NATALYA SKIN&SOUL CARE 

  כתובת  הרב קוק 17 , קריית מוצקין | טל': 054-3484583 | אינסטגרם: Natalya_skinsoul_care| פייסבוק: ATALYA SKIN & SOUL CARE

   

  בגדים: מיקושה מלה בגדי נשים, אורוקא תכשיטים

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד