פוטו רומן ♥ הזוגות הפוטוגניים שמפזרים רומנטיקה באינסטגרם

    יש מי שחוגגים את ולנטיינ'ס דיי פעם בשנה, ויש מי שאצלם כל יום הוא יום האהבה. היפים והאופנתיים שמדגמנים זוגיות מול המצלמות וגורמים לנו לתייג #קנאה

    Xnet אופנה

    |

    13.02.18 | 11:58

    בקמפיינים, במגזיני האופנה או על השטיח האדום - העיקר יחד. ג'יג'י חדיד וזאין מאליק (צילום: Gettyimages)
    בקמפיינים, במגזיני האופנה או על השטיח האדום - העיקר יחד. ג'יג'י חדיד וזאין מאליק (צילום: Gettyimages)

    הגבר שאיתה: גל גדות וירון ורסנו

    A post shared by Gal Gadot (@gal_gadot) on

     

    מלכי הקמפיינים: ג'יג'י חדיד וזאין מאליק

    A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

     

    המפגיזים: ביונסה וג'יי זי

    A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

     

    המיושבים: אסי עזר ואלברט אסקולה

    A post shared by Assi Azar (@assiazar) on

     

    הפכים נמשכים: ג'רמי מיקס וקלואי גרין

     

    הבליינים: שלומית מלכה ויהודה לוי

     

    הלא מתנצלים: אשלי גרהאם וג'סטין ארווין

     

    החייכניות: בת חן סבג ואורנה בנאי

    A post shared by Bat Hen Sabag (@bathen1984) on

     

    הקז'ואליים: רותם סלע ואריאל רוטר

    A post shared by Rotem Sela (@rotemsela1) on

     

    חסרי המנוח: קים קרדשיאן וקניה ווסט

     

    עם רוח נעורים: נועה קירל וברק שמיר

    A post shared by Noa Kirel (@noakirel_) on

     

    הדביקים: קיארה פראני ופדז

     

    ההוריים: בר רפאלי ועדי עזרא

    A post shared by Bar Refaeli (@barrefaeli) on

     

    ההוליוודיים: בלייק לייבלי וריאן ריינולדס

    A post shared by Blake Lively (@blakelively) on

     

    ______________________________________________________

     

    ואיפה תקבלו את כל העדכונים הכי חמים באופנה?

    הקליקו על התמונה ועקבו אחרינו באינסטגרם (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של xnet_fashion@)
    הקליקו על התמונה ועקבו אחרינו באינסטגרם (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של xnet_fashion@)

     

     

     
    הצג:
    כל התגובות לכתבה "פוטו רומן ♥ הזוגות הפוטוגניים שמפזרים רומנטיקה באינסטגרם"
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד