מתברר שהילי עמנואל לא חיכתה ל"מחוברות" כדי להיחשף, ומי שרצה יכול היה לצפות בה נחשפת כבר לפני ארבע שנים בסרט פורנו כחול לבן. הכי עמנואל בישראל גרסת 2011

פתאום צו 8 זה הכי כיף. הילי זורמת. ממש ממש זורמת. ממש (מתוך הסרט: סקס בצו 8 )
פתאום צו 8 זה הכי כיף. הילי זורמת. ממש ממש זורמת. ממש (מתוך הסרט: סקס בצו 8 )

(גיא גולד)

בזמן שהצופים (הדי משועממים, אנחנו חייבים להודות) של "מחוברות 2", HOT, התלהבו להם מאחת ננה שרייר, המחוברת הצעירה הילי עמנואל (23) היתה המעניינת ביותר, לאו דווקא בגלל מה שהיא חשפה מול מצלמת הוידאו שלה, אלא בעיקר בזכות מה שהיא הסתירה.

מתברר שכאשר עמנואל היתה רק בת 19, במקום לצה"ל, היא החליטה להתגייס לשיפור היצירה המקורית-המקומית והצטלמה לסרט כחול-כחול לבן.

מי שזכה להתפנק מול סרט הפורנו הישראלי "סקס בצו 8" והצליח להגיע עד לדקה ה-46 של הסרט (מבלי להתפוצץ מצחוק), יכול היה לשטוף את עיניו בעמנואל הצעירה כאשר היא עירומה ומשיטה יאכטה. אה כן, היא קיבלה צו 8 לחיל הים, לא אמרנו לכם? אל דאגה, היא לא מסיימת את תפקידה מאחורי ההגה של היאכטה ובהמשך הסרט עמנואל מפגינה ביצועים לא רעים בכלל. כן, ראינו. תתבעו אותנו.

מקורבים לטאלנטית מאשרים את דבר השתתפותה בסרט ומסבירים שהיתה צעירה, סקרנית ושובבה במיוחד. כמו כולנו.

הילי, תני פרטים.

"אין תגובה".

דנה ספקטור, המחוברת האהובה והמסוקרת ביותר, מה יש לך להגיד על זה?

"כולנו עושים שטויות בחיים, ואף אחד לא מושלם. לא צריך לשפוט אותה על מה שעשתה. מי כמוני יודעת שחדירה לפרטיות, מעבר שנתת והסכמת לתת, זה לא קל. אני מייעצת לה לקחת אויר ולחכות שהסופה תעבור".

הקולגה של עמנואל, דינה אברמסון, מה יש לך להוסיף?

"מה?? אני בהלם ומעדיפה שלא להגיב".