(גיא גולד)

חודשים ארוכים עברו מאז שנגמרה העונה השנייה של "היפה והחנון", הריאליטי המהפכני והמשעשע של ערוץ 10, ולנו כבר נמאס לחכות לעונה הבאה. אנחנו מתגעגעים לפליטות הפה, לקרבות החתולות ולצחוקים שרק קבוצה של חנונים ויפות (ואולי קצת פחות מחודדות מן הרגיל) מסוגלים לספק. אז אלכס וליטל, הכירו את המתמודדים על הכתר שלכם:

(קרדיט צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של דנית פוני)

דנית פוני: הדוגמנית, האוחזת בשם משפחה אקזוטי, היא גם ממש במקרה סטונדטית למנהל עסקים המתגוררת בישוב צור הדסה ליד ירושלים. איך העובדה שהיא לומדת לתואר ראשון מסתדרת עם משבצת היפה והטיפשה? אל תשאלו אותנו. דרך אגב, במסגרת ראיון עם אחד העיתונים המקומיים באזור מגוריה נשאלה הדוגמנית לאיזה גמר של תוכנית ריאליטי היא הייתה יכולה להגיע. נחשו מה היא ענתה? בדיוק, "היפה והחנון 3".

(קרדיט צילום: מתוך עמוד המקושרים של סיגל זיידמן)

נציגת העיר רחובות, שמצטרפת לפליטות בנות העיר של העונה השנייה של התוכנית נלה גולדברג וענבל משולמי, היא סיגל זיידמן. הבלונדה החביבה אף זכתה לעמוד פייסבוק משלה, שטוען כי היא אחת הפיינליסטיות של העונה. אנחנו לא יודעים אם זה נכון או לא, אבל כל חמשת האנשים שעשו לעמוד לייק בטוח מאמינים בזה.

(קרדיט צילום: מתוך עמוד המקושרים של ג'ולי צ'יקו)

הנציגה של נתניה בקאסט הנוכחי, ג'ולי צ'יקו. זהו, אין לנו יותר מידי על מה להרחיב אחרי ששמענו את השם הזה.

(קרדיט צילום: ששון משה, באדיבות 'לאשה')

בעברה אחת המתמודדות בתחרות מלכת היופי לשנת 2010, סיוון יזדי, ממושב בית נחמיה. סיוון סיפרה על עצמה בראיון כי הכי הייתה רוצה להיפגש לקפה עם בר רפאלי, והסבירה שלמרות שיש לה חסרונות, כמו העובדה שלא שירתה בשורות צה"ל, היא עדיין שואפת לחיות חיים של סופר מודל. שיהיה לך בהצלחה, או משהו.

(קרדיט צילום: מתוך עמוד ה'פייסבוק' של מוריה אמר)

מוריה אמר, בת 23 מנס ציונה, שיננית במקצועה. דרך אגב, אם בא לכם לקבל הצצה נוספת לתמונות של הגברת, עמוד הפייסבוק שלה פתוח לרווחה. תיהנו.

(קרדיט צילום: מתוך עמוד ה'פייסבוק' של ויקטור צוייג)

ככל הנראה מדובר באחד מן המתמודדים המבוגרים בתחרות. צוייג בן ה-27 הוא סטודנט במכללת סמי שמעון, והוא שם את באר שבע על מפת העונה. אנחנו רק מקווים שליטל 'סלב' באר שבע תהיה גאה. אחרת...

(קרדיט צילום: אוהד רומנו, יח"צ בחסות המותג פלסטיק דול)

משי ריטרבנד, כנראה הדוגמנית הכי מנוסה בפאנל המשתתפים של העונה, מככבת בקטלוגים של מותג האופנה "פלסטיק דול" כבר כמה עונות טובות. הילדונת בת ה-19 מחזיקה באמתחתה גם חגורה שחורה בקראטה. הא, וחבר. בהחלט נשמעת כמו מישהי שאנחנו לא רוצים להתעסק איתה.

(קרדיט צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של משי ריטרבנד)

השמאלית בתמונה, וכנראה אחת החברות הטובות של המתמודדת ריטרבנד, שיר ישר. הבחורה בעלת השם הקליט מככבת בפרופיל הפייסבוק של חברתה הדוגמנית, ואם תחפרו טוב טוב בגוגל, תוכלו גם למצוא תמונות של הגברת כאשר היא מדגמנת חזה חשוף - טופלס לגמרי, במילים אחרות. אנחנו מפרגנים.

(קרדיט צילום: מתוך עמוד ה'פייסבוק' של הודיה שפירא)

גם לראשון לציון יש נציגות העונה - זאת בדמותה של הודיה שפירא. שפירא בת ה-21 למדה עד לא מזמן באולפנה באזור מגוריה והיא עוסקת כיום כמוכרת מן המניין. הידד.

(קרדיט צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של דניאל)

ואיך אפשר בלי איזה סטודנט מהטכניון בחיפה? הפעם מדובר באיש והזקן, דניאל (כן, בינתיים רק שם פרטי. קצת כמו מדונה). ועכשיו נשאיר אתכם לרייר על התמונה. תיהנו.

ערוץ 10, תתחדשו על המתמודדים החדשים. מי בפיינליסטים?

"אין תגובה".